reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj, widzę, że mój post powyższy nie został zauważony... :( Niemniej wszystkie ciepło pozdrawiam. :) Piękny dziś wieczór!
 
reklama
sol co prawda ja dopiero wpadłam- od godziny 15, a pralinka pisała o fluidkach, ale bardzo się cieszę, że akurat o mnie pomyślałś

krakowianka nie ma się co wkurzać a miałaś może jakieś plamienia wcześniej? może jak były plamienia to była to @ ale nie liczyłaś jej i teraz masz inny dc?
 
Komp mi zdechł na chwilę.
krakowianka czytałam ale powiem ci szczerze, ze ja juz nie wiem co o tym mysleć. Jesli cykle są zegarkowe, życie unormowane, i objawy owulki mocne to tym sie sugerować a jeśli nie to ja stoje za metoda co 2 dni przez cały cykl.Nam to odpowiadało bo zawsze często przytulaliśmy sie i często codziennie dlatego nie wiem co zrobić jak ktoś nie lubi czy nie chce czy nie może....U mnie wszystko popiep.... sie jak zaczelismy się starać i zaszłam 3 dni przed planowana @. Temperatura wariowała, sluzu nie było , bolały mnie piersi i jajniki kłuły przez cały cykl prawie. Nic nie dało sie przewidziec. Więc zamiast latac z termometrem, testami i szukac pozycji proponuję sex:-)
 
krakowianka, ja zauważyłam, ale musiałam nadrobić do końca. Czasem jak się odświeży stronkę to dopiero widać.
Pędź po te testy, może owu jest później i "wszystko się może zdarzyć..."

sol, witaj.

wisieńka, no to się spisałaś supernianiu. Mój Karol też tak umęczy nieraz, że ręce opadają. Teraz ma fazę, ze tylko "mama" i "mama" i nie mogę się ruszyć bez niego nawet do wc.

mama, trzeba było się nie bawić w policjanta i złodzieja. Z władzą nie wygrasz... Tom zrobił swoje to pękły oba. Ja tam wierzę w to co zapisane na górze, nam tylko czekać na efekty zostało. Oczywiście chciałabym bardzo aby było po twojej myśli, bo argumenty słuszne.
Bliźniaki zostawiamy Marylce i Marcepankowi.

Lor, nie dawaj się tylko, w pracy sobie poradzisz, trzeba cierpliwości i wytrwałości.
 
Zapmarta - test już mam, wiem, szybka jestem. ;) Teraz się muszę zmusić do siusiu. ;)

A potem za radą Wisieńki idziemy działać. 2 dni i 4 dni temu też zresztą działaliśmy, pomimo braku objawów dni płodnych. :)

Bunia87
i wszystkie pozostałe Dziewczyny: przepraszam Was za zdenerwowanie... w sumie objawy PMSa mam od 23 dni, więc dlatego pewnie jestem od razu wszystkim taka podirytowana. ;) Dziękuję za cierpliwość do mnie. :*
 
Zapmarta Hej . Dzięki za docenienie:-)Powiem ci kochana, ze wierzę. Mozna czasem sie wykończyć. Ja czasem zajmuję się Zuzia ale nie przez cały dzień. Co mówic odzwyczaiłam się i tyle. Maciek to raczej mi pomaga niz wymaga opieki. A jak twoje wymiary. Druga ciaża szybciej idzie w brzuszek. Ja kestem własnie po mierzeniu moich spodenek i letnich spodni. Kurcze nawet nie myslałam , ze jestem juz ciężarowa. Pol pękał ze smiechu. No cóż zostały mi getry, spodenki sportowe i 2 spódnice:-D
 
Zapmarta - test już mam, wiem, szybka jestem. ;) Teraz się muszę zmusić do siusiu. ;)

A potem za radą Wisieńki idziemy działać. 2 dni i 4 dni temu też zresztą działaliśmy, pomimo braku objawów dni płodnych. :)

Bunia87
i wszystkie pozostałe Dziewczyny: przepraszam Was za zdenerwowanie... w sumie objawy PMSa mam od 23 dni, więc dlatego pewnie jestem od razu wszystkim taka podirytowana. ;) Dziękuję za cierpliwość do mnie. :*

spoko loko
 
wisieńka, no mam ten sam problem. Spodni żadnych nie dopinam, mam na gumkę recepturkę.
spódnic nie mam bo nie lubię ich nosić.
Czekam na kaskę i jadę po jakieś szorty ciążowe, co by na lato się przydały. Na później mam dwie pary spodni po Karolu, więc o jesień i zimę jestem spokojna.

Najwięcej brzuszka mam wieczorkiem jak zjem to mnie wywala. Tali już nie mam. Robię się taki okrąglaczek pomalutku. Zdecydowanie większy mam brzuch niż na tym samym etapie z Karolkiem.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry