reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama - jak będziesz miała chwile to weź nacykaj róż i pokaż - niech nam się też oko nacieszy :)
oj buniolku buniolku... ^^ dzisiaj już muffinków nie dostaniesz bo muszę chociaż kilka w gości zanieść :p
ale jak przyjedziesz do mnie do Irl (o ile się uda...) to mogę Ci piec choćby i codziennie - i co dzień inne :)

ja już wypluskana, ubrana, zaraz się idę malować i uciekam. Będę jakoś wieczorkiem.
proszę o duuuuuuuuuuuużo kciuków bo od tej wizyty na prawdę bardzo dużo zależy... :(
 
reklama
mama - jak będziesz miała chwile to weź nacykaj róż i pokaż - niech nam się też oko nacieszy :)
oj buniolku buniolku... ^^ dzisiaj już muffinków nie dostaniesz bo muszę chociaż kilka w gości zanieść :p
ale jak przyjedziesz do mnie do Irl (o ile się uda...) to mogę Ci piec choćby i codziennie - i co dzień inne :)

ja już wypluskana, ubrana, zaraz się idę malować i uciekam. Będę jakoś wieczorkiem.
proszę o duuuuuuuuuuuużo kciuków bo od tej wizyty na prawdę bardzo dużo zależy... :(

Zaciskam milion pincet sto dziwincet &&&&&&&&&&&&& :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
EWELINA- to Ty tez sie narobilas:)
BADYLINKO- na pewno wstawie-moze dzis a jak nie to w sobote bo jutro Tomka nie bede prosic-wiadomo:(
jade po Zuze i po kwiaty na pgrzeb..ale wroce:)
BADYLINKA-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& - mowisz,masz [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
EWELINA- to Ty tez sie narobilas:)
BADYLINKO- na pewno wstawie-moze dzis a jak nie to w sobote bo jutro Tomka nie bede prosic-wiadomo:(
jade po Zuze i po kwiaty na pgrzeb..ale wroce:)

Korzystam, bo dziś w domu pracowałam (nie musiałam do biura jechać), więc i mogłam inne rzeczy porobić...;-)
 
mama jak poszuykam kabla to może uda mi się wstawić twoje róże, choć mi ostatnio zdjęcia tez nie wchodziły.:-)
Badylinka kciukasy zaciśnięte:tak:&&&&&&&&&&&&&&&
Mnie jakos nie mdli na razie i korzystam i opycham się kokosankami. Pol dzwonił, ze stoi w mega korku więc włączyłam ziemniaczki. Ale na obiad ochoty nie mam.
ewelina pewnie jak jestes w domu to trzeba wykorzystać.
 
WISIEŃKA- no moze uda Ci sie wstawic to bylo by si:tak: [FONT=&quot]
c007.gif

ZUZA ODEBRANA,KUPILA TEŚCIOWEJ RÓŻOWE LILIE-TAKIE DOSTALA OD NAS NA WESELU JAK BYLY PODZIEKOWANIA....-LZY MI POLECIALY W KWIACIARNI...ALE MYSLE,ZE T DOBRY WYBÓR-KUPILAM I DLA SIEBIE I DLA TOMKA...
ZA 45 MIN TOM BEDZIE WIEC POWOLI ZACZNE MU SZYKOWAĆ OBIADEK
[/FONT]
 
mama No to dobrze, ze masz to za sobą, pewnie dobry wybór. Tulam cię bidulko.
Ale tu się zrobiła cisza. No spróbuję wstawić te zdjęcia
No nie wchodzą mi niestety, nie wiem co sie dzieje.
 
Ostatnia edycja:
WISIEŃKA- cisza bo pewnie dziewczyny po pracy odpoczywają o JAEWA pewnie spi:-D:-D:-D

u mnie upal niemozliwy!!! masakra znowu sie zaczyna...mam nadzieje,ze moja rodzinke sie za bardz nie umęczy droga z Romorza na pogrzeb bo taka pogoda najgorsza na jazde:sorry:
postaraj sie wstawić ,a jak sie nie uda to ladnie poprosze Toma [FONT=&quot]
c018.gif
[/FONT]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry