reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewcia jak miło, że jesteś z nami tak często. Proszę nam nie znikać już !!!!

jsorbek, jeśli lubisz podróże i dasz radę to czemu nie. M.Wojciechowska zdobyła szczyt w 3 m-cu ciąży.

dobra a ja to już naprawdę spadam. Do później
 
reklama
mama no poczekam poczekam jeszcze troszkę,mam nadzieję że małpisko przyjdzie :-/
ewcia witam!
10 minut temu wstał :)


...u mnie puka słoneczko do okna ach ja miło :happy:

To prawie tak jak ja:-D:-D

Słoneczko.... mmmm A U NAS pochmurno, pada :dry::dry::baffled:
 
Ostatnia edycja:
cześć babeczki :)))

ja dziś w domku, choć pogoda taka sobie to musimy wyjść bo Karollo fiksuje w domu.

Jak wrócę i go położę na drzemkę to się odezwę.
mama, łał !!!!niezły wypad się szykuje.
sol, fajnie, że krecha wyraźna
ZAPMARTA- witam i udanego spacerku zycze a ja sie nigdzie nie wybieram:)))tylko Jsorbek pytala,my mielismy leciec na 2 tyg.do Turcji ,ale skoro ma byc dzidzia to chce my jeszcze popchnac w domku i na ogrodzie(markiza,taras,ogrodzenie...)
EWCIA- witam z rana-kawka juz wypita????
o jak pieknie,u mnie slonko sie pokazalo:))
MARYLKA-czekamy na Ciebie!!!!!!!! :):):)co tam sie dzis snilo??
 
JSORBEK- no wlasnie Sol pierwszy test zrobila w niedziele 4 dni przed @ i byla blada kreska a adzis zrobila drugi test i pisala ze wyrazna kreska-jak wroci to wstawi fotke:tak:co do jazdy to pewnie nie bedzie przeciwwskazan,tylko zaleci przerwy w jeżdzie na rozprostowanie nog...;-)
a to na pewno nózki trza rozprostowac bo z Majcia jedziemy to i tak nie wysiedzi nam tyle w aucie co do testu czyli jakię 10 dni po owu ?? ja w ten sposób licze bo ja @ miaąłm ze 2 miechy temu albo i dalej to ja tylko owu sie muszę posługiwać

dzięki mama za wyczerpujące odpowiedzi
 
ewcia proszę
384.gif
 
Zapmarta- postaram się już nie uciekać:rofl2:
Jak to napisała Sol- biorę się w garść. Nie mogę budować przyszłości żyjąc przeszłością choć wiadomo, że o naszym pierwszym szczęściu NIGDY nie zapomnimy i zawsze będzie w naszych serduchach...
Wiadmo także, że jeszcze nie jeden ciężki dzień przede mną chociażby dzień matki:-( więc czasami jak ucieknę proszę mi wybaczyć... ale jak już będę w ciąży, to będę się cieszyć każdym dniem, godziną- nie będę się zamartwiać, że się nie uda, że znów się powtórzy to samo... Nie. Będę się cieszyć każdą chwilą z moim drugim Krasnalem:happy2:


Agnieszkak.k- dziękuję za piękne słonko:rofl2:

Mama- kawka jeszcze nie wypita. K. poszedł po bułeczki, więc najpierw śniadanko z herbatką, a potem dopiero kawka:tak:
 
hello:tak:.
mama już weszłam dawno na forum,tylko koleżanka zadzwoniła i nie mogłam nic napisać.Zuzia ślicznie w kolczykach wygląda,no iw przedszkolu furorę zrobiła:tak::-)
ja już się zdążyłam 2 razy wkurzyć od rana:wściekła/y::angry:.po pierwsze rano byłam u ginka,mówię mu,że chyba infekcja niedoleczona,że @ nie dostałam po tabsach,że cyce ciągle bolą...i myślicie,ze mnie zbadał???nic z tych rzeczy:angry::wściekła/y:.wypisał receptę na kolejne globulki,a :"@ nie wiadomo kiedy przyjdzie proszę pani":angry:.nic nie powiedział,że wrazie czego proszę przyjść za 2 tyg czy coś takiego.ale jestem wkur....:angry:.po drugie ta koleżanka to z pracy dzwoniła,że coś mi z godzinami od września popieprzyli.i znów będzie wojna z dyrekcją,ehh:angry::wściekła/y:

sol fajnie,że krechy wyraźniejsze:tak:.idź po ten duphaston,z pewnością nie zaszkodzi:tak:.i co ,zaprowadziłaś Karolę do przedszkola?

ewcia cieszę się,udało Ci się wczoraj pracę skończyć:-).dobre podejście,oby dalej tak optymistycznie;)

agnieszka mam nadzieję,że do pn @ dostaniesz,jak Cię brzuch pobolewa:tak:.mnie pobolewał,ale nic:no:

jsorbek ja bym się trochę bała tak daleko

zapmarta miłego spacerku,u nas pogoda dziś ładna:tak::-)

szczęśliwa powodzenia u ginka:tak:
 
Dziewczynki uciekam sie szykować :):) Trzymajcie kciuki za nas :):) Buziaczki jak tylko wróce to zaraz daje Wam znac :):)
 
reklama
zapmarta no w sumie tak a Oceana tańczyła tak długo też :-D- a podróże

ewcia no oczywiście wszystko musi byc ok - w przeciwnym razie nie ma opcji ;-)

ewcia, bibinka - j sie boje jechac nie będąc w ciąży ale zobacze tez co lekarz powie - poza tym rozumiem was wy jesteście juz po poronieniu to tez bym sie bała w takiej sytuacji bardziej i pewnie bym nie pojechała
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry