reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
KRAKOWIANKA- papa,dobrej nocki:tak:;-)
Ja tez juz sie klade-najpierw prysznic i spac ,ale tymczasem wysciskam Sergeevne:tak::-Dfajnie,ze przeprowadzka w toku i urzadzajcie sie gloąbeczki:tak:;-)ja jeszcze paczuszki nie dostalam ,ale wypatruje listonosza i jak tylko dostane to napisze Ci na PW.;-)BUZIAKI I DOBREJ NOCKI MYSZKO;-):-)
MONISIA- dobranoc i do jutra pracusiu :):):):):))))

MYKAM POD ZBAWIENNY PRYSZNIC:-D:-D
 
Jednak nie posiedze juz dzisiaj, filmik bedziemy ogladali:tak:
Mama nie testuje:-( Cyce flaki, nic sie ciazowo nie czuje, nic a nic, czekam na malpe, mam nadzieje ze przyjdzie planowo tak jak u Ciebie

Kolorowych snow wszystkim zycze jeszcze raz
Buziaki
 
witam wieczornie, nadrobiłam...
wisienko jak dobrze Cie widzieć :*
wszystkie pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno i...
lece do łózka bo padam...
 
I ja wam życzę spokojnej nocki. Niestety już myślę o jutrzejszym dniu bo idę go gina na potwierdzenie ciąży. :-) Mam nadzieje że wszystko w porządku ale mimo wszystko mam stresa. Trzymajcie się
 
Witam sie z rana z Wami Kochane :)

Mama trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& za nowy cykl!:tak:
Nie wiem czy zolnierzyki wytrzymaja ale zobaczymy:-D

Serg ciesze sie strasznie ze juz masz przeprowadzke za soba :p

Maggy superowo ze szef przyjal na spokojnie Twoja ciaze ;-)

Monia czytalam o Twoim siostrzencu, super jest, a jak Ty sie czujesz?:-)

Malapralinka masz racje nie testuj, potem bedziesz miala wieksza niespodzianke jak zafasolkowana bedziesz:-D

Sol ciesze sie ze jestescie w trakcie przebudowan:tak:

U mnie dzisiaj pochmurno. Nasprzatalam sie, napralam...no i @ mi sie skonczyla:-D
 
Mój ginek na urlopie, co za pech, ale kumpela dala mi namiar na swoją lekarkę, znacznie tansza i ponoć dobrą,okaze się dzisija, bo zaraz do niej zadzwonię, by się umówić na wizytę, pozdrawiam Was kofane !!!
 
Mój ginek na urlopie, co za pech, ale kumpela dala mi namiar na swoją lekarkę, znacznie tansza i ponoć dobrą,okaze się dzisija, bo zaraz do niej zadzwonię, by się umówić na wizytę, pozdrawiam Was kofane !!!

Nagapalma Kochana nie gniewaj sie na mnie ale dawno temu mialam objawy podobne do Twoich i okazalo sie ze to "przechodzona" grzybica. Dostalam bardzo silny antybiotyk i przeszlo...
Moze jednak u Ciebie jest cos innego? Mnie tak swedzialo ze myslalam ze wariacji dostane...:zawstydzona/y:
 
nagapalma - mnei też to na grzybiczne wygląda ale najlepiej leki lekarz dobierze. Mam nadzieję że z ginki koleżanki będziesz zadowolona :-)

jaewa - ja też tylko jakoś ten katar mnie dobija :-( Niby mogę brać leki przeciwalergiczne już ale wzięłam raz i niewiele pomogło więc nie będę gnębić kropki :-p Za to zeszło mi na gardło i zaczyna na oskrzela :wściekła/y: I dzisiaj chyba gin mi da antybiotyk bo do ogólnego to bym chyba musiała tydzień czekać a nie mam ochoty :-p Mam tylko takie nieprzyjemne wrażenie że mi się angina zaczyna :dry: Jak nie urok to.. A na dodatek moje dziecię wstało sadystycznie za 10 siódma co dla mnie jest koszmarem nocy letniej. A na dodatek wczoraj zaczęłam tak kasłać że skurczy w nocy dostałam :-D Niech ten tydzień się już skończy :sorry:


Miłego dnia - ja idę nakarmić to małe sadyściątko i siebie i szykujemy się do zakupów powoli :-p
 
reklama
nagapalma - mnei też to na grzybiczne wygląda ale najlepiej leki lekarz dobierze. Mam nadzieję że z ginki koleżanki będziesz zadowolona :-)

jaewa - ja też tylko jakoś ten katar mnie dobija :-( Niby mogę brać leki przeciwalergiczne już ale wzięłam raz i niewiele pomogło więc nie będę gnębić kropki :-p Za to zeszło mi na gardło i zaczyna na oskrzela :wściekła/y: I dzisiaj chyba gin mi da antybiotyk bo do ogólnego to bym chyba musiała tydzień czekać a nie mam ochoty :-p Mam tylko takie nieprzyjemne wrażenie że mi się angina zaczyna :dry: Jak nie urok to.. A na dodatek moje dziecię wstało sadystycznie za 10 siódma co dla mnie jest koszmarem nocy letniej. A na dodatek wczoraj zaczęłam tak kasłać że skurczy w nocy dostałam :-D Niech ten tydzień się już skończy :sorry:


Miłego dnia - ja idę nakarmić to małe sadyściątko i siebie i szykujemy się do zakupów powoli :-p

Sol Kochana wiem cos o chorobach bo ostatnio leczylam sie ponad miesiac czasu! Biore koncowke antybiotyku. Lekarz mi powiedzial ze jest bezpieczny nawet gdybym byla w ciazy. Mysle ze antybiotyk by Ci szybciej pomogl tym bardziej wiem jak wygladala moja angina niewyleczona do konca...Mi sie przenioslo na zatoki:-(
Pewnie sa jakies leki dla kobiet ciezarnych..
Milego dnia i SMACZNEGO!:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry