reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Na bicie serduszka nawet się jeszcze nie nastawiałam bo wiem, że jeszcze za wcześnie a przy tym jego usg to nie wiem czy w 10 tygodniu było by widać, chciałam tylko pójść dowiedzieć się czy jestem czy nie no to stwierdził, że macica powiększona ale czasami tak się zdarza nawet jak się nie jest w ciąży, ze na 97 % ciąża, ale żeby upewnić się na 100% musi zrobić usg, na usg powiedział, że niby coś tam widzi ale nie jest pewien, że mogę przyjmowac ze jestem w ciązy ale tak na 100% to nie, bo jednak to co widzi to może nie ciąża teraz to mi dopiero zrobił myslenia, że ho ho i jak tu sie nie stresowac
 
reklama
Bunia to Ty możesz być jeszcze bardziej wyluzowana?... Matko bosko, taka jajcara, aż strach pomyśleć jak się możesz jeszcze rozkręcić... :laugh2:

Mama no w Polsce to okolice Wrocławia :tak: W sumie pociągiem to by wyszło do Poznania jakieś 2,5 - 3,5 godzinki :tak: si :tak: Ale musimy się koniecznie kiedyś spotkać, co do tego nie mam wątpliwości :laugh2: Może już "brzuchata" będę?... :laugh2:

A tak poza tym, po ostatnich wydatkach i sobotnim pierścionku od G. zaczynam wątpić, żeby się zaręczyny szykowały na rocznicę... :sad:
NO TO SIE SPOTKSC MUSIMY BO JAK W OKOLICY Wro.to i Mlodam i Wisieńke zaprosimy:tak:i nie pękaj mala;-)juz chlopy sobie poradza-jak maja byc zareczyny to tak pokąbinuje,ze będą:tak::-):-):-)


Witam was
Ja dzisiaj ide na 15 do gina na usg na potwierdzenie ciąży w 100%
CZARNA- daj znac po wizycie i licze,ze bedziesz miala dobre wiesci

BIBINKA- no jakby dzialka byla wieksza 3 razy to chyba bym kamieniami ozdobnymi wysypala polowe:-D:-D:-Dchoc przez kamienie tez wyrasta -zielsko nie potrzebuje slonka i podlewania a rosne jak szalone...mam PW wiec lece czytac

BUNIA- plan dobry-prosze zastosowac i wracać do nas;-)
 
Bunia no właśnie ten właściwy to raz na kilka miesięcy się odzywa... No i wiesz mam stresa że jak będzie ten co potrzeba to będziemy się bardziej spinać....:shocked2::shocked2:

Agatek powodzenia:)) Mam nadzieję że lekarka się sprawdzi:) Ja do 1 tabl clo doąłączam w tym cyklu ziółka:) Bo doktorem powiedział że jak jedna dała pęcherzyk ładny to nie zwiększa dawki... same ziółka tez na mnie nei działały więc raczej nic mi nie będzie jak sobie połączę;-)

Sergeevna to mam nadzieję że zaręczynki będą jak trzeba:-)
 
no to ja narazie uciekam- idę z piesem na spacer. muszę się przestawić, bo z naszym chodzę kiedy ja chcę, bo on biega na podwórku, a ten futrzak to miastowy jest, więc na spacerki trzeba chodzić ale on jest taki kochany, że jak tu odmówić? taki misiu- pysiu. normalnie maskotka a nie pies. jak zasypiam to mi się kładzie przy łóżku i głowę w ręce ciśnie, żebym go głaskała. no to zasypiam z ręką wśród mięciutkiego futerka, albo w ciepłym pyszczku.

buziaki i miłego dnia kochane moje
 
Ja już też zmykam Szkraby Kochane :tak: Niestety, ale praca wzywa... :dry: Będę wieczorkiem na BB, może kogoś jeszcze zastanę to popiszemy :tak:

Buziaki dla Wszystkich :*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry