reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Boshe, znów mam oczopląs........:sorry:


Palissa, jeżeli jesteś niedawno po poronieniu, to czasem to może być przyczyną "innej" @, ja przed poronieniem miałam zawsze bite 7 dni @, skąpy.....a teraz mam 5 dni i obfity, więc może to + stresik i gotowe...
Meliske też polecam do picia na stresik...
 
reklama
spadam dziergać. bo jak mi badylka dowali muffinkami, to pęknę, a dupcią to się nawet do ciężarówki nie zmieszczę

buziole
 
wiesz no to jest duże spóźnienie już wiec nie wiem ale test zrób śmiało a nawet na betę idz.
nie ma się co doszukiwać objawów i stresować tylko sprawdzić o co kaman ale na moje oko to ciąża!


Tylko że ja zrobiłam test wyszła kreska i po chwili druga ale taka jasna ze prawie jej nie było widać wczoraj powtórzyłam test i wyszła 1 krecha i sama już nie wiem a do gina mam dopiero na 28.06
 
DJ_Czarna, a nie lepiej iśc do lekarza i wszystko się wyjaśni niż się doszukiwać i zastanawiać nad wynikiem testu?! Lekarz będzie wiedział przecież co i jak i podejmie odpowiednie kroki, albo czekaj na swoja wizytę, to juz niedługo, ale gwałtu-rety szukaj innego lekarza, by pójść szybciej...:-)
 
jestem moje drogie babeczki-róże juz wkopane i padam na twarz bo kopalam w sloncu:crazy:ale juz mam ladnie i oko cieszy;-)
teraz ide na ogrod wypić kawke i zaraz jade po Zuze i po kwiaty bo jutro pogrzeb teściowej:-(
sciskam Was wszystkie

DJ CZARNA- najlepiej zrobić badanie z krwi-bete
 
jestem moje drogie babeczki-róże juz wkopane i padam na twarz bo kopalam w sloncu:crazy:ale juz mam ladnie i oko cieszy;-)
teraz ide na ogrod wypić kawke i zaraz jade po Zuze i po kwiaty bo jutro pogrzeb teściowej:-(
sciskam Was wszystkie

DJ CZARNA- najlepiej zrobić badanie z krwi-bete

Milutkiego dnia kochana, Ty weź troszku odpocznij :-D
I trzymajcie się jutro jakoś, ciężki dzień przed Wami, przytulam***:zawstydzona/y:
 
EWELINA- no juz dzis nic nie robie bo padne;-)
a jutro-cóz,musimy dac rade-zwlaszcza Tomi-będe Go wspierala z calych sil i moi rodzice tez...dziekuje Ci za wsparcie.

KINGA- &&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ty wiesz;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry