reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Agnieszka : Mąż jest kucharzem.. Zależy od miesiąca raz jest to 2000zł-2500zł do 3500zł.Może i faktycznie będzie to najlepsze rozwiązanie tym bardziej będę mogła być spokojna,że nam na wszystko będzie wystarczało. Mam cichą nadziej,że lada dzień się coś zmieni,że któryś z pracodawców pozwoli mi się odbić a co na pewno psychicznie ;-) poczuje się lepiej.Nie chciałabym aby Mąż jakby było trzeba bo to różnie bywa musiał brać nadgodziny dzień w dzień by nas utrzymać. Daje sobie czas.. chociaż nie łatwo mi jest,ale muszę dać rade.Lepiej teraz niż wcale!!! Dziękuję z góry za odp. 3majcie się ciepło.
 
reklama
Cześć dzieczyny. Dawno mnie niebyło ale się załamałam bo dostałam @. Mimo iż test pokazywał drugą bladą kreskę. Nawet nie chcę myśleć co oznaczał ten @. DO tego cyklu zaczełam brać wiesiołek. I moje pytanie do was czy wiesiołek wpływa również na skrócenie @??? Zawsze miałam bite 7 dni, a teraz trwał tylko 3 dni i ani dnia dłużej. Trochę to dziwnie dla mnie. Nigdy tak nie miałam.
Proszę was o pomoc !!!

Scooby84 - a może to było po prostu krwawienie związane z ciążą? Ponoć takie często się zdarzają, kobiety myślą, że to okres, a tymczasem dzieciątko rozwija się w najlepsze. :) Może wybierzesz się na betę?

Wisieńka gratuluję.


Mi jest bardzo smutno, bo lekarz nie widział pęcherzyka płodowego. Powiedział tylko, że macica jest rozpulchniona i miękka. Jest mi smutno. Czy to znaczy że testy kłamały? Mam brać luteinę 2 razy dziennie i przyjść za tydzień.:-(

ASMI21 - ja bym testom uwierzyła, a poszła po prostu do innego lekarza. I zresztą... który to tydzień? Może jeszcze za wcześnie, żeby dostrzec pęcherzyk...?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki mowie Wam juz dobranoc;-)
Zamowilam sobie dzisiaj testy owulacyjne i ciazowe na allegro;-)

Zaraz wychodze po Mezusia, potem kapiel, martini sie chlodzi, mam nadzieje ze cosik bedzie...

Kolorowych snow zycze i owocnych staranek dla tych ktorzy beda dzialali;-)
 
czesc dziewczyny:zawstydzona/y:
heh mama05 trochę mnie swoim smsem obudziła w tym sensie ze juz dawno mnie nie było:zawstydzona/y:ale ze mnie jędza:-(

po cięzkich dniach w pracy uspokoiło się,staż mam zaliczony,nawet powiedziałąm dyrze o ciązy co przyjęła bardzo pozytywnie,co srasznie mnie zdzwiło i jesczze swteirdziła ze umowe normalnie przedłużamy takk jak było w planie,wiec miemam że dostane na stałe,co jesczze bardziej mnie dziwi,bo skąd ma pewnosć ze we wrzensiu nie rzuce jej L4 a po porodzie i macierzynskim nie pojde na wychowawczy:confused:no ale ja ją uprzedziłamm,chciałam być fair więc chyba jej sprawa teraz:-)

ja już nie mogę sie doczekac bo we wtorek ide do lekarza i bedzie to obowiązkowe usg miedzy 11 a 14 tyg więc będę widziec swoją Kruszynke jak macha nóżkami i rączkami:-)juz nie mogę się doczekac aż będę czuła ruchy:sorry2::sorry2:
 
Hejka,

Karol śpi w końcu, bo jak się obudził po drzemce to mega marudzenie było. Tylko ręce i ręce... może taka reakcja po szczepieniu, ale dał nam popalić.

wisieńka, dziękuję za sms-ka. Bardzo się cieszę, że dzwoneczek pięknie się rozwija. A w pracy tak zareagowali bo się starasz i jesteś dobrym pracownikiem. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie, choć szczerze wątpię, bo dużo ciężarnych i szefowa niezadowolona.

mlodam, a ty się zapisałaś do ginka? rodzice się ucieszyli?

papa pralinko, miłego i romantycznego wieczorku.
 
Dziękuję Krakowianko jako jedyna zauważyłaś mój post.

Ostatnią @ miałam 19.05 czyli dzisiaj byłby 5 tydzień. No fakt lekarz jest po operacji oczu.
A test robiłam pierwszy wczoraj po 4.29 a drugi, żeby uwierzyć po 19. I oba pozytywne. W sumie powiedział że macica jest zmieniona. Nie wiem. Mam przyjść do niego w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję że coś już będzie widać.
 
Wisieńka - byłam wczoraj - nawet fotę wstawiłam :-) A cukier jak to cukier raz lepiej raz ciekawiej ale póki co mam się nie martwić :-D
mlodam w ciąży leki na alergię może ci dobrać tylko lekarz alergolog a na katar wolno brać bezpieczny Sinupred - działa przy katarze typowo zatokowym :tak:

Spadam spać bo rano pobudka :dry: Jak dobrze że w piątek M zawozi Karolę :-D
 
reklama
Ostatnią @ miałam 19.05 czyli dzisiaj byłby 5 tydzień. No fakt lekarz jest po operacji oczu.
A test robiłam pierwszy wczoraj po 4.29 a drugi, żeby uwierzyć po 19. I oba pozytywne. W sumie powiedział że macica jest zmieniona. Nie wiem. Mam przyjść do niego w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję że coś już będzie widać.

Nie martw się, mojego też nikt nie zauważył. ;) Wszyscy zabiegani.

A może byś się na to badanie beta HCG przeszła? Wyniki będziesz mieć w 1 dzień i już będziesz wiedziała że na pewno w ciąży jesteś. :) W co ja zresztą nie wątpię. :) A poza tym mam wrażenie, że na usg warto dopiero od 6 tygodnia się wybierać...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry