reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńka - jeszcze raz bardzo Cię ściskam, tak bardzo się cieszę!

Czuję, że zżywam się z Wami kochane kobietki bo coraz to bardziej przeżywam Wasze sukcesy i ... no właśnie, porażki to raczej nie, tylko nieszczęścia.
 
reklama
MADUIXA- witaj,co u Ciebie??;-)

!

Dzieki mamo, ja sie witalam iles stron temu, ale produkujecie tyle postow, ze chyba sie moj post gdzies po drodze zagubil ;-)

A na razie sama sie na siebie zloszcze, bo wiem, ze najlepiej nie myslec o dzidzi, ale oczywiscie codziennie odliczam dni do testowania za tydzien :-p To w sumie nasz pierwszy miesiac staran, ale ja juz bym tak bardzo, bardzo chciala :zawstydzona/y:
 
Wisieńka - Ktoś już tutaj pisał że ona nieśmiała po prostu była :)

Krechy jak byk, jest dzidzia i wszystko będzie dobrze kochana :)

maduixa - trzymam kciuki bardzo mocno, najmocniej jak tylko się da!
 
dziewczyny dziękuję bardzo za cudowne wsparcie. Jakoś do mnie dalej to nie dociera i nie wierzę
Sorbuś Gratuluje serdecznie dziś dzień cudów:-):-):-)
Jaka cudowna wiadomośc. Czy coś czujesz bo ja prawie nic. Jem dużo, bolą mnie piersi i trochę brzuch. Cieszę sie i mam nadzieję, że to nie pomyłka. Zwłaszcza że w poniedziałek gin nic nie widziała:szok:
Lor Dziękuję za piękne gratki:-)

Wisienka ja ci jeszcze raz gratuluję też - tak jak mówiłam miałam przeczucia do do twojej fasolki i sie nie pomyliłam z czego się ogromnie cieszę:tak::tak::tak:

a ja też nie czuję kompletnie nic poza tamtymi objawami co mnie bolał jajnik i podbrzusze ale juz dawno przeszło - a teraz bolały mnie piersi ale byłam pewna ze to po hormonach - w zyciu bym się fasolki nie spodziewała - mam nadzieje ze testy nie kłamią - ale zrobiłam dzięki tobie i to tak totalnie bez przekonania bo przecież znacie moją historię - a potem zadzwoniłam do mamy i zadawałam 1000 pytań :szok: do naszej mamy forumowej znaczy się :tak::-D

w ten poniedziałek byłaś u gina ?? a mniej więcej który tydzień jesteś ??
 
Ostatnia edycja:
WISIEŃKA- cześć-czy Ty widzialas jakie cudo mi zrobila Lorelain:confused:;-);-)az mi lezka poleciala:-):-):-) a zobacz jak u Ciebie-byc moze bedzie domek,bedzie dzidzia-apogeum szczescia!!!!!!!!!!!!!!!!

EWCIA822- ja tez czuje sie z Wami zzyta i pamietasz jak pytalam Ciebie jak sie czujesz jak juz maz ten 3 skarb pod sercem?? ja tez staram sie o 3 dziecko i tak mi sie razniej zrbilo jak do nas dolaczylas:tak::tak::tak::tak:

MADUIXA- ja Cie zauwazylam wtedy;-)i tez trzymam kciuki:-D

BURZA -WITAJ:tak: co tam u Ciebie kobietko???ale mamy dzien co??tymbardziej cieszy ,ze dziewczyny myslaly ze t stracone cykle a tu bach!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
jsorbek - tak się cieszę razem z Tobą!!!

W końcu wszystkim się uda :)

mama05 - jesteś w moich oczach super mamą, naprawdę podziwiam Cię za to, że jesteś taka poukładana a do tego z dużym poczuciem chumoru. Życzę Ci abyś szybciutko mogła poczuć tą radość z trzeciego skarba :)

Ja po prostu głupieję ze szczęścia a Misiek jeszcze na wszystko mi pozwala, muszę się opanować...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
EWCIA822- wierzymy w to ,ze kazdej sie uda dlatego tu jestesmy:tak::tak::tak:ale dziekuje bardzo za slowa wsparcia to dla nas starajacych sie duzo znaczy:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry