reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestem na chwilke...
Dziewczyny dzisiaj w moim mieszkaniu zostal pobity REKORD
37,9 stopnia przy pospuszczanych roletach, zamknietym balkonie i puszczonmym wiatraku:szok:
Na sile sie zdrzemnelam popoludniu bo bym nie wysiedziala....
A jutro wybywam z domu bo tu sie nie da diedziec...
Spieklam sie troche wczoraj, na brzuchu mi bomble wyszly:wściekła/y:

Nie doczytalam niestety za wiele

Lovely
Dziewczyny dobrze pisza do lekarza jak najszybciej, bedziesz spokojniejsza
No i oczywoscie GRATULUJE:tak:
 
reklama
Maggy wrzuć na luz i będzie si:)
Wisieńka najwidoczniej tak ma właśnie być i trzeba wierzyć ze gdzieś tam czeka na was lepsze mieszkanko,na lepszych warunkach i niższej cenie:)Teraz będzie tylko dobrze:)
pralinka współczuję tak wysokiej temperatury szok normalnie !!
 
Wisienka moja mama zawsze powtarza ze zycie sie zawsze uklada wg siebie. Wszystko jest zawsze tak jak ma byc, chociaz czasem jest to nam nie po drodze...
Pamietasz jak jeszcze miesiac czy dwa temu ja mialam kupic mieszkanie i kolezanka mnie wyruch..la??
Bylo fajne, tanie, urzadzone.... Nie wyszlo niestety, ale widocznie tak mialo byc, nie bylo nam ono pisane, gdziesz czeka na nas inne:)
I na Was takze:tak: A teraz do tego zaoszczedzona kasiurka;-)
39m to nie tak malo, idzie sie przyzwyczaic, tym bardziej ze to przejsciowe:tak:
Ja mam polowe z tego:-(

Agusia dokladnie, katastrofa, piesiakowi do wody dalam dzisiaj kostki lodu i go moczylam co chwile

Czy ja moge prosic o streszczenie co tu sie dzialo?? Bo nie dam rady nadrobic:-( O 22 znowu zmykam
 
pralinka dziekuje, mam nadzieję, ze znajdziemy cos fajnego albo, ze tamto poczeka
mama Piękny kolorek!!!!!
Dziewuszki ja ide sobie bo zbliża mi sie mgiełka na serduszku, a wtedy najlepiej mi z Polem.
Miłych snów
 
WISIEŃKA- no to troche sie ryplo:sorry2:ale za 4 m-ce sprawa znowu ruszy i bedziecie dalej szukac a teraz zaoszczedzisz kaske to bedzie na oplaty w banku;-):tak:i na jakies przyjemności:tak:
KRAKOWIANKA- cześć kobietko;-)jak Ci minąl dzień???ja po 27 dniach o 6 rano (jak zawsze) dostalam @ wiec zaczynam drugi cykl z Clo...

MAGGY- i dobre podejście -luz jest potrzebny i ciesz sie ciążą:tak:

bylam dać pić moim skarbom na ogrodzie:tak::-D:-D


PRALINKA- witaj-ja dzis tez z doskoku i nie jestem na bieżaco...

WISIEŃKA- papa-do zobaczenia i dzieki-nam tez sie podoba kolor jest taki jasniutki i cudowny:))
 
Ostatnia edycja:
Wisienka przyjemnego wieczorku:tak:
Mama a jednak:-( Czyli nowa lista na kwiecien;-)
Zapisuje sie:tak: Bo niby za pare dni dostane ale nic a nic ciazowo sie nie czuje, nawet testu nie robie w tym miesiacu
 
Ja nie umiem pisać skrótów bo nie mam aż tak dobrej pamięci niestety :(

Wisieńko leć leć kolorowych życzę:)

A mnie głowa pęka,chyba zażyję jakieś proszki,skoczę pod prysznic i przytulę się do M :)
 
reklama
Monisia w takim razie przyjemnych i owocnych staranek;-)
Agusia dziekuej za checi:tak: Wiem dokladnie o czym mowisz bo niestey mam to samo
Skleroza po tatusiu:zawstydzona/y:
Dziewczynki ja uciekam z piesiem po Mezusia bo 22 sie zbliza...
Mam nadzieje e jeszcze mi sie uda przyjsc dzisiaj...
Jesli nie to zycze Wam spokojnej nocki
Buziaki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry