reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jeżynka ty sama na noc a mój Adamek znowu wraca po północy i też cięzko z przytulankami bo zamin sie wykapie to już późna noc i spać sie tylko chce :(

a ja Wam sie przyznam, że też mam kiepski czas teraz bo senna jestem, cały czas zmęczona się czuje i dziś od rana do południa mdliło mnie jakbym sie zatruła ale to na pewno jeszcze nie fasolka bo to mój dopiero 10 dc więc nawet nie było kiedy zajść.. do tego mam teraz mega zgage:wściekła/y: i nie nawidze tej przypadłości... a w ciązy z Alą miałam zgage po kilka razy na dobe i stale tylko te zawiesiny piłam... ehhh
no i chyba kłuje mnie lewy jajnik... powiedzcie co to może oznaczać??
juz nie smece, ide napić sie miety i jeszcze posiedze chwile z Wami...
 
reklama
No to super ewcia:-) Dobranoc wszystkim, którzy idą lulać:-) ja jeszcze posiedzę. Nie mogę sobie znaleźć miejsca jak jestem sama.
maranatha, jak kłuje jajnik to chyba na owulację. mnie właśnie bolał tak na weekend. Tylko u mnie cykle rozregulowały się po por. No a samej spać mi się będzie źle:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jezynka no być może tylko jakoś tak za wcześnie by to było bo dopiero 10 dc, chociaż z drugiej strony ja mam nieregularne te cykle... czasem są 34 dni jak ostatnio a czesem 29 więc ja sama nie wiem kiedy mam owulacje... ehhh też taki dziwny ten organizm tylko kopnąć w d u p ę
 
jeżynka - nie martw się - nie ty jedna :sorry:
ewcia a co skończyłaś? bo chyba mi umknęło :sorry:
 
Sol- cennik:rofl2: to wyliczanie i te tabele- szok, zajęło mi to od ok 18 czyli jakieś 5 godz.:baffled:

Kinga- dobrej nocy


ja też będę się żegnać. Oczy już odmawiają posłuszeństwa. Do jutra Babeczki. kolorowych snów. Pa
 
Kinga dobranoc:tak:
maranatha więc przytulaj się z mężem, być może jest teraz najlepszy czas;-)
Sol, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja dziś sama:-p
 
Ja też poległam :sorry: idę spać. rano do przedszkola muszę Karolę zaprowadzić a potem siadam znowu do pracy :-( Ale rano powiem wam czy krecha wyraźniejsza czy brak :-p
 
reklama
Sol, Elleth dobranoc:-)
Sol ja tam nie mam wątpliwości co do twojej drugiej kreski:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry