reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mama co to się dzieje???to przez te pogody ludzie chorują:-(.współczuję z powodu taty,mam nadzieję ,że szybko dojdzie do siebie!a z tabsami,z pewnością będzie ok,odstawisz,dostaniesz @ i do dzieła:tak:
BIBINKA- dzieki-mam nadzieje ze tatko szybko dojdzie do zdrowia bo my Go potrzebujemy..... a z hormonami tak zrobie-najchetniej juz bym odtawila,ale przemecze sie jeszcze ten tydzien a w sumie 6 dni bo dzis juz wzielam..

BIBINKA- co do chlamydii to nie pomoge bo nie robilam tego badania...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wyskoczyłam po warzywka! udało mi się oderwać od netu ;)
No nic ja znikam robić obiad no i popołudnie spedzam z M bez kompa :) wieczorkiem też mnie raczej nie bedzie ;) zależy..
Do jutra girls!
Miłego popołudnia!!
 
mama trzymam kciuki za zdrowie taty

nagapalma ja tez nie wiem co to takiego
 
mama05- no nie za fajnie z tymi hormonami u mnie wyglądało to podobnie nic tylko wielkie rozdrażnienie...rzuciłam to w cholerę po przeszło pół roku i nie mam zamiaru do tego wracać :baffled:

pysia888- jak dobrze rozumiem szukasz butów ślubnych ? (niestety nie jestem w stanie przewertować całego wątku dlatego pisze drogą dedukcji:rofl2:) Masz jakieś upatrzone i szukasz rozmiaru czy tak w ogóle szukasz ? Ostatnio widziałam dużo białych bucików w deichamnie no i radze też do Ryłko zajrzeć ja tam upolowałam swoje-baaardzo wygodne:-)


A jeśli chodzi o mnie to za 13 dni ma nadejść @ ! Stosuję nmpr więc czekam na skok a później to chyba będę siedzieć jak na szpilkach :-( Chciałabym zrobić mężowi niespodziankę urodzinową i wręczyc mu test z dwoma krechami eh...
 
no nie dowiem się o tej chlamydii:baffled:

TakaJednaKobietka mam nadzieję,że @ nie nadejdzie:tak:.a z tabsami,to się zgadzam,zauwazyłam,ze im starsza byłam,tym gorzej na nie reagowałam:baffled:.

spadam po Alę:-)
paaaaaaaaa;*
 
reklama
jsorbek i mama wiem, ze to musi być strasznie wzruszające uczucie :zawstydzona/y::zawstydzona/y: dlatego jak nieraz o tym pomyślę choć i nawet w ciaży jeszcze nie jestem to już się wzruszam, a co będzie gdy przyjdzie co do czego hehe :-):-):-)
TakaJednaKobitka szukam butków na slub, zgadza się ale niestety narazie się to nie udaje. W sumie w wielu sklepach nie bylam no ale jutro jeszcze pochodzę i jak znajdę tylko takie jak piszesz to postaram się tam wpaśc i coś poszukać... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: A takich konkretnych to nie mam wypatrzonych, na pewno nie chcę zbyt wysokich tylko niewielki obcas wystarczy, 5cm może być :-):-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry