reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam sie wieczornie :):):)
Jejku ale żeście naprodukowały ale nadrobiłam :):)
kolacyjka wszamrana :):):) teraz soczek kubuś :):) ale zapewne w nocy obudzi mnie głód - żadna nowość dla mnie he he :)
 
reklama
mama, dziękuję za karaluchy !!!!!!!

to ja też mówię dobranoc :)

szczęśliwa, nie daj się jutro zbyć i prędko daj znać jak po wizycie.
 
Maruś - nie wyjde jutro na pewno no chyba ze mnie siłą wyniosą he he :):):) dzisiaj albo malec daje mi po żebrach albo nie wiem o co chodzi ...ktoś sie do nich dobija jest to możliwe ?? moja mama mówi ze sie rozpycha już na całego :)
 
zapmarta mam cały słoik ogórków to Ci dam :-):-):-) uwielbiam kiszone ...
muszę zrobić test ale chyba mężulkowi :-D:-D:-D wcina ogórki kiszone w nocy i popija colą hehehe

Szczęśliwa to jak idziesz do lekarza to czekasz w kolejce na swoja kolej? nie jesteś umawiana na daną godzinę?
 
Pysiu - w mojej przychodni było tak przychodziłaś rejestrowałaś sie i zaraz cie przyjmował potem wymyślili zapisy to sie zapisywałam ale nie było danej godziny ....... a nie wiem jak jest w tej innej bo tam nie chodziłam ....... i u mnie przyjmował od 11 do 18 ....a tam od 8 rano do 10 wiec może ma tyle babek do przyjęcia
 
Szcześliwa to ja mam o tyle dobrze, ze zapisuje się na godzinę i nie muszę czekać na swoją kolejkę i to jest fajne :-D:-D:-D no tylko że nieraz babeczka ma takie kolejki, że miesiąc trzeba czekać, a niedawno byłam i półtora tygodnia tylko
 
Pysiu - a ty chodzisz prywatnie czy NFZ?? widzisz ja u siebie miałam co 2 tygodnie obowiązkowe wizyty dlatego mi tak smutno ze go już u mnie nie ma i teraz musze sie do niego dobijać gdzie indziej a tu 5 minut miałam drogi bez kolejek i w ogóle było fajnie :)
 
reklama
Agunia ja na NFZ chodze i to najlepsza ginka jaką do tej pory spotkałam, a teraz mam do niej ponad 40 km w jedną stronę ale powiedziałam, że jej nie zmienię prędko na innego lekarza, a kilometry to nie problem. :-D:-D:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry