reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ehh.. teraz to tylko czekanie mi zostało do nastepnej owu .. Tak myśle, o jakichś witaminkach dla Mężula, co by wzmocnić tych jego zawodników... macie coś do polecenia?
 
reklama
kulek wit C przyda się mężowi. Cynk ,zwiększa ilość nasienia.Reszta jak coś sobie przypomnę.... Działajcie i nie przejmujcie się tak bardzo dietą, będzie dobrze :D
 
KULEK niestety nie pomogę

MARAN - Pati miała tak że o wszystko był płacz - tak chciała na nas wymusić to co ona chce. Ale jak ja powiedzialam raz że NIE to się tego trzymałam choćby nie wiem co robiła aż w końcu dotarło do niej że tym nic nie wskura. Wiem że to jest trudne ale konsekwencja rodziców to jest TO na bunty w różnym wieku. Życzę powodzenia w walce z Małą Buntowniczką:tak::tak:
 
ja sie tylko przywitam i spadam spac bo wykonczona jestep przez ta pogode-glowa mi peka i jakas taka jestem nie teges:eek:
NIKA- no cos sie mijemy:sorry:

MARGOLCIA,SYLVI- myslalam dzis o Was i prosze-jestescie-sciskam Was kobietki;-):-)

MARAN- 4-latek juz niestety pyskuje i szybciej nerwy puszczaja:dry:

kochane padam wiec wszystkim zycze milej nocki,spokojnych snow i karaluchy!!! =))

ZAPMARTA,BIBINKA- buziaki w czolko:tak::-)
 
witam się wieczorną porą ...:-p
witaj kulek - bez przesady z tą dietą i nasieniem, połowa z nas przyszła na ten świat, gdy nasi rodzice byli pod wpływem ;-)
Pozatym ja wychodzę z założenia, że na nic naprawdę nie mamy wpływu, tylko nam się wydaje, że mamy ...

Ktoś jutro testuje oprócz mnie ?
 
Hej kochane,

kulek witam Cię i życzę szybkiego zafasolkowania.
sylvi, miło cię widzieć.
sol, nospa forte jest na recepte, pewnie tą właśnie szczęśliwej ginek zalecił.
motylek, hej. Jak samopoczucie ?
 
witam wszytskie razem i każdą z osobna:tak::-).
sylvi tulę...bądź silna dla swoich skarbów:tak:
wisienka spokojnej drogi!mnie mija 50-ty dzień od zabiegu i @ brak,ale taka wkur...jestem :wściekła/y::wściekła/y:i brzuch lekko pobolewa,że mam nadzieję,że w końcu zawita,wrrr...oby do Ciebie też!mnie niedługo mąż z chałupy wygoni:cool2:
margolcia pamiętamy:tak::-)
sol kucharo:cool2::-D,oby dolegliwości coraz mniej:tak:
maran mam nadzieję,że mdłości Cię ominą:tak:
nika skąd ja znam taki bunt:cool2::tak:
kulek witaj!plemniki nie ucierpią,nie martw się:tak:.mniej stresu i mniej myśl o tym,ale wiem ,że to nie jest łatwe,bo MY WSZYSTKIE TU MYSLIMY ZA BARDZO:-D:-D:-D
mama buźka:-)
pysia ale Ci suwaczek zasuwa do przodu;)
zapmarta jak się czujesz?Karolek śpi u siebie?
nagapalma hello!



ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEJ NOCKI:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
MAMA pchełki na noc:-):-)
ZAPMARTA,NAGAPALMA - witajcie:-)
BIBINKA ach te nasze Buntowniczki:cool2::-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry