reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny, kiedy Wy macie czas tyle pisać. :D Ja dopiero z pracy wróciłam. Nie nadrobię ponad 20 stron. o_O

Niemniej wszystkie starające się i już zafasolkowane ciepło pozdrawiam. :)
 
reklama
a ja wam zapomniałam napisać. W poniedziałek mam usg i też zobaczę się z moją dzidzią.
Tymczasem was żegnam, bo Filemon patrzy na mnie swoim kocim wzrokiem i chce spać.

karaluchy pod poduchy i szczypawki pod zabawki.
 
a ja wam zapomniałam napisać. W poniedziałek mam usg i też zobaczę się z moją dzidzią.
Tymczasem was żegnam, bo Filemon patrzy na mnie swoim kocim wzrokiem i chce spać.

karaluchy pod poduchy i szczypawki pod zabawki.
ZAPMARTA- no to cudnie-w poniedzialek ja mam miec owulke a Ty usg-same dobre wiesci:-D:-D:-D:-D:-D:-D
KRAKOWIANKA- testuj!!!!i daj znać!!
EWCIA- buziakiiiiiiiii kochana:-):-)
MAGGY- dobrej nocki-wpadaj czesciej;-)
 
Mama05 - zamierzam testować. ;)

Ale powiedzcie mi... jest sens się w ogóle nakręcać? Czy objawy wczesnej ciąży mogą być aż tak podobne do napięcia przedmiesiączkowego...?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry