reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no i nie doczekałam się na Pralinkę :(
no nic, w takim razie dobrej nocy życzę wszystkim i do jutra!!

 
Witam Was wszystkie dziewuszki serdecznie,
Nie bylo mnie dlugo bo z przeziebienia zrobila mi sie angina i antybiotyki przepisane przez lekarza nie pomagaja Nie siedzialam wiec na necie bo w gardle mam tarke a jeszcze wczoraj musialam zalatwic cos i caly dzien bylismy poza domem.
http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt443YYAU Moj S polecial dzisiaj do Adelaide (pracuje) i nie wiem czy wroci dzisiaj czy jutro a ja sie bardzo zle czuje :( http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt443YYAU
Jak bede miala sile popisze dzisiaj z Wami troche, jak do jutra nam nie przejdzie (bo moj S tez chory, mimo tego musial pracowac) to ide z reklamacja do GP. Leczyc nie umie czy jak?
No uciekam Kochane, milego dnia Wam zycze! papa





 
Cześć wszystkim, ja dziś rano tylko na chwilkę bo zaraz wybieram się z m do przychodni o idzie na badania i do lekarza a ja idę jako pomoc zając mu kolejkę w przychodni bo ludzi pewnie będzie pełno jak zwykle. Czytam o waszych objawach ciążowych i powiem tak, że w pierwszej ciąży na początku nic a teraz co zjem to mi od razu niedobrze, ale rano jest wszystko ok dopóki czegoś nie zjem, bo później większość dnia mam z głowy tak mnie muli i dodatku boli mnie podbrzusze jak na @. Pierwszą urodzilam córeczke, wiec może teraz synek bedzię? Przed ciązą tak sie nastawialam a po tych czterech miesiącach starań to już mi wszystko jedno, ważne, że się udało wreszcie no i najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy.
 
dzien dobry :)

postaram sie wpadac czesciej, jak tylko obowiazki mi na to pozwola.... :)

wisienka- szalona Ty! nie czytaj zadnych rzeczy w necie.. my zawsze sobie dopasujemy wszystko.. a to bez sensu.. ja jak mialam problemy z sercem, to juz czytalam, ze to moze zawal, czy komora wieksza lewa od prawej, czy miesien sercowy, a pozniej dalam sobie spokoj bo zwariowac mozna :D okazalo sie, ze to nic takiego, tylko stres ;)

wiec... glowa do gory! pozytywne myslenie dziala cuda!!!!! cuda cudenka :D a mowie Ci to ja .... juz mam w tym doswiadczenie :D heheh

buzka i milego dnia :)
 
witam sie z rana pieknym slonkiem:tak:
JAEWA- duuuuuuzo zdrowka zycze!!!!i sily na pozalatwianie spraw:tak:
MAJUSIA- ja mam parke i od razu zauwazylam ,ze druga ciaza jest inna w objawach i jest syn-przy Zuzi wymiotpalam jak kot,nawet w 8 m-cu a przy Domniku to bylam zielona od mdlosci,ale nawet jak palca wkladalam to nie moglam zwymiotowac....zdecydowanie wole wymiotowac i juz niz miec mdlosci przez caly dzien i nic nie pomaga!!!
EWELINA- witam Cie kochana i Tobie rowniez milego dnia!!!
WISIEŃKA- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ZACISNIETE-MUSI BYĆ DOBRZE!!! [FONT=&quot]
buziakep9.gif
[/FONT]

MAGGY- cześć kochana-witam i Ciebie!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
MAMA05, witaj Słońce!! :-)
Jakie plany na dziś???? Zapewne działasz od rana...
Ja od rana tonę w papierach :dry:...ale babeczki już mam upieczone, by popołudniu zanieść na Dzień Taty :-D:-D:-D
Cumolki :*

MAGGY, witaj :*
WISIEŃKA, proszę mi nie czytać informacji w necie!!! To nic dobrego nigdy nikomu nie przyniosło :wściekła/y: Trzymam kciuki, będzie dobrze przecież, tylko spokojnie, nie funduj dzidzi takich rozrywek. Buziam***:-)
AGNIESZKA.KK, witaj słońce ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry