reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Yhy baaaaaaaaaardzo blisko, jakieś 40km od domku :-D:-D:-D:-D:-D ale wiesz, ma tę mozliwość, że decyduje o której może wyjechać z pracy ;-) spoko...nogi długie, nie będzie problemu, wypinaj doopsko...uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I sruuuuuuuuuuu..
Zobacz załącznik 263990
WOW poczulam :) No teraz czuje sie lepiej :) Po takim kopie mozg wraca na swoje miejsce :) Chociaz sie w glowe strzelilam wczoraj w Sydney bo drzwi szklanych nie widzialam :zawstydzona/y::-D
 
reklama
dzięki za rady i prosze o jeszcze :-D:-D:-D

wiecie co ja dopiero od niedawna zaczęłam marzyć o domu - zwłaszcza ze jak nam sie rodzina powiększy to nam sie trochę ciasno zrobi :zawstydzona/y: - marze o malym domku z 4 pokojami tj salon, sypialnia i pokoje dla dzieci i kawałek podwórka ehhh cudowna sprawa

ewela a powiedz mi duzy macie dom ?? ile was kosztował postawienie w stanie zamknietym - jesli oczywiście chcesz powiedzieć i mama ty jak mozesz to też skrobnij bo wiem ze wy tez mace dom na kredyt i to niedawno chyab kupowany tzn budowany - ja nie mam pojęcia ile co kosztuje :zawstydzona/y:
 
hej dziewczyny ale Wy macie mega powera - zazdroszcze troszke :(
Sergi jak tam przeprowadzka ??
Ewelinka kurcze alesz ty mądra kobitka jesteś i pełna energii :)

a ja mam muła ostatnio bo chciała bym mieszkać osobno z k sami :( ale on nie chce za bardzo a poza tym musze jeszcze kupe kasy oddać mamie i dziadkowi co mi na sklep porzyczyli a chcemy oddać jak najwięcej zanim dzidzia sie urodzi i jestem uziemiona ehhhhhhhhh :(:(:( a życie było by prostsze a no i mam załamke bo mi brzuch rośnie jak niewiem mam już go tak dużego jakbym była w 3-cim m-cu i wcale nie przeginam :(:(:(:( a choć mam dość duże cycye - nie ogromne ale ponad przeciętną to jak sie wczoraj zmierzyłam to mam biodra szeresze a spodenki na allegro musiałam zamówić uwaga: xxl bo reszta by była zamała - załamke mam troche i chciała bym schodnąć przed dzidzią bo jak jeszcze w ciąży przytyje i potem nie będe mogła zżucić to będe mega wielka :(:(:):):):):):):)(
 
jaewa dziekuje Ci Skarbie:tak: ale na bank Fasolki nie bedzie w tym cyklu:-(

Dziewczynki wpadlam na szybciora zyczyc Wam przyjemnego dnia:tak:
Ja dzisiaj dluzej pospalam bo w nocy nie umialam zasnac:-(
I juz koncze kawusie i uciekam na dzialke bo w tym domu to sie nie da wysiedziec:-(
Pa Laseczki moje
Buziaki

Kochana moja jak nie w tym miesiacu to bedzie w nastepnym &&&&&& :):-)
Milego dnia :*
 
Witam się i ja...

MAMA, na pewno odwaliłaś kawał dobrej roboty Ty mój pracusiu! Ja wczoraj odmalowałam, a właściwie odświeżyłam donice w ogrodzie...kolubryny takie, że końca widać nie było...i wzięliśmy się z P za garaż - masakra...ile rzeczy do wyrzucenia....mieliśmy wziąc dodatkowy kontener, bo w nasz sie nie mieściło, ale sąsiedzi się zlecieli i każdy wybrał w miarę przyzwoitej jakości cos dla siebie, m.in. fotel bujany, stary rower za czasów króla Świeczka :-D:-D itp.itd. Teraz garaż wygląda niczym salon :-D dziś w planie malowanie pokojów na górze, bo spodziewamy sie gości na "sezon", więc należałoby odświeżyć co nieco...wykorzystam farbę, o której pisałaś, bo zależy mi, by nie cuchnęło :baffled: buziam Stokrotko
EWELINA- cześć-dziekuje:tak:narobilam sie wczoraj oj tak ,ae efekt jest super bo kolor piekny a farby polecam-nie ma zapachu farby nawet w czasie malowania a jak wyschna maja matowe wykończenie i jak chcesz zetrzez bród to wycierasz plame bez zmazywania farby-ma taka jakby silikonowa powloke(jakby lakierowaną).i sa wydajne:tak:;-)
Mega power w rękach w tyłku...wszędzie!!!:-D:-D:-D:-D Nosi mnie od rana....byłam juz biegać...po prysznicu...zaraz zabieram się za górę domu, trzeba wsio odswieżyć, bo ferajna niedługo się zjeżdża, więc będzie wesoło!!! 6 osób dodatkowych w domu.......nie wiem jak sie przyzwyczaję...
Poza tym czuję się ok... @ na finiszu, więc już eska do P pisałam, coby wcześniej się z pracki urwał na małe co nieco, bo południe zawalone robotą :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ogólnie dziś wyjątkowo ADHD się we mnie obudziwszy....jak domu nie rozniosę to będzie gites!!!:-D

Zdechła???? Dać Ci kopa na rozpęd?????????? ;-)

Yhy baaaaaaaaaardzo blisko, jakieś 40km od domku :-D:-D:-D:-D:-D ale wiesz, ma tę mozliwość, że decyduje o której może wyjechać z pracy ;-) spoko...nogi długie, nie będzie problemu, wypinaj doopsko...uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I sruuuuuuuuuuu..
Zobacz załącznik 263990
EWELINA- czy ja juz Ci pisalam ,ze Cie uwielbiam!!!!!:tak::tak::rofl2::rofl2:

SORBUS- jak macie swoje mieszkanko to faktycznie po sprzedazy nie bedziesz potrzebowala duzego kredytu-przemyslcie ,popytajcie w bankach i zadecydujcie-ja powiem jedno-warto miec dom i chocby maly ogróg (my mamy 400m ogród wiec szalu nie ma ,ale nam wystarczy:tak:) i my bralismy kredyt i na dzialke i na budowe-ponad 200 tys 5 lat temu.jeszcze zostalo 25 lat splaty;-)i dziekuje,za przesylke:tak:
SERGEEVNA- witaj kochana!! milego urzadzania:tak::-D
MARYLKA- mega utargu!!!

JAEWA- witaj i jak tak po kopniaku od Eweli-dajesz rade:tak:
pozdrawiam pozostale kobietki bo nie moge sie to przy dzieciach skupic i nie pamietam juz co chcialam napisac:sorry2:
 
sergi paczuszki jeszcze nie ma- może dzisiaj przyjdzie a co do wesela, to najlepiej zaprosić najbliższą rodzinę, z którą się utrzymuje kontakt. to nie te czasy, że się robilo wesele w remizie, baby ze wsi gotowały i tyle. wszystko kosztuje. my mieliśmy na weselu 35 osób, a bez "okrojenia" było by ponad 80!!! po prostu nie zapraszaliśmy rodziny, z którą się nawet kontaktu nie utrzymuje. bo to akutat byli tacy skąpcy, że przyszli by w 8 na wesele (tak, tyle ich jest) i kupili żelazko za 30zł, a samo ich używieniue na weselu to byłby prawie tysiak. nie ma co się zastanawiać. z nimi sie kontaktu nie trzymało, to mogli się nawet obrazić. najbliżsi powinni być z wami w tym dniu, a nie właściwie obcy ludzie, co tylko ze względu na pokrewieństwo są nazywani rodziną.
 
Jaewa, to wsio jasne, mój kop spowodował, że wczorajsze wybicie mózgu ze swoistego miejsca wróciło na miejsce...jupiii!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Sorbuś, kochana...zatem tak...my mamy dom 120 metrów kw. na 30 arowej działce. Postawienie tego domu w stanie surowym zamkniętym kosztowało nas 130tys. Nie chcieliśmy, by firma nam wykańczała, bo sami to robiliśmy z pomocą ojców i wujków...poszło po kosztach. Działke mieliśmy, więc kupować nie musieliśmy, ale u nas 10 arowe działki stoją koło 120tys., no ale to Żuławy, więc inne liczenie (głupie liczenie swoją drogą). Na wykończenie braliśmy 60tys, ale było małooo....ogólnie mamy kredyt na dom+wykończenie+urządzenie około 250tys...
To mój dom - foto z projektu...

zdjęcie.jpg

Maryla, dziękuję :*
Jak chcesz się przed ciążą odchudzać to tylko i wyłącznie z pomocą dietetyka, bo na dobre może Ci to nie wyjść....a zresztą co Ty się wagą przejmujesz??!!! Większe problemy są kochana....kwestia samodyscypliny i zrzucisz parę kilo, a jak nie to tragedii też nie będzie...bez przesady ;-) (polecam serię brzuszków rano i wieczór..może basen...bieg...rower? stokroć skuteczniejsze niż jakakolwiek dieta!)

Mama, pisałaś...dziękuję hahaha miło mi bardzo... :*
 
Ostatnia edycja:
NADROBIŁAM!!!!!!:-)
I oczywiście zapomniałam co i komu dpisać:(((

Marylka bo to jest tak że im bardziej myslisz o chudnięciu tym bardziej grubniesz;-) Przynajmniej ja tak mam... Jak chudnę to wtedy gdy mam to w nosie... Zresztą doczytałam o Twojej prolaktynie - więc jak juz zbijesz to dzidzia się niedługo pojawi i nie będzie powodu chudnąć:)
A puki co utargu wielkiego życze:)!

Bunia, Ewelinka - ależ Wy pracusie dzisiaj.... Kurcze jak tak piszecie o porządkach i odnawianiu to aż mi się chce... tyle że nie mam gdzie:baffled: Mieszkanie wynajmowane:( A po pracy zazwyczaj tak zdechła jestem że ledwo się wywlekam z psem na spacer... Ehh.

Nie pamiętam kto pisał o domku - Sorbus napewno - Mi też się marzy domek... Taki z salonem, sypialnią i pokojami dla dzieci... Działkę prawie mamy (tata musi się zamienić na pole z takim panem jednym) ale jest na wsi bo mężuś chce sadek i konie... I jakoś tak nieprędko mi się widzi wlasny domeczek.... Chyba że coś się uda kupić gotowego ale ceny domów są straszne... No i ta wieś trochę mnie przeraża bo to z 6 km od miasta... A ja nauczona że wsio pod nosem... Chyba że kupimy mieszkanie a tam będzie działeczka rekreacyjno-wakacyjna...

Wisieńka - dobrze że wróciłaś do nas... Nie wiem co Ci napisać bo żadne slowa tu nie pomogą... przytulam mocno...

Mama - Ty pracusiu:) Ależ macie powera z remontami!!! Ale to dobrze:) Ja wczoraj po spacerze z psiakiem o 20 padłam już chociaz po najgorszym upale było więc nie wiem jak tom mógł w tym słońcu wogole coś robić!! Podziwiam!

Ja już trochę mniej obolała:) Byłam u lekarki (która sięokazała byc sąsiadka moich teściow - mam nadzieję że nei rozgada po wsi tego co wyczytała w mojej karcie) Nic poważnego mi nie jest, pewnie mięśnie gdzieś nadwyrężylam:) Mam wykupic proszki jak tylko się dowiem czy jestem w ciązy czy nie. I zrobić prześwietlenie pleców i usg nerek. Narazie moge tylko paracetamol... Ale uspokoilam się przynajniej:)

edit:
Ewelina domek boski!!! taki mi się kiedys marzył - ale teraz zamienilismy na parterowy zaraz dołączę link z projektem.
I pocieszyłaś mnei z kosztami:)) Mój mężus wykończeniowiec więc jeszcze taniej będzie wykończenie:))

Dołączam
http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/3198-ramzes.html
 
Ostatnia edycja:
EWELINA- cześć-dziekuje:tak:narobilam sie wczoraj oj tak ,ae efekt jest super bo kolor piekny a farby polecam-nie ma zapachu farby nawet w czasie malowania a jak wyschna maja matowe wykończenie i jak chcesz zetrzez bród to wycierasz plame bez zmazywania farby-ma taka jakby silikonowa powloke(jakby lakierowaną).i sa wydajne:tak:;-)



EWELINA- czy ja juz Ci pisalam ,ze Cie uwielbiam!!!!!:tak::tak::rofl2::rofl2:

SORBUS- jak macie swoje mieszkanko to faktycznie po sprzedazy nie bedziesz potrzebowala duzego kredytu-przemyslcie ,popytajcie w bankach i zadecydujcie-ja powiem jedno-warto miec dom i chocby maly ogróg (my mamy 400m ogród wiec szalu nie ma ,ale nam wystarczy:tak:) i my bralismy kredyt i na dzialke i na budowe-ponad 200 tys 5 lat temu.jeszcze zostalo 25 lat splaty;-)i dziekuje,za przesylke:tak:
SERGEEVNA- witaj kochana!! milego urzadzania:tak::-D
MARYLKA- mega utargu!!!

JAEWA- witaj i jak tak po kopniaku od Eweli-dajesz rade:tak:
pozdrawiam pozostale kobietki bo nie moge sie to przy dzieciach skupic i nie pamietam juz co chcialam napisac:sorry2:

Mama takiego kopa dostalam ze szkoda mowic :) A Ty jak sie czujesz? Jak tam remont idzie? Oj Ty zawsze przychodzisz a ja znikam...za chwile tez tak bedzie ale w przyszym tygodniu bede siedziala dluzej bo S wybywa na 6 dni ...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry