reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
AGNIESZKA- jak tam uwówiona do GP???
A więc poszłam przed pracą do mojej przychodni(10 minut drogi) i chciałam się umówić na jutro czyli dziś wtorek i mogę oczywiście ale na 12.15 więc odpada bo nie zdążę do pracy.Rozmawiałam z mężem i postanowiłam jeszcze poczekać,bo skoro co nie które z was miewały cykle nawet po 50 pare dni więc być może u mnie będzie tak samo.Wiem powinnam iść ale jeszcze poczekam tym bardziej że coś mnie w podbrzuszu pobolewa więc może @ się zbliża.Lecz jeśli nie dostanę do niedzieli to z poniedziałek ruszam już do lekarza i nie ma żadnego gadania ooo:))
Dobranoc!!
 
Czesc dziewczynki ja juz spać nie moge :( Dzis mnie wszystko denerwuje ehh nawet rano sie już cieszyłam że Krzysiek poszedł do pracy bo sie posprzeczaliśmy ale juz jest ok może to dlatego ze martwie sie jak mi wyszły wyniki badan nioo i ta wizyta dzisiejszą u ginka a mam na 11:)
MAMA córeczka śliczna :-):-):-)
 
Witam się porannie - moje dziecię mnie zwlekło już z wyrka więc mamy teraz za dużo czasu :-p Test z o niebo ładniejszą krechą :tak: Ale jestem zbyt zaspana żeby fotkę wklejać :sorry: Karola zakichana ale gorączki nie ma - muszę powiedzieć w przedszkolu żeby dzisiaj nie wychodziła na spacerek o ten katarek a po wczorajszym mogło ją dobić to z tym bucikiem. Mi powoli temperatura opada bo jednak alergia mi dokuczyła na zatokach i powoli katar odpuszcza - czyli najgorsze pylenie za nami :-p Kurde - boję się Karolę puszczać dzisiaj do przedszkola bo prócz kataru pokasłuje (zamorduję teściową za tą cholerną klimatyzację:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:) a ma takie ropny katarek jak jej ściągam :-( Nie wiem czy ją posyłać czy nie :-(
 
Czesc Sol i jeszcze raz wielkie gratulacje :):) a co do małej to może ją zostaw dzisiaj w domku niech sie nie doprawia lepiej ......
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry trzy bobry
Agnieszka to ta pogoda chyba tak działa nerwowo
Sol lepiej dmuchac na zimne, zostaw Karolinke w domu, podkuruje się dziecina
Ja dziś nie daje rady, @ jest obfita i bolesna, jak nigdy, do tego te cholerne jelita się dołączyły i mam sajgon ogólnie, nawet nie mialam siły by wstać z wyrka, ale na poniedziałek jestem umówiona do ginka, więc moze wreszcie czegos się dowiem .
 
Hej Szczęśliwa :-)
Hej nagalapma :-)

Rozmawiałam właśnie z mężem - dam jej Nurofen mimo braku gorączki bo karat to stan zapalny więc powinno pomóc :tak: i powiem dziewczynom żeby nie zabierały jej na spacer dzisiaj :-( Szkoda mi jej nie dawać do przedszkola tym bardziej że nie ma gorączki a ona lubi być w przedszkolu :sorry:

A ja muszę iść po Duphaston bo mnie za bardzo to podbrzusze boli :-( Zarzyna mnie jakbym @ miała :-(


Dobra spadam bo nam zaraz autobus ucieknie :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej Szczęśliwa :-)
Hej nagalapma :-)

Rozmawiałam właśnie z mężem - dam jej Nurofen mimo braku gorączki bo karat to stan zapalny więc powinno pomóc :tak: i powiem dziewczynom żeby nie zabierały jej na spacer dzisiaj :-( Szkoda mi jej nie dawać do przedszkola tym bardziej że nie ma gorączki a ona lubi być w przedszkolu :sorry:

A ja muszę iść po Duphaston bo mnie za bardzo to podbrzusze boli :-( Zarzyna mnie jakbym @ miała :-(


Dobra spadam bo nam zaraz autobus ucieknie :-p
Mnie też tak bolał i dostałam DUPHASTON :):) dzisiaj musze poprosic o kolejna recepte bo mam jeszcze tylko 7 tabletek ale powiem ci że ból po tym leku mija:):) i jest odrazu lepiej:) mnie juz nie boli nawet żołądek a zwijałam sie kurde 4 dni.....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry