reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
EWCIA- masz PW:tak:;-)
krakowianka-no wlasnie tak to jest ze objawy na @ i na ciąże to prawie to samo:sorry:i badz tu madry-bola piersi,sa nabrzmiale,pobolewa podbrzusze,jajniki,sa zawroty glowy...takze nie nakrecaj sie ,ale zatestuj i bedzie wiadomo!!
 
reklama
BADYLINKA- sprobuj ten moj-zobaczysz jaki dobry:tak:

mamcia - jednak się przegłosowało w moim małym móżdżku - robię Twój ale ciutkę zmodyfikowany :)

Z moimi jelitkami juz trochę lepiej, to i ja lepsze mam samopoczucie.

TO SUPER!!!!!! Właśnie się zastanawiałam czy może Ci przeszło wreszcie ;)

Słyszałam o jakimś serniczku, mmmm.... zjadłabym.

no było o serniczku było... ja będę robić jutro i nie wiem czy mama też nie będzie jutro :)

My niedawno wróciliśmy z wizyty. Karta założona, opierdziel o niska hemoglobinę dostałam i o fakt że rozchorowałam się w wakacje :-D Maluch ma prawie 35 mm i brykał na usg jak zawodowy piłkarz :-D Boski widok :-D

świetne foto!! ^^ słodkie to Twoje maleństwo :)

siedzę sobie i oglądam Rodzinę Zastępczą, coś mnie muli trochę w żołądku i głowa pobolewa...
gdzie Pralinka hę? Miała być po 22....

Wisienko co znowu? *tuli mocno*
spisałam sobie Twój przepis na karpatkę. Mnie krem wychodzi zawsze za to ciasto...... nie Karpaty a Rów Mariański mi wychodzi.... =="
 
ja tez uciekam :) suwaczek poprawiony :)
buzka i slodkich snow...
Maggy dobranoc:)
A stało się to, że wyliczyłam cykl na 30 dni, a zdarzają mi się i 31 dniowe. Czekam nadal. Chociaż wszystkie objawy wskazują na @. :( Jak nie dostanę do rana, to rano chyba zaryzykuję test...
Rozumiem:)
a naczytałam sie na necie i znowu się denerwuję.:-(
Wisieńko a co tam takiego wyczytałaś?
 
Badylinka , agnieszka nawet nie chcecie wiedziec. Jutro mam tego gina i czytam o braku zarodka i się boję.

Wisieńko wiem że mówić to jest łatwo ale uważam że źle robisz czytając takie artykuły,nakręcając się na złe,nie pomagasz sobie ani dzwoneczkowi,bardziej się denerwujesz a dzwoneczek na na pewno tego nie chce.Postaraj się myśleć pozytywnie że jesteś w ciąży,ciesz się mdłościami i innymi objawami a jutro na wizycie wszystkiego się dowiesz,zadawaj dużo pytań.Będzie dobrze zobaczysz:)))3mam kciuki za jutrzejszą wizytę:)
 
Mama- PW

Wisienko- jak Cię wezmę zaraz na kolano!!! A do Wrocka mam niedaleko!!
Nie czytaj Słonko takich rzeczy, bo to nie potrzebnie Cię denerwuje!
Słońce jeżeli będziemy czytać najgorsze co może się stać, to całą ciążę będziemy znerwicowane, bo przy każdym tygodniu znajdzie się coś nowego... Nie lepiej poczytać jak teraz Dzidziuś się czuje, ile może mierzyć itp przyjemne sprawy? Nie lepiej cieszyć się każdą chwilą?
 
Wisienko - ewcia ma rację... po co czytasz takie głupoty? Nie lepiej poczytać o tym co tam słychać u malucha?
Days of pregnancy - How many weeks pregnant am I? - wpisz sobie tutaj przewidywaną datę porodu i zobacz co tam słychać u Dzwoneczka.
a tymczasem tulę Cię mocno i posyłam mnóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóstwooooooooooooooooo pozytywnej energii i dobrych myśli jednocześnie odtańcowywując taniec na odgonienie złych niedobrych myśli od Ciebie
 
reklama
Dzięki dziewczyny, wiem głupia jestem i się nakręcam. Pójde lepiej spac a jak rano sie obudze będę miała Gina i zobacze dużego dzwoneczka. SZCZYPAWECZKI i trzymajcie kciuki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry