reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
PRALINKA- NO NIESTETY JEDNAK:sorry2:dobrze chociaz,ze przyszla o czasie i nie kazala na siebie czekac-malpa jedna!!:wściekła/y:no ,ale juz jestem pogodzona z faktem,Tomi byl troche zawiedziony jak Mu powiedzialam ,ze dostalam @ ,no ale coz zrobic -tez bylam pewna ze sie udalo...
a Ty mowisz nie testujesz??
 
reklama
witam sie wieczornie po chlodzie narescie pada deszcz,,dziekuje bogu,,,ja mam jakis problem z niestrawnoscio co pomaga na strawnienie dziewczyny w zaladku cos mnie lupie ,,
 
Mama05 - mnie dziś upał wykańcza, ale działamy. ;) Może obie będziemy kwietniowymi mamami? :)

Dziewczyny, jak ja mam się od picia kawy oduczyć skoro mam takie niskie ciśnienie? :( Nie mogę bez kawy żyć, a strasznie bym chciała przed ciążą odstawić i pić najwyżej 2 razy w tygodniu, tak "na smak"...
 
Mama05 - mnie dziś upał wykańcza, ale działamy. ;) Może obie będziemy kwietniowymi mamami? :)

Dziewczyny, jak ja mam się od picia kawy oduczyć skoro mam takie niskie ciśnienie? :( Nie mogę bez kawy żyć, a strasznie bym chciała przed ciążą odstawić i pić najwyżej 2 razy w tygodniu, tak "na smak"...
KRAKOWIANKA- no oby;-)
a co do kawy to nie wiem co pamaga odstawic:no:moze zamiast kawy te cukierki Copico-maja kawowy smak...ja pamietam ,ze jak bylam w ciążach:-D:-Dto w pewnym momencie czulam wstret do kawy i juz-sama chec odeszla:tak:

AGNIESZKA- papa-do jutra!!
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane moje! U mnie juz po przeprowadzce, ale padnieta jestem jak nie wiem co... :sorry; :laugh2: dziewczyny nie uda mi sie Was nadrobic za nic, bo nie mamy jeszcze internetu w domku, tylko G. ma na tel kom i z niego wlasnie pisze do Was :dry: ale dobry taki niz zaden... :tak: moze mi ktos wyslac jakies streszczenie? :laugh2:

mama buziaki Kochanie! Nie zniknelam, tylko pracuje teraz na ranki w nowej firmie, a wieczorami odswierzamy mieszkanie :tak: juz zdazylam w dwa dni polozyc nowe fugi w lazience, gdzies pomiedzy zakupami, kursami po rzeczy, rozpakowywaniem i sprzataniem :sorry: :laugh2: masakra... :tak: ale jakos daje rade - od jutra malowanie futryn, drzwi i takiej malej boazerii nad podloga, bo patrzec nie moge, takie zolte sa :dry: oczywiscie - po pracy....

Dziewczynki, dostala juz ktoras paczke?... :laugh2: bardzo jestem ciekawa! :tak: dajcie znac na PW jak dotra! :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry