reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie bardzo miałam siłę was nadrabiać więc tylko po łebkach - przepraszam. W najbliższym czasie będę z doskoku do was zaglądać bo mam doła jak pieron po tym co dzisiaj usłyszałam.

maggy - kartka śliczna - aż mi się wakacji zachciało :-D Dziękuję :-)


A ogólnie tak - gardło przeżyje a jak nie to dostałam receptę na Bioparox, jak się nie poprawi mam kupić. Chwilowo próbować ratować naturalnie. A potem kazała mi jechać do gina bo podbrzusze tkliwe. Zastałam go na oddziale, zostałam zbadana - szyjka ok, plamień nie ma. Na usg łożysko się nie odkleja, posłuchałam serduszka a potem usłyszałam że takie bóle często są przed nagłym poronieniem. Jakby cokolwiek zaczęło się dziać mam natychmiast kłaść się na oddział nie przez izbę tylko bezpośrednio. Tak więc chwilowo nie bardzo mam ochotę siedzieć na BB. Zajrzę jutro może będę się lepiej czuła :-(
 
reklama
mama dziękuje za dobre słowo zawsze to tak jakoś lepiej sie człowiekowi robi na serduchu... :)
MARAN- bardzo prosze:tak:wiem jak wsparcie jest potrzebne-Wy mi tez wczoraj pomoglyscie-a Ty tulilas mnie do piersi to dzis ja tule CIEBIE choc u mnie piersi dlugo by szukac;-):-D:-Dale tule:tak:

SOL- noż qrcze,wspolczuje i rozumiem...trzymaj sie dzielnie i duuuzo lez:tak:
 
mama - mam nie dźwigać i nie przemęczać się ale ponoć na takie poronienia nie ma wpływu czy będę leżeć czy siedzieć i czy będę brać leki czy nie :-( Odechciewa mi się wszystkiego. Mąż każe być dobrej myśli ale ciężko być dobrej myśli po takiej informacji :-(
 
SOL- domyslam sie ,ze ciezko byc dobrej mysli.....masz 15 tydzien ciazy i wydawaloby sie ,ze najtrudniejszy okres za Toba...adostalas fenoterol??
w kazdym razie bierz leki ,bardzo sie oszczedzaj i ...musisz byc dobrej mysli-dla Kropka:)
 
mama - mam nie brać żadnych leków skoro no-spa na mnie nie działa a z fenoterolem coś się porobiło bo od kilku lat się o nim coraz ciszej robi i gin mi go odradził nie wiem czemu jak oficjalnie nie ma przeciwwskazań. Idę zrobić porządki na Kielcowie :-)
 
sol bądź dobrej myśli i dużo odpoczywaj, nich mama pomoże Ci przy Karolci... nie zamartwiej sie tylko myśl pozytywnie... Kropek jest silny i będzie z Tobą do porodu o czasie i tego sie trzymaj!!! no i bierz co tam gin zapoda...
 
Mama Ty się nic nie martw, załapiesz się na maj :-):-)
ide po kiszone ogórki mniam :-):-)
 
reklama
sol : badz dobrej mysli :)
mama : nie doluj sie! zakaz! bedziesz miala dzieciaczka letniego :)
albo, choc pewnie mniej bys wolala jesiennego - moze tak jak ja :)
ja tam nic przeciw zeby ktoras mi potowarzyszyla! najwazniejsze, zeby sie nam wszystkim udalo!

ps. a najbardziej powiem wam coraz bardziej mi sie marzy grudzien, tak jak z poldusiem. Grudzien jest magiczny, rodzinny!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry