reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tak, wolałam sama o tym powiedzieć. Przykro mi było, że ktoś zabrał mi tę przyjemność.
Nie miałam problemów z powrotem do pracy. Dostałam piękny bukiet kwiatów jak wróciłam i wszyscy się cieszyli. Ja się z ludźmi lubię, jestem pomocna i tym bardziej wkurzyłam się na takie świństwo.
Teraz myślę, że nikt się nie spodziewa drugiej ciąży i wywołałabym większe zaskoczenie niż pierwszą.
testuj jutro, ja po 9 wlecę na BB to się dowiem.
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie,


dołączam do was dziewczynki jako jedna ze starających- niestosujemy antykoncepcji juz od dawna ale od teraz mamy zamiar "serio wziąć sie do pracy" bo czas ucieka.... Mimo wszystko, mimo niepewnej sytuacji zawodowej (mojej) i rozpoczynanej właśnie budowy domu, która zabierze nam pewnie prawie całą naszą energię....
Ale ja już tak bardzo chcę mieć dziecko.... mam nadzieję, że szybko się uda.
Uściski dla wszystkich starających się -będę za Was trzymać kciuki :-)
 
Dziś do mnie @ przylazła i zaczyna mnie brzuch boleć więc idę się położyć spać:tak: Dobranoc kobietki:-)
WISIENKA - rano myślę o Tobie :tak:a wynik dopiero zobaczę wieczorem:-(
MAMA - nie myślałam sobie:laugh2: Pa kochane
 
ZAPMARTA- no rozuniem,rozumiem-my szalejemy ze stronami a Ty potem masz co robic:tak::tak:no widzisz zawsze jakas wsza sie znajdzie-jak to mowi moj tata:-D:-D:-D:-D:-Ddlatego my sobie tu planujmy,testujmy a swiat dowie sie w swoim czasieWISIEŃKA- to dobrze,ze wlasciwy test zakupiony,teraz czaka Cie spokojny sen nocny:unsure::rolleyes2: a rano testowanie:rofl2:kochane moje ide tez spac bo dzisiejszej nocy czesto sie budzilam przez ten bolacy jezyk i niemoznasc lykania wiec musze odespac.:shocked2::shocked2::shocked2:-tak ziewam juz:laugh2:do jutra kochane moje babeczki niech Wam kielkuja te piekne i zdrowe fasolki.ZAPMARTA a Wy jeszcze podzialacie w tym m-cu czy tylko raz tak męża naszlo??????:rofl2:
 
pysia - obawiam się że niedługo ostatni dzwonek u mnie jeśli chcę spokojnie donosić bo znowu mi się cysty robią - czuje franie wieczorem przed zaśnięciem i znowu w prawym jajniku - tym razem mi go Piotrek usunie chyba bo z niego i tak niewiele po ostatniej laparo zostało. A teraz przy @ już byłam pewna że jest już źle bo bolało mnie jak wtedy przed zabiegiem - aż noga mnie bolała do samego kolana :-( i na dodatek z lewej strony mnie zaczyna boleć :-( Stracę te jajniki oba - wiem, ale chciałabym jeszcze drugie urodzić wcześniej a potem wycinajcie co chcecie :-p Tylko że ja tak strasznie chcę do ludzi. Już prawie 3 lata w domu siedzę i powoli umieram z braku stosunków społecznych. A tych spotkań na placykach mam już dosyć - jak się dzieciakami nie przechwalają to o lekarzach gadają - już mi bokiem wychodzi :dry:

Spadam Kpi robić stronkę bo mi się coś skopało z menu :-p

Sol kochana jestem w szoku ze w takim wieku (bo widze ze jeszcze nie masz 25 lat) juz ma sie takie problemy i juz grozi Ci utrata jajników,naprawde zatkało mnie.
A co do kontaktów społecznych i siedzenia w domu to doskonale Ciie rozumiem,ja tez jak siedzialam to juz mialam dosc,nic mnie nie cieszyło nic mi sie nie chcialo,chciałam do ludzi,teraz wlasnie boje sie ze znowu mnie to dopadnie,no ale cóż jak inaczej nie idzie :-(
A Ty się trzymaj, nie myśl tyle o tym,bo wtedy robi się mętlik w głowie,odpocznij sobie i wtedy podejmiesz decyzje :-)
no i nie zostawiaj nas tu...
 
Witam wszystkich serdecznie,


dołączam do was dziewczynki jako jedna ze starających- niestosujemy antykoncepcji juz od dawna ale od teraz mamy zamiar "serio wziąć sie do pracy" bo czas ucieka.... Mimo wszystko, mimo niepewnej sytuacji zawodowej (mojej) i rozpoczynanej właśnie budowy domu, która zabierze nam pewnie prawie całą naszą energię....
Ale ja już tak bardzo chcę mieć dziecko.... mam nadzieję, że szybko się uda.
Uściski dla wszystkich starających się -będę za Was trzymać kciuki :-)
mimblusia- Witam Cie na naszym watku i pisz z nami jak najczesciej,napisz cos o sobie...my tu wszystkie przyszle mamusie chetnie przyjmujemy i mamy super atmosfere-nieskromnie napisze;-):-D:-D:-D
Dziś do mnie @ przylazła i zaczyna mnie brzuch boleć więc idę się położyć spać:tak: Dobranoc kobietki:-)
WISIENKA - rano myślę o Tobie :tak:a wynik dopiero zobaczę wieczorem:-(
MAMA - nie myślałam sobie:laugh2: Pa kochane
NIKA- nie chcialam,zebys myslala,ze Cie ominelam:no::laugh2:dobrej nocy i do jutra.
 
mimbunia witaj serdecznie:-)oczywiscie zycze powodzenia,tu z dziewczynami czeka sie duzo łatwiej,pocieszaja,dają kopa kiedy trzeba-wszytsko czego potrzeba:tak:

kochane ide spać,jutro o 5.40 pobódka, no i bede o 1 dzien blizej testowania:-)
Wisienka trrzymam kciuki i bede myslec o Tobie,a niech sa te dwie grube II :-)
 
kasiawie - ja mając 15 lat zostałam uświadomiona o przyszłych problemach, dlatego chciałam jak najszybciej mieć dziecko nawet bez ojca ale mieć - wiem samolubne :sorry: ale znalazłam M i on od początku znał sytuację i chciał dziecka więc mi się udało :-p A straciłam połowę jajnika 4 lata temu - mój gin i tak dokonał cudu bo uratował połowę żeby były większe szanse - jak później gadałam z innym lekarzem co był przy zabiegu to on mi powiedział że Piotrek się zaparł i mu się udało bo on by usunął cały :dry: Dlatego byłam na stole przez półtorej godziny a nie 40 min jak było w planie :-D

No to Kpi będzie miała stronkę na jutro jak dzisiaj grafiki zrobię :-D Prosta, łatwa stronka na bazie ajaxa , bez bazy danych bo za małe toto żeby się pobawić :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry