reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Agnieszka.kk powariowali w tej pracy!!! :wściekła/y::wściekła/y:

Mama05 co racja, to racja- też wolę swojego golfika otwieranego kluczykiem:tak:
Kiedyś bratowa zatrzasnęła sobie w aucie gdy sprzątała torebkę, a w niej klucze od domu,. a Brat był wtedy za granicą i trzeba było wybijać okno...
 
reklama
ja Jej za bardzo nie pomoge bo Dominika samego w domu nie zostawie a jest za zimno zebym Go ubierala i stala tam z Nim,znow byla dala Jej telefon i poszla pod dom-niby mieszka 2 domy dalej,ale Domis pewnie by wyszedl.a Ona spakowala wszystko i poszla po wozek a tu masz...dobrze chociaz ze auto chodzi to Maksowi jest cieplo
 
mama05: jak moje nastawienie do handlu?? no wiesz najlepiej to jakbym miała dzis rekordową sprzedaz no tak z dwa wózki sprzedała 2 łóżeczka troche pierduł i było by git :):):) jak na razie zrobiłam sobie kwake - chyba z rok juz tej sypanej nie piłam bo ja zazwyczaj 3w1 albo rozpuszczalą no ale pomyliłam dzis torebki :):) i jest prawdziwa ale z mleczkiem zaraz zrobie sobie kanpeczke bo sniadania dziś nie jadłam :)

rozpuszczalna lepsza, no ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
JULIA-jak tam Twoje sprawy stoja??????????czekamy na wiesci,nie zalamuj sie:no: ASIUASIU- A jak tam Twoj paluszek slonko??? jak to sie mowi-do wesela sie zagoi:tak::-Djak przygotowania-wszystko juz zalatwione i czekacie do terminu czy jeszcze sa jakies sprawy do zalatwienia??jak sie mieszka??sciskam:tak:

mama05: jak moje nastawienie do handlu?? no wiesz najlepiej to jakbym miała dzis rekordową sprzedaz no tak z dwa wózki sprzedała 2 łóżeczka troche pierduł i było by git :):):) jak na razie zrobiłam sobie kwake - chyba z rok juz tej sypanej nie piłam bo ja zazwyczaj 3w1 albo rozpuszczalą no ale pomyliłam dzis torebki :):) i jest prawdziwa ale z mleczkiem zaraz zrobie sobie kanpeczke bo sniadania dziś nie jadłam :)
nastawienie jak najbardzie si-zycze takiej sprzedazy a nawet 3 lozeczek. a kama,coz...dobrze,ze w ogole masz kawke:tak:i smacznego;-)a jak ze slodkim i jedzenim wieczorami-trzymasz sie???????:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agnieszkakk biedaku rzeczywiscie z ta praca to normalnie masakra :-( robia z ludzi idotów i tyle:-( ja tez w tej chwili wlasnie poszukuje pracy wysłałam sterty cv i bez odzewu :-( no ale mam nadzieje ze wreszcie ktos sie zlituje i odezwie:-( tym bardziej ze o maluszka chcielibysmy sie postrac w czerwiec lipiec a tu nie bede miala nawet macierzynskiego:angry: normalnie tragedia:-(ale mam cicha nadzieje ze cos wreszcie znajde:-) tobie tez rzycze powodzenia :-D
no widze dziewczynki ze wszystkie mamy plany podobne sprzatanie pranie gotowanie itd no i jeszcze sporo dziewczynek zajmują sie dziećmi mam nadzieje ze dolacze do was 2011 i tez bede sie zajmowac malym anioleczkiem:-) a puki co szukam pracki oby sie tylko cos znalazlo ... Jakbys cie cos slyszlay o pracy w okolicach skawina kakow to piszcie ;-) goraco pozdrawiam i piszcie ja tez bede zerkala jednym oczkiem co u was i troszke posprzatam w domciu :-)
no lipa ale co zrobić...
życzę powodzenia w szukaniu pracy,na pewno nie długo coś się znajdzie:)
agnieszka faktycznie masz przesrane z tą pracą następnym razem jak odwala Ci taki numer to odeślij ich do mnie oj ja już sobie z nimi pogadam:wściekła/y::crazy:
Ok Marylka jak coś to zwali Ci się na głowę kilka wrednych Anglików :-D
AGNIESZKA-no wlasnie,zimno jak smok a ta moja sasiadka stoi pod tym autem zaplakana i mowi do synka,zeby sie nie bal dodzwonila sie do meza na szczescie i bedzie,ale za 40 minut!!!!
o rany 40 minut to ta kobiecina zmarźnie,dobrze że dziecku chociaż ciepło jest...ale że kobieta nie pomyślała no :sorry:
Agnieszka.kk powariowali w tej pracy!!! :wściekła/y::wściekła/y:
...aszszsz szkoda gadać :wściekła/y:
Mama05 co racja, to racja- też wolę swojego golfika otwieranego kluczykiem:tak:
Kiedyś bratowa zatrzasnęła sobie w aucie gdy sprzątała torebkę, a w niej klucze od domu,. a Brat był wtedy za granicą i trzeba było wybijać okno...

ooohhhoooo to jak szybę trzeba było wybić to już nie ciekawie :confused2:
 
no coś słodkiego czasem podkąsze ale wieczorami się trzymam wczoraj oparłam się nawet moim ulubionym chipsom a to juz cos :):)
dziś ide pierwszy raz z moim kamilem do dentysty - w końcu dał sie namówić ;-) mam nadzieje że się nie przestraszy i to nie będzie jego ostatnia wizyta
 
no to juz jest nas wiecej-do mnie wlasnie przyszla sasiadka po telefon bo niewiadomo jakto sie stalo,ale zapakowala rocznego synka do auta poszla po cos do domu i zatrzasnelo jej sie auto-dziecko w srodku,kluczyki w stacyjce auto chodzi a drzwi zatrzasnely sie to automat-masakra,teraz dzwoni do meze:no::no:niemozliwe ,jak to sie stalo,wole moja vektrunie co sie normalnie kluczykiem otwiera

TAKIE SYTUACJE TO MNIE ZAWSZE PRZERAZAJA... BOZE.... tak jak gdy winda sie zatrzasnie a ty z dzieckiem wsrodku, czy dziecko zostawione w aucie latem, a w nim 45 stopni...
 
reklama
no wlasnie,dolina:-(jeszcze nie wrocila z telefonem wiec narazie nic nie wiem,ale dobrze,ze maz odebral tel.bo mojego numeru nie zna a dzis w pracy mial jakies wazne zebranie-takze 40 min.to kawal czasu,ale najwazniejsze,ze dojedzie:sorry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry