reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Was ponownie!

nadrobilam-sprawa wyglada tak ,ze endometrium w macicy wyglada na II faze cyklu-czyli po owulce,jak juz wszystkie wiedza pekly oba...jesli chodzi o zalecenia to gdy test wyjdzie pozytywny mam sie zglosic za 2-2,5 tyg i dostalam recepte na luteine powcipną 2 razy po 1 tabl.jesli bedzie ciąża a jesli dostane @ to mam brac znowu Clo od 5 do 9 d.c. i w 12d.c znow na usg

tak wiec przesadzilyscie z &&&&&&&&&&&&&,ale jak mi napisala w sms'ku Sergeevna-jak cala Polska i Wielka Brytania trzymala &&&&&&&&&& to sie musialo tak skończyc....
co macie na swoją obrone???:-D:-D:-D:-D:-D
Mamusiu kochana!!! Moje gratulacje!!! :-):-):-) Wszystko będzie dobrze, bardzo Ci zyczę jednego maleństwa, ale dacie soboe radę cokolwiek się zdarzy! Wierzę w was mocno i cieszę się ogromnie! :-):-):-)
Aha, no i jeszcze Norwegia kciuki trzymała! :-D:-D:-D
 
reklama
Wisienka no pewno teraz u mamy trzymamy kciuka za jedną dużą fasolke :)
no i widze że Ty też masz dziś may przedsmak i przypomnienie macierzyństwa :)
 
hej hello!WSZYSTKIM MÓWIĘ:DZIEN DOBRY:tak::-)
wpadłam na moment,Ala w domu,więc muszę jakieś rozrywki wymyślać:szok::-D.poza tym już było lepiej,a dziś znów nocka przekasłana:-:)wściekła/y:.
niedługo jedziemy do znajomych na grilla,więc nawet nie mam czasu nadrobić.
mama Ty wiesz...:tak::-)

ŻYCZĘ MIŁEGO POPOŁUDNIA:tak:
 
hej Bibinka :) udanego grilowania życze i mam nadzieje że Alutka nie będą już kaszle męczyć :)
 
MARYLKA- bardzo Ci dziekuje!!! no juz mi troche lzej;-):tak:
WISIEŃKA,MARY-BETH- dzieki!!!mam nadzieje,ze sie udalo-ale jakos nie moge przestac mysle czy sie udalo a mysle ile bedzie jesli sie udalo:sorry2:no nic trzeba czekac do przyszlej niedzieli-jak nie dostane @ to w poniedzialek testuje:tak:
BIBINKA- wiem kochana!!!

zmykam po Zuze bo czas najwyzszy-miala Ja od razu odebrac jak wracalam ,ale potrzeowalam chwili dla siebie.....
 
ja tylko na chwilkę:((
Znowu miałam mnóstwo roboty i nawet nie zdązyłam przeczytać:((
Doczytałam tylko o maminych pęcherzykach:))
Mama mam nadzieję że będzie tak jak chcesz i będzie jedna udana dzidzia:)
I teraz z niecierpliwością czekam na wyniki:) Jak my wszystkie pewnie:))))

Ja niestety już spadam i w domu też was nie poczytam, bo męża z imprezki imieninowej odbieram i pewnie chwilę zostanę, a potem pewnie padnę spać:)) jutro od rana znowu młyn...:(((((

Miłęj reszty dnia:)
 
MARYLKA- bardzo Ci dziekuje!!! no juz mi troche lzej;-):tak:
WISIEŃKA,MARY-BETH- dzieki!!!mam nadzieje,ze sie udalo-ale jakos nie moge przestac mysle czy sie udalo a mysle ile bedzie jesli sie udalo:sorry2:no nic trzeba czekac do przyszlej niedzieli-jak nie dostane @ to w poniedzialek testuje:tak:
BIBINKA- wiem kochana!!!

zmykam po Zuze bo czas najwyzszy-miala Ja od razu odebrac jak wracalam ,ale potrzeowalam chwili dla siebie.....
Mamusiu, tylko spokojnie. Wszystko będzie dobrze! Rozumiem, że jesteś mocno zdezorientowana, ale postaraj się nie stresować i nie myśleć za dużo o tym - choć wiem, że to trudne. Życzę Wam z całego serca jednego dzidziusia i mocno za to trzymam kciuki, ale jeśli Bóg obdarzy Was dwójeczką, to cieszcie się! Jestem z Wami myślami! ;-)


A ja byłam w mieście, zahaczyłam o aptekę i... już miałam kupować test ciążowy, ale... pomyślałam, że lepiej nie zapeszać. Piersi ostatnio cięższe i martwię się, że @ może jednak mnie zaskoczyć... :-( Dlatego jeśli w sobotę nie przylezie, to w pracy wyskoczę do apteki i kupię test...
 
Ostatnia edycja:
Ja juz sama Zuza oddana. Teraz odpoczywam. Upał na dworze niemiłosierny i wali to wszystko przez balkon do domu.
mama nie martw się wszystko będzie si. Trzymam kciuki:-):-):-):-)
 
reklama
MONIA,MONISIA,SORBUS,MARYLKA,ZAPMARTA,WISIEŃKA,MARY-BETH,AGNIESZKA,BIBINKA,SERGEEVNA i wszystkie ktorych nie wymienilam bo juz z natloku mysli nie pamietam...dziekuje Wam za wsparcie i zrozumienie-w kazdej innej sytuacji bym skakala pod sufit,ale ja juz mam 2 dzieci i na prawde pragniemy jednego maluszka...:tak:
teraz staram sie wyluzowac i nie bede o tym myslala bo i tak juz nic nie zrobie-dzialalismy ostatni raz w sobote po 23 jesli owulka z prawego byla we wtorek to mam nadzieje,ze chlopaki dotra gdzie trzeba a jesli z lewego byla dzis z rana to ze juz wszystkie chlopaki zmęczone padly;-):-)tylko w tym nadzieja...
rano nie zabralam sie za obiad bo myslalam czy pekly,teraz nie moge sie ogarnąć bo wiadomo...zabieram sie za spagetti:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry