reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się i ja:-)

Agus_kula my będziemy starać się pod koniec lipca, mój gin. powiedział mi, abym odczekała pół roku...

Sergeevna mi się marzy tu na ziemi trójeczka ( z Maciusiem 4) ale mój K. stwierdził, że poza Maciusiem jeszcze dwójka... Jak przy trzecim były by bliźniaki, to bym się ucieszyła:-D Pożyjemy, zobaczymy

Lovely mi wczoraj udało się załatwić zespół na wesele i niestety wiem co to
oznacza:confused2:

Mama05 to dobrze, że Synek już nie wymiotuje:happy:

A ja zaraz biorę się za sprzątanko, ale będę zerkać
 
reklama
hejka
Wyobraźcie sobie że wstałam o 3.30,przygotowałam się i pojechałam do pracy a tu zonk,odesłali prawie wszystkich :szok::angry: chciałyśmy z dziewczynami iść na miasto na zakupy aby odstresować się ale było niestety za wcześnie tak więc dziś kolejny wolny dzień.
Właśnie skończyliśmy jeść z mężem śniadanie,mam trochę roboty w domu ale będę do was zaglądała:)
 
no to juz jest nas wiecej-do mnie wlasnie przyszla sasiadka po telefon bo niewiadomo jakto sie stalo,ale zapakowala rocznego synka do auta poszla po cos do domu i zatrzasnelo jej sie auto-dziecko w srodku,kluczyki w stacyjce auto chodzi a drzwi zatrzasnely sie to automat-masakra,teraz dzwoni do meze:no::no:niemozliwe ,jak to sie stalo,wole moja vektrunie co sie normalnie kluczykiem otwiera
 
Witajcie dziewczynki, była bym szypciej ale musiałam zaplecze w sklepie uprzątnąć no a potem zanim Was nadrobiłam :-D ale to dobrze że forum sie rozwija
jeśli chodzi o ilośc dzieci to ja chcem 2 lub 3 najlepiej żeby się trafiły bliźniaki no i żeby mi pozwoliły długo pracować - wiem mam spore wymagania :):):) ale kto powiedział że cuda się nie zdarzają ?? :):)
 
hejka
Wyobraźcie sobie że wstałam o 3.30,przygotowałam się i pojechałam do pracy a tu zonk,odesłali prawie wszystkich :szok::angry: chciałyśmy z dziewczynami iść na miasto na zakupy aby odstresować się ale było niestety za wcześnie tak więc dziś kolejny wolny dzień.
Właśnie skończyliśmy jeść z mężem śniadanie,mam trochę roboty w domu ale będę do was zaglądała:)
hejka,no wiesz co to juz przegiecie-wku....sie mozna:wściekła/y:faktycznie praca przez agencje jest do bani!!!
 
Witajcie dziewczynki, była bym szypciej ale musiałam zaplecze w sklepie uprzątnąć no a potem zanim Was nadrobiłam :-D ale to dobrze że forum sie rozwija
jeśli chodzi o ilośc dzieci to ja chcem 2 lub 3 najlepiej żeby się trafiły bliźniaki no i żeby mi pozwoliły długo pracować - wiem mam spore wymagania :):):) ale kto powiedział że cuda się nie zdarzają ?? :):)
czesc i czolem:tak:ano bylo co nadrobic,rozpisalysmy sie wczoraj:tak::-D i dziwne bo mi nawet net sie nie zawieszal,pisalam az sie kurzylo:laugh2:jak dzis nastawienie do handlu??????
 
agnieszkakk biedaku rzeczywiscie z ta praca to normalnie masakra :-( robia z ludzi idotów i tyle:-( ja tez w tej chwili wlasnie poszukuje pracy wysłałam sterty cv i bez odzewu :-( no ale mam nadzieje ze wreszcie ktos sie zlituje i odezwie:-( tym bardziej ze o maluszka chcielibysmy sie postrac w czerwiec lipiec a tu nie bede miala nawet macierzynskiego:angry: normalnie tragedia:-(ale mam cicha nadzieje ze cos wreszcie znajde:-) tobie tez rzycze powodzenia :-D
no widze dziewczynki ze wszystkie mamy plany podobne sprzatanie pranie gotowanie itd no i jeszcze sporo dziewczynek zajmują sie dziećmi mam nadzieje ze dolacze do was 2011 i tez bede sie zajmowac malym anioleczkiem:-) a puki co szukam pracki oby sie tylko cos znalazlo ... Jakbys cie cos slyszlay o pracy w okolicach skawina kakow to piszcie ;-) goraco pozdrawiam i piszcie ja tez bede zerkala jednym oczkiem co u was i troszke posprzatam w domciu :-)
 
agnieszka faktycznie masz przesrane z tą pracą następnym razem jak odwala Ci taki numer to odeślij ich do mnie oj ja już sobie z nimi pogadam:wściekła/y::crazy:
 
reklama
AGNIESZKA-no wlasnie,zimno jak smok a ta moja sasiadka stoi pod tym autem zaplakana i mowi do synka,zeby sie nie bal dodzwonila sie do meza na szczescie i bedzie,ale za 40 minut!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry