reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bunia to Ty możesz być jeszcze bardziej wyluzowana?... Matko bosko, taka jajcara, aż strach pomyśleć jak się możesz jeszcze rozkręcić... :laugh2:

Mama no w Polsce to okolice Wrocławia :tak: W sumie pociągiem to by wyszło do Poznania jakieś 2,5 - 3,5 godzinki :tak: si :tak: Ale musimy się koniecznie kiedyś spotkać, co do tego nie mam wątpliwości :laugh2: Może już "brzuchata" będę?... :laugh2:

A tak poza tym, po ostatnich wydatkach i sobotnim pierścionku od G. zaczynam wątpić, żeby się zaręczyny szykowały na rocznicę... :sad:
 
reklama
mama,a jak działka by była 10 X większa:cool2::szok::-D???
majusia może jeszcze za wcześnie,każda ciąża może rozwijać się w innym tempie.będzie dobrze,zobaczysz:tak:
bunia wybaczymy:tak:.do każdej z nas przychodzą takie dni zwątpienia,niestety,także Cię rozumiemy i tulimy mocno:tak::-).może właśnie,jak wyluzujesz,odpuścisz,to wtedy zaskoczy:tak:.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
dj czarna daj znać po;)
sergeevna jak on to plaował od dawna,to się niczym nie martw;).pewnie ma jakieś zaskórniaki;))))
 
cześć bibinka! No zobaczymy jak to będzie wyglądać :)

buniolku - jestem na bibliotekoznawstwie, piszę mgr o Agnieszce Osieckiej.
 
ewelina ja poszłam dzisiaj do niego z nadzieją, że potwierdzi, że jestem w ciąży bo moja lekarka przyjmuje dopiero od 27 teraz jest chyba na urlopie, no powiedział, że niby coś tam widac ale nie jest pewien i za tydzień to już pewnie będzie wiadomo czy jestem czy nie, a mnie chyba szlak trafi do przyszłego tygodnia, w sumie byłam dziś dwa razy u lekarza i nie wiem czy jestem czy nie za to brzuch mnie boli od tego gniecenia podczas badania.
 
sergi no wiesz, ja się muszę tak wyluzować że mi nogi z tyłka odpadną bo skoro jeszcze są na miejscu to znaczy że jestem spięta, a to nie pomaga w zaciążeniu

cześć bibinka! No zobaczymy jak to będzie wyglądać :)

buniolku - jestem na bibliotekoznawstwie, piszę mgr o Agnieszce Osieckiej.


ale masz fajny kierunek!!!!

wogóle to przedstawię wam swój plan- od środy (jak się zaczną płodne) biorę urlop od BB. ostatnia szansa na spłodzenie potomka z pomocą clo, więc muszę się zrelaksować, nie myśleć o tym cały czas, bo mi boboseksy obrzydną wkońcu. tak więc na jakiś tydzień sobie odpuszczę, a jak wrócę to pewnie będę wam znowu smęcić. jeszcze będziecie miały mnie dość do 3 razy sztuka, więc teraz muszę się przyłożyć do staranek. jakby co, piszcie pw- pewnie będę zaglądać na sekundkę. albo smsy jakby któraś chciała to podam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam was
Ja dzisiaj ide na 15 do gina na usg na potwierdzenie ciąży w 100%

Daj znać koniecznie, jak po wizycie :-)

ewelina ja poszłam dzisiaj do niego z nadzieją, że potwierdzi, że jestem w ciąży bo moja lekarka przyjmuje dopiero od 27 teraz jest chyba na urlopie, no powiedział, że niby coś tam widac ale nie jest pewien i za tydzień to już pewnie będzie wiadomo czy jestem czy nie, a mnie chyba szlak trafi do przyszłego tygodnia, w sumie byłam dziś dwa razy u lekarza i nie wiem czy jestem czy nie za to brzuch mnie boli od tego gniecenia podczas badania.

Rozumiem, pozostaje czekac Ci cierpliwie do przyszłego tygodnia :tak: choć szczerze Ci powiem, że dla mnie lekarz, który twierdzi, że "coś tam widzi", ale "że nie jest pewien", to nie jest dobrym lekarzem, bo pęcherzyka ciążowego to on powinien byc pewien....powiększone endo również...po macicy też można określić, jedynie serduszka mógł nie widzieć, bo to jak wiadomo zbyt wcześnie...no nic...czekaj...cierpliwie, bedzie dobrze, trzymam kciuki :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry