reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Aga raczej pytanie powinno brzmieć ile wynoszą wszystkie opłaty a nie tylko kredyt + czynsz za mieszkanie+ media+ pewnie kablówka i internet + telefon + pewnie paliwo za samochód jeśli jest.

Ja mam np. tak, ze na wszystkie opłaty potrzebne jest 2000 zł
 
Ostatnia edycja:
Z mojego punktu widzenia to niestety ale nie ma tu szans na razie na dziecko.Najpierw musisz podjąć prace,zapewnić sobie jakieś dodatkowe pieniądze za które będziesz mogła wychowywać dziecko.Także radzę na prawdę zebrać wszystkie swoje siły i rozejrzeć się za pracą:)
 
Młody śpi, ja idę sobie szybciutko wyprasować rzeczy do pracy i się juz wykąpać, o 21 zniknę do łóżeczka bo będę oglądać chirurgów :-)
 
Ale z was optymistki :-D Ja nie pracowałam bo mi rozwiązali umowę stażową w ciąży i od tamtej pory nie mam ani zasiłku ani nic i jakoś dajemy radę a tylko M zarabia :tak: Karola rośnie i nawet do prywatnego przedszkola chodzi, też mamy raty kredytu na mieszkanie do tego dwa inne kredyty a mimo wsyztsko się da - trzeba się tylko naprawdę dobrze zorganizować. Teraz rodzice nam pomagają w wykończeniówce bo chcemy meble nowe kupić ale starcza nam jakoś od pierwszego do pierwszego i z czystym sumieniem zdecydowaliśmy się na drugie :-p
 
Witajcie. :)

Mogę na wstępie prosić o skrót dnia? ;) Bo nie dość, że miałam do pracy na 7:15, to jeszcze dowalili mi szkolenie i dopiero wróciłam do domu, więc nie nadrobię.

Rano testowałam... wyszedł wynik negatywny. :( Robiłam w dniu spodziewanej miesiączki, ale testem o czułości 25 mlU/ml... a z tego co wyczytałam Wy robicie takimi o czułości 10 mlU/ml - mnie się takiego nie udało kupić. @ nadal nie mam (i obym nie dostała!!!!). Temperatura mi dziś wyszła o 0,5 stopnia wyższa niż w poprzednie dni, no ale objawy mam nadal takie, jakbym miała zaraz dostać okres.... Czuję się SKOŁOWANA.
 
:-)hejka! witam się wieczornie. co tam u was słychać? ja pospałam do 20 jakies 1,5 h:-)
w pracy zapierdziel jak zawsze na koniec i początek roku. zamiast o 15 wyszłam o 16, a nam za nadgodziny nikt nie płaci... wiec zaden to biznes.
jakieś zmiany na forum?:sorry2:
 
Lor trzymam grubasne&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Sol jak tam ciążówko. Byłaś u lekarza. Jak tam cukier?
Dzięki wszystkim za kciukasy. Byłam z polem u mojej sister. Przyjechalismy teraz bo mecz się zaczyna. Zaraz się wykapię i będe wtedy spokojnie klepać z wami.
mama jutro oglądamy dwa mieszkania, mam nadzieję, ze któreś nam się spodoba, ze dogadamy się z ludzmi i dostaniemy szybki kredycik. Trochę trudniej nam będzie bo Pol zmienia pracę i musimy wziąc go na moje zarobki tylko. Mam nadzieję, ze bank nie będzie kwękać.
 
Witam wieczorowo:-)

Nawet nie probuje was nadrabiac bo nie dam rady,wiec prosze o skrocenie:tak:Niestety w tym cyklu mi sie nie udalo bo wlasnie dostalam @.Cos mi sie pomieszalo z ta @.W zeszlym miesiacu mialam 27dc a w tym 26:-(.Nic sie nie martwie tylko zaraz ide robic nowu suwaczek i zaczynamy odliczanie od nowa:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama probowalam ten wosk heh. jak usuwasz resztki? i jak przyklejasz pasek to ile trzeba trzymac by moc oderwac? bol do zniesienia tylko z malej cos nie moglam zerwac paska i wosk sie kleil jakos eh. A tak to pomalu cos tam wlosow wyszlo. A i na depilacje malej masz inny wosk? czy ta roznica jest az taka czy moge np tym z szeroka rolka mala golic czy skoro ten z mala rolka pisze ze do bikini to chyba wypada koniecznie tym. Pomocy
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry