reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol Faktycznie, gdzie sie ukrywasz. A jak cukier?
dorotka dziekuję za pamieć. Byłam u gina z dzwonkiem wszystko w porządku, jestem na L4 i odpoczywam. Biorę nadal Duphaston. 7 mam kolejna wizyte i mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. A jak ty sie czujesz?
mama Śliczne te nowe suwaki
pralinka Ja ci tez ślę~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
jadzia
dobrze, ze sie uspokoiłaś, teraz na pewno będzie dobrze:-)
 
reklama
Mama - no to szok!.... ale ja mimo wszystko mam przeczucie , że się uda zaciążyć, ale będzie "tylko" jedna dzidzia ;-)

wisienko w pracy kupa roboty, duzo stresu bo nikt nic nie tłumaczy tylko trzeba od razu robic no i boje się żeby czegoś nie spieprzyć :baffled:... z pracy wracam spocona jak szczur. Żeby nie było za łatwo to przyplatało mi się zapalenie dziąsla, więc ból okropny i strasznei się mecze. Po pracy gnałam prosto do dentysty wciskac się miedzy jedną a drugą ososbe bo musze wyleczyc dziąsło antybiotykiem, żeby tego 2 lipca robic kanałowe zeba. Jak nei wylecze to bede musiala przesunąc termin kanałowego bo na zapalonym dziąsle nie da się znieczulać. Normlanie zawsze pod gorke. Nie dosc ze i tak praca sama w sobie mnie stresuje to jeszcze mam @ i pół szczeki nap.....a ... taka bidulka dzisiaj jestem :-(
 
Jadzia wazne ze wszystko jest ok:tak:
Wisienka a dziekuje bardzo, juz sobie zabieram, troszke jeszcze zostawie dla innych:tak:

Opuszczam Was narazie bo Mezus wstal po drzemce, ide sie poprzymilac;-)
 
a ja fluidki tez chce
Dla mnie nie ma??

Tez so bie nalapie

jasne ze dla Ciebie są --prosto z serca
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wisienko dziekuje dobrze
juz po wszystkich przejsciach na szczescie szesliwie rozwiązanych czekam z niecierpliwoscią na porod i druga coreczke

milego popoludnia i wieczoru dziewczyny
 
dorotko i tobie tez miłego wieczoru
Lor to cie dopadło bidulko, tulę i życzę zdrowia i powodzenia w pracy. Współczuję!
pralinka do zobaczenia
 
Sol jak sie czujesz ciezaroweczko
W taką pogodę jakby traktor po mnie przejechał :-p Ale ogólnie dobrze :tak: Tylko śpiąca jestem cały czas i taka śnięta :-p

Sol Faktycznie, gdzie sie ukrywasz. A jak cukier?
A dobrze jak na razie dietka i jakoś idzie. A chowam się na placach zabaw z córą bo maja przerwę dwa tygodnie w przedszkolu :tak: Więc spędzamy razem czas :-D

mary-beth - a ja sierota zapomniałam że ty z północy :-p Mam nadzieję zatem aby szefowa była wyrozumiała :tak:
bunia - to ode mnie jak chcesz też łap ~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Mary-bath - przykro mi z powodu dziadka... :(

Jadzia - witaj i ogromne gratulacje. :D

Mama05 - to co? Trzymać mamy za Ciebie podwójne kciuki czy wystarczą pojedyncze? :p ;) :D

dziewczyny ja to chyba oszaleje... już 62dc a ja okresu nie mam testy negatywne usg tez nic nie pokazuje wiec brałam luteine siedem dni bo tak mi kazał gin wczoraj był ostatni dzień a @ NADAL nie ma... co mam robić???!

Bafinka - ja sobie po części wyobrażam, co przeżywasz... Ja mam dziś 37 dc, testy negatywne, @ nie ma.

No i Dziewczyny (zwłaszcza Mama05) - po wczorajszym spadku z 36,75 na 36,55 dziś temperatura mi wzrosła do 37,85. o_O Zgłupieć można. o_O Pomijam, że bóle, które można uznać za owulacyjno-przedokresowe odczuwam już od... 14 dc. A napięcie w piersiach/delikatne pobolewanie od 23 dc. I już po prostu czuję się zmęczona całym tym "napięciem"... i ciągłym łudzeniem się... Ale nie chcę tracić nadziei!!! Tylko już sama nie wiem, co mam myśleć. :/

DOPISEK Z OSTATNIEJ CHWILI...: O żesz... *** ... Dopiero uczę się korzystać z mikroskopu owulacyjnego i dopiero teraz odkryłam, że obraz mogę oddalić. I wyszedł mi charakterystyczny dla DNI PŁODNYCH. ://// A nie mam żadnych objawów śluzowych. ://// Zaraz jadę do apteki całodobowej po testy owulacyjne... o_O
 
Ostatnia edycja:
hejka

zeszło mi trochę. po obiadku małżyka zwyobracałam oby wojsko doszło do miejsca stacjonowania

mama cokolwiek będzie, będzie dobrze. ale życzę żeby było, jak chcesz, a nie jakby nam było miło i fajnie

sol dziękufffka za porcję fluidków!! jak miło że pamiętałaś o mnie

co tam dziewczęta?
 
Hej hej:-) Pamiętacie mnie jeszcze:cool2: Mam tak zakręcony czas że niestety brak czasu na BB. Ale nie mogłam dzisiaj nie wejść:tak:

MAMA życzę Ci żeby wszystko ułożylo się po Waszej myśli i w marcu przyszła na świat zdrowa dzidzia...

BUNIA za Ciebie też oczywiście trzymam kciuki&&&&

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki bez wyjątku:-)
 
reklama
bunia - no jak się upomniałaś u dorotki o fluidki to sobie pomyślałam że mogę i ja Tobie trochę przesłać - w sumie póki co ciąża spokojna bez nudności i wymiotowania więc fluidki pozytywne :-D W sumie nie ważne jaka ciąża byle by maleństwo zdrowe :tak: Trzymam kciuki za armie męża :-D



A ja sobie już zjadłam kolacyjkę, Karola nakarmiona i przebrana a teraz kombinuję jak ją skłonić do pójścia spać i stwierdzam że to a wykonalne bo nawet ja przy takim natężeniu światła nie usnę wieczorem :-p Więc czeka mnie czekanie do 22 aż królewna się przytuli i uśnie :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry