reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasiu:):) moja kochana WITAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic sie nie martw będzie dobrze a jak bedzie bardzo boleć to dzwoń ja przyjade i urodze za ciebie a co dzielna jestem :) - jak na razie :):) a trening p[rzed blixniakami sie przyda :):)
 
reklama
kpi - jak mama pisała - to taki francowaty okres. Najlepiej humor wtedy poprawiają lody Nesquika - mają duże żelaza i wapnia więc przy okazji zdrowe :tak:

mama - żyje ale marnie - spać mi się chce :-(
 
MARYLKA- jak tam handelek??koniec miesiaca wiec srednio chyba ,co??KPI- MA w nas takie wsparcie,ze raz-dwa urodzi:tak:SOL-ale Cie dopadlo bidulko:(
 
Ostatnia edycja:
sol to przytnij sobie komara :):):)

mama no wczoraj gorzej dziś nawet fajnie - a to dlatego że wózek zamówiony poszedł no ale dziś też musiałam za niego zapłacić więc suma sumarum tak w normie no ale jak dla mnie za mało bo jeszcze mam f-re do zapłaty jedna :( tamte juz popłaciłam :) ale w tyg tez mam :( wrrrr ale już niedługo wyjde na prosta :):)
 
Dzięki, Kochane,

Jakby co - będę dzwonić! Tylko proszę o dyspozycyjność :):):):)

A tymczasem lecę się spotkać z koleżanką i oczywiście na lody - poszukam Nesquika ....
 
Kpi, nie jest tak strasznie jak wszyscy mówią :) Da się przeżyć naprawdę :)

Ja wpadłam zobaczyć czy Kasia zatestowała, ale nic nie pisała jeszcze...
Ja jeszcze nie wiem, nie kupiłam nawet testu zeby mnie nie kusiło :) Piersi za to zaczely mnie ciagnac i mialam drobne problemy..lozkowe ze tak powiem (straszny bol)..wiec moze akurat...
Chcę jeszcze poczekać troszkę, bo niby to mój ostatni dzień cyklu i zaraz powinna przyjść @..
 
MARYLKA- no!!!to super ze tamte faktury poplacone-widzisz,wszystko sie uklada,moze poki co kokosów nie ma,ale najwazniejsze,ze nie dokladasz;-)rozkreci sie i bedzie super!!moje potworki juz dokazuja:baffled:ale jeszcze 40 min i bedzie Tom i bedziemy we 2 na placu boju:rofl2:
ZAPMARTA- bylas na cytologii??
WISIEŃKA- czekamy na Ciebie a Ty jeszcze w pracy?
KASIAWIE- trzymasz sie z testowaniem?robisz jutro czy jednak w niedziele????tyle czekalysmy do piatku a Ty teraz piszesz,ze na niedziele przekladasz:eek:
HARSH- Kasia nie testowala i narazie sie nie odzywa
KPI- smacznych lodow:))
 
Ostatnia edycja:
czesc kochane nie było mnie długo byłam w szpitalu :( usuneli mi ciąze bo była pozamaciczna i jajowód to juz droga moja poraszka nie wim czy bede sie starać po raz trzeci a co u was skarbeńki
 
PYZUNIA- slonko nasze,ale mi przykro.....:-:)-(to okropne co Cie spotkalo...brak mi slow-a co mowia lekarze???mozesz jeszcze probowac???a moze inseminacja jest do przemyslenia,zeby sie ciaza bezpiecznie zakonczyla porodem...tule z calych sil:tak:ja zaczynam za miesiac i troche ,ale jestem pelna obaw jak czytam co tu dziewczyny spotyka:-(fajnie,ze wlecialas do nas..
 
reklama
lekarz mowi zebym za miesiąc zaczeła sie starać na maxa ale ja sie strasznie boje dał mi 50% ze zajde w ciąze . narazie jeszcze nie dostałam miesiączki po operacji ide na wizyte dopiero na 28 maja do mojego ginekologa on mnie operował wiec wypytam sie zobaczymy co on mi powie tez nad tym myslałam zeby zrobić insyminacje w białymstoku podobno tam sa dobrzy specjaliści a moze wy macie namiary na dobrych specjalistów którzy sie tym zajmuja
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry