reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem...nadrobilam....
AGNIESZKA- witaj,zycze zeby te pobolewania to na @ byly i zeby juz sie wyjasnilo bo ta niepewnosc najgorsza:baffled: a Zuza widzi jak ja zakladam sobie kolczyki i tak chodzila za mna od daaaawna i w koncu dalismy sie z Tomkiem namówić:tak:i faktycznie pieknie wygląda!!
SZCZESLIWA- mam nadzieje,ze dostaniesz fotke z usg i nam pokarzesz:tak::-D:-D:-D:-Dzycze przemilych wrazeń na pierwszym spotkaniu z dzidziusiem:tak:;-):tak:;-)
JSORBEK-czesc;-)Sol pierwszy test zrobila w niedziele a dzsi drugi:tak:
 
reklama
Agnieszka jak tylko wróce zaraz wam napisze co i jak:):) ale jeszcze troche i sie zbieram:):)
Ok-powodzenia ;-)
jestem...nadrobilam....
AGNIESZKA- witaj,zycze zeby te pobolewania to na @ byly i zeby juz sie wyjasnilo bo ta niepewnosc najgorsza:baffled: a Zuza widzi jak ja zakladam sobie kolczyki i tak chodzila za mna od daaaawna i w koncu dalismy sie z Tomkiem namówić:tak:i faktycznie pieknie wygląda!!
mama nawet już nie chcę myśleć że ten ból brzucha mógłby być na coś innego :no:
Z wizytą postanowiłam jeszcze poczekać,bo może faktycznie stres,zdenerwowanie i ten pobyt w Pl wpłynęło na przyjście mojej @.W niedziele będzie 50 dzień cyklu ,jak nie przyjdzie to w poniedziałek idę już na pewno.Jak nie uda mi się dostać do GP to wezmę dzień off i pójdę do szpitala na izbę przyjęć.
...i bardzo dobrze że daliście się namówić na kolczyki:))
 
ja się umówiłam na wtorek do gina bo raz ze musze o tych cyklach pogadac a dwa mam pytanie - przy okazji bardzo i Was perosze o opinie - co sądzicie o wyjeździe w ciązy ( zakladając że by nam się udało ) samochodem do Hiszpani to ok 2100 km w jedna stronę ( głównie jako pasażer )
 
SZCZESLIWA- mam nadzieje,ze dostaniesz fotke z usg i nam pokarzesz:tak::-D:-D:-D:-Dzycze przemilych wrazeń na pierwszym spotkaniu z dzidziusiem:tak:;-):tak:;-)
Pewnie że jak tylko dostane jakaś fotunie to wam pokarze :):) Jakbym mogła inaczej hehehe :):)......a te godziny jeszcze tak wolno leca ....córeczka wyglada ślicznie :):)
 
ja się umówiłam na wtorek do gina bo raz ze musze o tych cyklach pogadac a dwa mam pytanie - przy okazji bardzo i Was perosze o opinie - co sądzicie o wyjeździe w ciązy ( zakladając że by nam się udało ) samochodem do Hiszpani to ok 2100 km w jedna stronę ( głównie jako pasażer )
Wiem co to jest jechać autem ponad 2000km w jedną stronę bo jechałam z Anglii do Polski samochodem.Jest to męczarnia bo usiedzieć 30 godzin nie jest łatwe.My latem albo jesienią zaczynamy oficjalne staranka i jak nam się uda to i tak zdecyduje się jechać do Polski po nowym roku także mi ciąża w niczym nie przeszkodzi.
Moim zdaniem jeżeli nie ma żadnego zagrożenia ciąży to można spokojnie jechać bo przecież ciąża to nie choroba:)
 
JSORBEK- no wlasnie Sol pierwszy test zrobila w niedziele 4 dni przed @ i byla blada kreska a adzis zrobila drugi test i pisala ze wyrazna kreska-jak wroci to wstawi fotke:tak:co do jazdy to pewnie nie bedzie przeciwwskazan,tylko zaleci przerwy w jeżdzie na rozprostowanie nog...;-)
AGNIESZKA- czytalam wczorajszy Twoj post o tym lekarzu za tydzien-jesli dasz rade wytrzymac to pewnie poczekaj tymbardziej skoro czujesz bol podbrzusza to moze sie zbliza@:tak:czego zycze;-)
poodkurzalam,teraz ide wstawic pranie i jeszcze podlogi chce umyc a Domi wlasnie zszedl na dol i bajke oglada:tak:
BIBINKA- where are you????:-D:-D:-D:-D
SZCZESLIWA- szykuj sie pomalu bo to juz 10.00-czekamy niecierpliwie na wiesci od Ciebie:)))) myslalam ,ze bb77 napisze cos wczoraj jak po wizycie a tu tak dluuuugo cisza........
 
Ostatnia edycja:
cześć babeczki :)))

ja dziś w domku, choć pogoda taka sobie to musimy wyjść bo Karollo fiksuje w domu.

Jak wrócę i go położę na drzemkę to się odezwę.

bb77, daj znać jak po wizycie !!
szczęśliwa mam nadzieję, że wyniki będą ok i zobaczysz swoje szczęście :)
mama, łał !!!!niezły wypad się szykuje.
sol, fajnie, że krecha wyraźna
 
Witam :-):-)

Sol- gratuluję wyraźniejszej krechy:tak: i bóle w podbrzuszu nie mają prawa zapowiadać @:no: to dzidzia szykuje sobie miejsce na kolejne 8 miesięcy:tak:

Agnieszkak.k- no to Alan ma niezły sen:tak:

jsorbek- to zależy chyba od tego czy jest wszystko dobrze:tak:
Ja jednak bałabym się jechać, ale ja to inna bajka;-)


Mama, zapmarta witam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry