reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAMA a paski to przycinasz? bo na bikini to za dlugie... i uzywa sie ich z jednej strony? Ja sie znecalam nad usunieciem wosku z nogi i masakra. teraz to juz bede wiedziala czym usuwac :))) i tak nie bylo najgorzej... co prawda depilowalam moze ze dwa miejsca na nodze i tyle i z malej cos nie moglam zedrzec... no ale bedzie lepiej. Nie mialam dzis wiele czasu bo pozniej prawie maz przyjechal, poprzytulalismy sie i do pracy eh
 
reklama
mama - dość leniwie :) oglądam Rodzinę Zastępczą
zjadłam sobie kolacje na spokojnie, mleko sobie właśnie popijam ^^

ciasto stęgło, już się ładnie kroi ale trwało to wieki całe....... :/
 
PYSIA- z jednej str paska robie:)a na bikini nie tne paskow bo ja boki i caly przód robie wiec nie mam potrzeby ciąć:):))
BADYLINKA- ja tez juz leniwie pisze i zaraz sie klade-mąż zaraz wroci z siatkowki...dlugo ciasto sie robilo bo na nizka polke dalas i cieple wstawilas-jesli jeszcze bedziesz robila to pamietaj zeby troche przestudzic zanim do lodowki i najwyzej jak sie da:))
Domi cos mi zaczal kaszlec.....pewnie znowu cos pyli....

DOBREJ NOCKI KOCHANE I DO JUTRA!!!!
 
no właśnie też mi się tak wydaje że to przez to.... a już chciałam kląć na ten Twój przepis :)
miłej nocki mamuśko z mężem posiatkówkowym :D

owocnych staranek co nie? :>
 
hej hej pallissa! a kiedy miałaś termin @?
trzymam kciuki żeby nie przylazła w ogóle przez najbliższe 9 miesięcy ^^

ja zaraz wskakuję do wanny i za jakieś pół godzinki może się jeszcze pojawię na chwilę

edit:
ogarnęłam się trochę po kąpaniu i zaraz się kładę.
Jadę jutro do Katowic na cały dzień więc znowu nie nadrobię wieczorem pewno.

mam nie-noc znowu... głupie myśli w głowie, Portishead w słuchawkach i pewno znowu usnę ok 4 bo tak zawsze się to zaczyna :/

no nic, może wpadnę do Was jeszcze jutro rano a jak nie to do zobaczenia wieczorkiem :)
 
Ostatnia edycja:
Czyżbym była pierwsza:szok:
dzień dobry:))

Już mi się nie udało wczoraj zajrzec bo trochę mi sie plan dnia poprzestawiał. Skończylo się tym że zostałam z piesiem u rodziców bo był mój 3-letni siostrzeniec (odkąd siostra jest z maleństwem w szpitalu w Warszawie -ok 130 km stąd - juz ponad miesiąc, to ten starszy prawie mieszka u moich rodziców, bo jego tatuś niezbyt się nadaje do opieki nad samym sobą, nie mówiąc o dziecku) i ten siostrzeniec bardzo kocha moją Sami i usiłował ją przekonać że powinna go kochać tak samo:) Ubaz miałam niezły jak się ganiali z ciapami po całym domu, włączając za fotelami i pod stołem:-)

Nie poodpisuję bo oczywiście zapomniałam co komu:))

Mama też bym chciała przepis na sernik skoro widać że wychodzi:))
Ja raz próbowałam depilowac bikini woskiem w plastrach ale chyba źle zerwałam bo miałam potem takie siniaki podskórne:((

Palissa skoro nei ma @ to bardzo dobrze! czekamy na potwierdzenie fasolki:)

MIŁEGO DNIA:))
 
reklama
Hej ja na chwilkę witam sie i zmykam i miłego dzionka wszystkim życzę
cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu.... ale obiecuje ze sie poprawie :)

bużka i mnóstwa fasolinek ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry