reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama na pewno będzie dobrze i to niezaleznie od tego jak będzie :) choć życze Ci by było tak jak chcecie :)
 
MARYLKA,MARAN-Dzieki kobietki-wiem,ze bedzie dobrze-musi!!
MARYLKA- sliczne suwaczki:tak:;-);-)a Ty kiedy testujesz???

komp.mi sie zawiesil:wściekła/y::wściekła/y:
MATKO JAKA POGODA-nie ma czym oddychac:no:
 
mary-beth - się melduję że żyję choć jest upał i wsio ok :tak:

Nowe staraczki witam i gratuluję tym co już się udało :tak::-D

mama - sorki że wykrakałam Ci te bliźniaki :sorry: Ale może będzie jedno zdrowe dzieciątko :tak:
 
witam :)

wrocilam i zabieram sie za nadrabianie stronek.... chyba dam rade :D
pogoda u nas super... na sycylii tez bylo pieknie;.. ach.. i to jedzenie... a teraz to chyba bede sie musiala za jakas diete zabrac :D

mama- Ty sie nie martw bo bedzie co ma byc .. zamartwianie sie w niczym nie pomoze.. wiem ze sie latwo mowi, ale jednak... lepiej wyluzowac i czekac na efekty :)


Marylka- spoznione, ale szczere zyczenia wszystkiego NAJ! oby Ci sie spelnily najskrytsze marzenia :D

Sergeevna- ciesze sie, ze Twoj sie jednak zdecydowal .. pewnie przemyslal i dojrzal do tej decyzji. i bardzo dobrze!

Jaewa- sliczny ten kaktus.. a jaki wysoki!! szok!

Mary- beth- przykro mi.. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mary-beth - się melduję że żyję choć jest upał i wsio ok :tak:

Nowe staraczki witam i gratuluję tym co już się udało :tak::-D

mama - sorki że wykrakałam Ci te bliźniaki :sorry: Ale może będzie jedno zdrowe dzieciątko :tak:
Heeej Sol! Ufff, jak dobrze, ze jesteś i że wszystko OK! :-):-):-)

Mój M. wrócił z pracy - w piątek pogrzeb dziadka... :-:)-( A ja akurat pracuję. :-:)-:)-( Muszę zapytać szefową, czy to nie problem, jesli mnie nie będzie...

A Wy gdzies pouciekałyście...
 
Ostatnia edycja:
mary o ile mi wiadomo przysługuje dzień wolnego ustawowo w takim przypadku ale nie pamiętam dokładnie jak jest z koligacjami rodzinnymi - jeśli to twój dziadek to należy Ci się dzień wolnego, jeśli twojego męża to już chyba nie. Wiem że mój kolega brał teraz dzień wolnego na pogrzeb swojej babci i wystarczyło napisać tylko podanie że zaistniała sytuacja taka i że prosisz o dzień wolnego :tak:

Tu jest opisane co i jak
 
reklama
MAGGY- tak jest!!!juz luzuje!!!:-D:-D:-D:-D

i tak lepiej! trzeba myslec pozytywnie, choc chwilami bardzo ciezko...

kurcze.. tak sie opalilam, ze ... az za bardzo... musze sie spryskac jakims chlodzacym plynem, bo czuje, ze plone.. oczywiscie opalenizna na czerwono..standard u mnie.. dobrze, ze tym razem tylko nogi ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry