reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SORBUS- jaki piekny nowy suwaczek:tak:;-)no tak juz prawie 21:tak::-)Tomi skonczyl korytarz:tak::cool2::cool2:

no to ekstra - mówiłam ze jak czapkę ma fachową to mu dobrze pójdzie :tak::tak::tak:

Lorelain
powodzenia w CCC :-):tak::tak::tak:

maggy - to trzymam mocno kciuki za bliźniaki

ja się wciąż gapię na tą moją drugą kreskę i boję się ze jutro się obudze a to tylko sen bedzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama bóle podbrzusza miałam ok 10 maja czyli wizyta byłaby 2,5 tyg. od zagnieżdzenia ale jak sie dodaje 2 to 4,5 niby tak ?? to teraz wychodzi niecałe 6

Lorelain cudne -dzięki

jeszcze raz wszystkim dziękuję
SORBUS- a moze zrob bete-bedziesz miala wyraznie w jakim tyg.jestes;-):tak:

SOL- no zlecial ten dzien;-)
 
Mama żeby zrobiło ci się raźniej ... dla ciebie na szczęście!


Maggi - zaraz będę miała coś dla ciebie !;-)
 
Posta mi zeżarło i muszę jeszcze raz napisać.
Właśnie nadrobiłam ostatnie 20 stron.
Bardzo się cieszę z tak cudownych nowin i mam nadzieję, że fluidki szybko zrobią swoje dla pozostałych staraczek. Trzymam bardzo mocno za Was wszystkie kciuki i dzielę się wiatropylnością :-D:-D

Czuję się różnie, rano byłam nie do życia a teraz siły witalne do mnie zawitały.
Misiek robi półkę mojego pomysłu do sypialni, wzięło go nareszcie bo projekt był już z pół roku temu wymyślony. No i jutro będzie malowanie przedpokoju i może za kuchnię się weźmie co by na urlop sobie wszystkiego nie zostawiać.

Jakoś tak dużo lepiej się czuję i mam jeszcze dwa sękacze bez czekolady w szafie na czarną godzinę i jakoś spokojniejsza jestem dzięki temu bo strasznie mnie na nie bierze, czasami ogórki kiszone ale głównie sękacze :zawstydzona/y:

Lorelain - cudo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama jutro postaram się zrobić właśnie ale pewnie wynik będzie w poniedziałek

Lorelain - super to zrobiłaś - mama no to teraz juz tylko czekamy na II kreseczki
 
Sorbek, drugie juz dzisiaj GRATULACJE!!!


Maggy, ja bym blizniakow nie chciala... Zawsze to ciaza wysokiego ryzyka i moze sie przypaletac pare roznych nieciekawych chorob i dla mamy, i dla dzieciaczkow :no:
 
Ależ tu dzisiaj emocje....
Chyba ucieknę od Was już bo ja ostatnio co chwilę się wzruszam.... Wczoraj na Plebanii płakałam bo ładna pieśń religijna była...
 
reklama
dziewczyny dziękuję bardzo za cudowne wsparcie. Jakoś do mnie dalej to nie dociera i nie wierzę
Sorbuś Gratuluje serdecznie dziś dzień cudów:-):-):-)
Jaka cudowna wiadomośc. Czy coś czujesz bo ja prawie nic. Jem dużo, bolą mnie piersi i trochę brzuch. Cieszę sie i mam nadzieję, że to nie pomyłka. Zw laszcza że w poniedziałek gin nic nie widziała:szok:
Lor Dziękuję za piękne gratki:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry