reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
:-)dobra sloneczka-mysle,ze latwiej nam bedzie jak sie wszystkie pozegnamy,ja tez czuje zmeczenie przez to wstawanie do Mikusia i te Jego wymioty,takze ide sie myc i spac-papa buziaki 102:-D:happy:do jutra:tak:
 
To ja sama tutaj nie będę siedzieć, a zresztą pasowałoby się położyć do łóżka wcześniej niż zwykle :-D

DOBRANOC
 
JOSEPHINE-dzieci nie bede decydowac o imionach,ale Zuzia tak ie cieszy na rodzenstwo,ze juz "wybrala"imiona i choc Tom mowi,ze Rysiu odpada to Ona wciaz powtarza,ze bedzie Ryszard:-Dpociecza mala:tak:ale lepiej taka reakcja niz mialaby nazekac i mowic,ze nie chce juz rodzenstwa:happy: dla mnie POLA super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dominik mial byc Polusia;-) pisze tez z dziewczynami na wtaku o po3nych mamach i tam jedna ma synka Vincenta(mieszka od 17lat w stanach)-no tak mi sie spodobalo to imie,ze szok a najlepsze,ze Tomkowi tez sie podoba.

poldus te zmial byc pola hehehhee :) ale jaja! Hiihihiihihihiihihhi
a vincent mi sie tez poodba, ale tu jest bardzo popularne, za duzo jest ich troszke we francji !:)
 
Ja pracuje w firmie zajmującej się produkcją wszystkiego z plastiku,dosłownie wszystkiego.To jest praca przeważnie na taśmach ale za takie pieniądze mogę stać i ściemniać hehe nie nie żartuję ale fakt za taką kasę warto stać:)

Agnieszka.k.k. nie pracujesz czasem w Coventry?... ;-) Bo aktualnie planuje zmienić pracę :-)

Przepraszam dziewczyny za brak odzewu, ale trochę problemów miałam na głowie i brak czasu mnie zjadł :eek: Tyle czasu mnie nie było i szok, ile stron do nadrobienia :szok: :-)

W Walentynki dostałam od swojego oblubieńca kartkę "Dla ukochanej żony"... Ale się rozczuliłam... :zawstydzona/y: Zwłaszcza, że nie jesteśmy jeszcze nawet narzeczeństwem... ;-) Ale coś podejrzewam, że to już niedługo mój się pokusi na oświadczyny, bo w lipcu "stukają nam" dwa latka ;-) :tak:

To ja sama tutaj nie będę siedzieć, a zresztą pasowałoby się położyć do łóżka wcześniej niż zwykle :-D

DOBRANOC
Nie jesteś sama :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agnieszka.kk praca przez agencje jest dobijająca. To czekanie na telefon i w ogóle. Wiem bo sama tak pracowałam przez rok. No a później znalazłam sobie prace bezpośrednio i naprawdę nie ma to jak praca w tych samych godzinach z góry wiesz kiedy i na ile i zawsze można sobie coś zaplanować tak że bardzo Ci współczuje Kochana!!
Dziewczyny najgorzej to stracić bliskich albo jak choroba się wkrada ... Współczuje wszystkim tym dotkniętym.
Ewcia Ty miałaś CC w październiku a na kiedy planujesz staranka (może już pisałaś ale nie doczytałam pewnie) Ja rodziłam 2 września też przez CC i planujemy zacząć w czerwcu i tak właśnie myśle czy nie za wcześnie ale to dowiem się w kwietniu u gina. A Twój lekarz co mówi na to?? Dobranoc wszystkim idącym spać. kolorowych snów;-);-)
 
reklama
agnieszka z tym siedzeniem do późna to mam podobnie do Ciebie, a rano to ciężko zawsze się zwlec :-D

mama oby Ci się udalo mieć trzeciego bobaska :-) aj, tak sobie nieraz myslałam, że fajnie mieć taką gromadkę dzieci :-)

A właśnie, ciekawa sprawa... Już wiemy, że mama się stara o trzecie maleństwo :tak: A Wy, Dziewczyny, ile chciałybyście mieć dzieci? Sama mam dwójkę rodzeństwa młodszego i już wiem, że minimum dwoje ;-) Mój się upiera, że trzecie to już ewentualnie maaaaaksymalnie jak dwójeczka podrośnie, ale ja tam liczę, że w międzyczasie się zgodzi na czworo :tak::-) Dwójka przed 30-stką, a jak młodsze skończy 10 lat to kolejna dwójka :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry