reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
P6170040.jpgP6170039.jpgP6170042.jpgP6170041.jpgP6170038.jpg

kochane to moje nowe "dzieci":-D:-D:-D
ja teraz mykam do rodzinki-wlece wieczorkiem:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
a dodam jeszcze że co dziennie rano mierze tempke i od 3 dni mam 37,2 a wcześniej miałam 36.7
U mnie też strasznie gorąco pogoda ładna zaczyna sie robić jeszcze tylko jutro wolne i w sobotę do pracy trzeba iść:)
 
MAMA no kwiatki extra:-) To teraz pięknie przed domem az miło popatrzec:tak:

WISIENKO masz racje:tak:

A ja już z prasowaniem się uwinęłam. To było tylko kilka bluzek na szczescie, bo niecierpie prasować.:no:
 
MAMA no kwiatki extra:-) To teraz pięknie przed domem az miło popatrzec:tak:

WISIENKO masz racje:tak:

A ja już z prasowaniem się uwinęłam. To było tylko kilka bluzek na szczescie, bo niecierpie prasować.:no:

Ja też nie cierpię prasować wole już całe mieszkanie posprzątać
 
no to mam chwilę na bb:-)
Makaron ugotowany , sos truskawkowy zrobiony, nic tylko jeść:tak:

mama śliczne masz te róże, w sumie to mogłabym pomyśleć o szczepionych różach u nas w ogorodzie.... dobry pomysł

wisieńka rewelacyjny pomysł z tym dzienniczkiem, jak już będę w ciąży to też taki założę-chociaż ja pisac nie lubię:-D:-D
 
MARYBETH!!!!!!!!!!!!! Gratsy!!!!!!!!! Ja mówiłam że się uda!!

Wisienko - miłego spaceru :)
mama - przepiękne te róże... i widzę że dzieć się załapał na foto ^^
Kinia!!!!! - jak tam? jest @?
u mnie na razie brak......

a teraz uwaga uwagaaaaaaaaa
DZIĘKUJE WSZYSTKIM KTÓRZY DZIELNIE TRZYMALI KCIUKI ZA MOJE SPOTKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
w październiku jadę do Irlandii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cieszę się jak małe dziecko i jednocześnie boje się czy wszystko pójdzie tak jak powinno.....
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry