reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mary o ile mi wiadomo przysługuje dzień wolnego ustawowo w takim przypadku ale nie pamiętam dokładnie jak jest z koligacjami rodzinnymi - jeśli to twój dziadek to należy Ci się dzień wolnego, jeśli twojego męża to już chyba nie. Wiem że mój kolega brał teraz dzień wolnego na pogrzeb swojej babci i wystarczyło napisać tylko podanie że zaistniała sytuacja taka i że prosisz o dzień wolnego :tak:

Tu jest opisane co i jak
Dzięki Sol, ale ja mieszkam w Norwegii, tu trochę inne prawo... A ponadto ja mam umowę o pracę na zastępstwo, więc już w ogóle inne mam prawa. No i dziadek nie mój, tylko mojego partnera... Ale postaram się wyprosić przynajmniej parę godzin...
 
reklama
Hej :)

mama czy ty przypadkiem nie miałas mieć dzisiaj podglądu u gina? .... wybacz , ale nie mam siły nadrabiać :sorry2:

co tam się dzisiaj działo ciekawego?
:-)
 
Hej :)

mama czy ty przypadkiem nie miałas mieć dzisiaj podglądu u gina? .... wybacz , ale nie mam siły nadrabiać :sorry2:

co tam się dzisiaj działo ciekawego?
:-)
Hej Lorelain!
Mamie pękły oba pęcherzyki! Zmartwiła się, żeby nie były bliźniaki, a my starałysmy się ją wesprzeć.

Ja zmykam na razie... Jakiś ten dzień dziwny... Martwię się, ze @ przylezie, bo piersi cięższe... :-( Poza tym ten pogrzeb dziadka mojego M. ...
Muszę iść na jogging, czekałam tylko, aż przestanie być tak parno.
Potem do Was zajrzę.
 
Ostatnia edycja:
Malapralinka witaj! Ale rano wstajesz! Nie zazdroszcze:szok:
Tobie rowniez milego dnia i mam nadzieje ze jak wrocisz bedziesz miala czas na drzemke:-D

Jadzia gratuluje serdecznie!!!!! :-) Pewnie jestes przeszczesliwa :tak:

A dziekuje:tak:
Zdrzemnelam sie teraz 1,5 godzinki,ale pewnie dzisiaj powtorka z rozrywkiz nocnym spaniem:-(

Jadzia OGROMNE GRATULACJE:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Piekne II krechy:tak:

Futrzakowa, 6 dni to jeszcze kawal czasu;-)

Bunia dzialajcie jeszcze dzisiaj:tak: zawsze to dodatkowa szansa;-) &&&&&&&&&&&&&&7

Mama Tak Cie Tom "dopadal" zemusialo z kazdej strony peknac:-D
Trzymam bardzo mocno kciukasy zeby wszystko poszlo po Twojej mysli:tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Was na pol dnia zostawic to potem tyle nadrabiania;-)
Witajcie Laseczki:-D
Wiecie jakie jajca??
Mam skierowanie od dentysty na wyrwani zebola:zawstydzona/y:
Ale do chirurga bo niby lepiej bedzie...
No i dzisiaj dzwonie zeby tam sie umowic a babeczka mi ze na wrzesien termin:szok::szok:
Ja wiem, ze wszedzie sa terminy, ale zeby zeba wyrwac?? Jeszcze 2 miesiace... A jak bedzie znowu bolal??:-( Masakra jakas
 
hejka

dawno mnie nie bylo

Mama, Pralinko jak tam staranka w te plodne dni

Mama juz doczytalam ze pekly oba,oj mam nadzieje ze sliczne dzieciatko wyjdzie z tego w marcu

Sol jak sie czujesz ciezaroweczko

Wisienka a jak ty ,bylas juz u kontroli,jak Twoja fasoleczka

dla reszty staraczek caluski i szybkiego zafasolkowania zycze
 
Sol kobieto jak dawno Cie nie widzialam

Dorotka moje staranka w zasadzie lipne...
Nie wiem czy cosik z tego bedzie.. Mezus sie chyab za bardzo stresuje:-(
 
Sol kobieto jak dawno Cie nie widzialam

Dorotka moje staranka w zasadzie lipne...
Nie wiem czy cosik z tego bedzie.. Mezus sie chyab za bardzo stresuje:-(

oj to jakis masaz na rozluznienie i dzialajcie;-);-)

a dla reszty fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Wróciłam nie dawno od lekarza. Wieści następujące, pęcherzyk jest ;) najważniejsze że nie ciąża pozamaciczna więc wszystko ok. Nic dziś specjalnego się nie dowiedziałam bo to dopiero początek 5 tygodnia. Kolejna wizyta na 13 lipca.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry