reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się środowo.
Ja oczywiście po pracy, zjadłam obiadek i teraz chyba czas na kawusię i ulubioną babkę :rofl2::rofl2:
Pogoda mnie rozbraja - caly czas pada i pada. Koleżanka złożyla mi propozycję wypadu na basen i ma mi dać znać esem czy idzie jednak. Kurde, mam chętke ruszyc d*** z domu :-D:-D:-D pomyśle nad tym
 
reklama
Hej myszki pamietacie o mnie jeszcze. Dalej walczę z przeprowadzka. Właśnie jestem z pracy i wozimy zaraz dalej. Chyba wyzionę ducha. A co na BB
 
PYSIA- witaj pracusiu!!
WISIEŃKA- cześć kochana-wspolcuje tego zamieszania z przeprowadzką:eek:a na bb:
MARY105- ma II kreski:tak:
BUNIA- byla na imprezie i wrocila o 6 rano i wogole ma super humor:tak:
MARYLKA- prosi o &&&&&&&&&&&&& bo faktury czekaja
ZAPMARTA- byla na poziomie cukrzycy i po wypiciu glukozy poziom cukru nizszy niz przed wypiciem:eek:
AGNIESZKA- wrocila do pracy po urlopie:tak:
MARY-BETH- robi plan malowania na tydzien;-)
u mnie troche lepiej-ale troche;-)
a tak poza tym takie sobie babskie rozmowy:tak::-D
ściskam Cie!!
 
witam popołudniu
mama pytałaś o moje samopoczucie... wiec pisze, czuje sie totalnie zmeczona chyba ciśnienie spada, Ala w nocy dziś trasznie sie kręciła i jak wzięłam ją do mojego łózka to nam mnie właziła... nie wiem czy jakieś złe sny miała czy jakiś nowy etap ma w życiu bo znowu ze spankiem jej sie pogorszyło a tym razem to widze, że nie zeby jej dokuczaja... Mąż ma dziś wolne wiec odespał 5 godzinek i Alą sie zajmuje bo ostatnio zrobiłam mu awanture, że ja też jestem zmęczona a nie mam 8 godzin tylko całe dnie pracy i w nocy jak jest konieczność to też musze wstawać no i dziś ja pojechałam po zakupki, taka spożywka głównie wędliny itp. no i Ali jakieś ubranka kupiłam bo zawsze coś mi w oko wpadnie... no a teraz mąz wyszedł z Alą na spacer, ale widze, że lunęło jak z cebra...
 
MARAN- kochana ja nie jestem w ciązy a tez mnie ta pogoda i cisnienie wykancza...wiec Tobie tymbardziej wspolczuje:sorry:trzymaj sie -juz weszlas w 2 trymestr i samopoczucie powinno byc za chwile lepsze...tego Ci zycze.a co do spania Ali to widze,ze masz ten sam problem co Zapmarta-Karol tez ladnie spal a sa noc ,ze Ona biedna pada na twarz:eek:
dobrze,ze mąż troche sie zająl Ala i masz chwile odpoczynku dla uszu-cisza jest cudowna-wiem:tak:moj wlasnie poszedl na spacer z moimi urwisami ,ale co z tego zaczelo padac i juz wracaja:crazy:matko z ta pogoda.....
tak wiec tule Cie slonko i myslami jestem z Toba!!!

JOSEPHINE- ale ja sie tym nie martwie-mam kilka kolezanek ,ktore maja 1 dziecko i wiecej nie planuja i juz mi obiecaly sporo rzeczy takze damy rade-byleby sie tylko udalo....
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama dziękuje za dobre słowo zawsze to tak jakoś lepiej sie człowiekowi robi na serduchu... :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry