reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O rany dziewczyny jestem w szoku nie sposób za Wami nadążyć :rofl2: Tyle stron...:-D

A tak w ogóle to dzień dobry , witam wszystkie babeczki :-)
U mnie już od soboty nic tylko pada i pada tak więc humor do bani...Libido spadło i z dalszego "serduszkowania" w tym miesiącu chyba nici :crazy: Na dodatek mam katar i zaczynam kaszleć wrr:crazy:
Na moim wykresie zauważyłam skok tak więc dni płodne uważam za zamknięte, teraz nic tylko czekać do 23 :baffled:
 
reklama
o rany dziewczyny jestem w szoku nie sposób za wami nadążyć :rofl2: Tyle stron...:-d

a tak w ogóle to dzień dobry , witam wszystkie babeczki :-)
u mnie już od soboty nic tylko pada i pada tak więc humor do bani...libido spadło i z dalszego "serduszkowania" w tym miesiącu chyba nici :crazy: Na dodatek mam katar i zaczynam kaszleć wrr:crazy:
Na moim wykresie zauważyłam skok tak więc dni płodne uważam za zamknięte, teraz nic tylko czekać do 23 :baffled:
czesc :):)
 
czesc i czolem z rana.:tak:
Witam wszystkie kobietki u mnie szaro,troche wieje i ma byc dzis burza:baffled: :dry: czyli raczej mi Domi w dzien nie pospi:dry:Zuza od rana przezywala kolczyki i nawet jak Dominik tylko patrzyl na Nia to Ona-Dominik nie dotykaj!!:-Dwiec wytlumaczylam Jej ze od patrzenia nikt Jej nic nie zrobi;-)w przedszkolu od razu zarbala sie grupa no i zagdnijcie...:-D:-D:-D:-D"a ja mam kolczyki":-)ale nie przechwalala sie tylko tak fajnie tlumaczyla;-)oj te dzieci...
szczesliwa- daj znac po wizycie-i trzymam kciuki za dobre wyniki:tak:bedzie si;-)
SOL- jak sie ogarniesz to poprosimy o fotke ocenimy natężenie hormonów;-)
ja dzie w przedszkolu wplacilam 30 zl bo jutro jade na film o rybach w 3D...
NAGAPALMA- czesc
TakaJednaKobitka-witaj i nadrabiaj;-)
 
MAMA każdy by sie takimi kolczykami chwalił heheh ......... :):) u mnie też pochmurno i brzydko a tu trzeba iść ale juz bym chciała to miec za soba
 
Witam was:)

Czesc dziewczynki ja juz spać nie moge :( Dzis mnie wszystko denerwuje ehh nawet rano sie już cieszyłam że Krzysiek poszedł do pracy bo sie posprzeczaliśmy ale juz jest ok może to dlatego ze martwie sie jak mi wyszły wyniki badan nioo i ta wizyta dzisiejszą u ginka a mam na 11:)
MAMA córeczka śliczna :-):-):-)
Szczęśliwa takie urodzi fasolki ale spokojnie jeszcze troszkę i wszystko minie:)
Powodzenia u gina,koniecznie podziel się z nami wrażeniami:)
Witam się porannie - moje dziecię mnie zwlekło już z wyrka więc mamy teraz za dużo czasu :-p Test z o niebo ładniejszą krechą :tak: Ale jestem zbyt zaspana żeby fotkę wklejać :sorry: Karola zakichana ale gorączki nie ma - muszę powiedzieć w przedszkolu żeby dzisiaj nie wychodziła na spacerek o ten katarek a po wczorajszym mogło ją dobić to z tym bucikiem. Mi powoli temperatura opada bo jednak alergia mi dokuczyła na zatokach i powoli katar odpuszcza - czyli najgorsze pylenie za nami :-p Kurde - boję się Karolę puszczać dzisiaj do przedszkola bo prócz kataru pokasłuje (zamorduję teściową za tą cholerną klimatyzację:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:) a ma takie ropny katarek jak jej ściągam :-( Nie wiem czy ją posyłać czy nie :-(
Zdrówka dla Karoli:)
A jednak ta wczorajsza kreseczka dziś się pogrubiła a więc jeszcze raz mocno GRATULUJĘ:))
czesc i czolem z rana.:tak:
Witam wszystkie kobietki u mnie szaro,troche wieje i ma byc dzis burza:baffled: :dry: czyli raczej mi Domi w dzien nie pospi:dry:Zuza od rana przezywala kolczyki i nawet jak Dominik tylko patrzyl na Nia to Ona-Dominik nie dotykaj!!:-Dwiec wytlumaczylam Jej ze od patrzenia nikt Jej nic nie zrobi;-)w przedszkolu od razu zarbala sie grupa no i zagdnijcie...:-D:-D:-D:-D"a ja mam kolczyki":-)ale nie przechwalala sie tylko tak fajnie tlumaczyla;-)oj te dzieci...
szczesliwa- daj znac po wizycie-i trzymam kciuki za dobre wyniki:tak:bedzie si;-)
SOL- jak sie ogarniesz to poprosimy o fotke ocenimy natężenie hormonów;-)
ja dzie w przedszkolu wplacilam 30 zl bo jutro jade na film o rybach w 3D...
NAGAPALMA- czesc
TakaJednaKobitka-witaj i nadrabiaj;-)

Mama ślicznie Zuza wygląda w tych kolczykach.
Uważam że każda dziewczynka,kobieta powinna nosić kolczyki.


U mnie pogoda nawet nawet,świeci słonko.Brzuch coś mnie pobolewa,może @ się zbliża w końcu...
Wczoraj was poczytałam ale wybaczcie mi nie odpisze każdej z osobna bo nie pamiętam wszystkiego :-D
Moje dziecię jeszcze śpi :szok:
 
A ja coś czuję, że szybko dziś nie zasnę. Muszę poszukać sobie jakiś film na wieczór.

jeżynka polecam fajna komedię wczoraj oglądaliśmy taka łatwa i przyjemna ale podobała mi się " 50 pierwszych randek "

Wisienka no byle do niedzieli ty tez wtedy testujesz ??

Sol ślicznie ci dziękuje za suwaczek :tak::tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry