reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no wlasnie,dolina:-(jeszcze nie wrocila z telefonem wiec narazie nic nie wiem,ale dobrze,ze maz odebral tel.bo mojego numeru nie zna a dzis w pracy mial jakies wazne zebranie-takze 40 min.to kawal czasu,ale najwazniejsze,ze dojedzie:sorry:

najważniejsze że mąż przyjedzie:)
A my dziś zaprowadzimy synka do przedszkola na 11.30 do 17 aby pobawił się z dziećmi,mąż pojedzie do pracy a ja będę miała czas na swoje sprawy:)
 
reklama
najważniejsze że mąż przyjedzie:)
A my dziś zaprowadzimy synka do przedszkola na 11.30 do 17 aby pobawił się z dziećmi,mąż pojedzie do pracy a ja będę miała czas na swoje sprawy:)

fajnie!
czyli ze co bedziesz robic? kapiel spa? fotki-blog? zakupy ???? ja mam ochote na pozadne zakupy ale sie wsztryluje :) rozsadek! ;)
wczoraj kupilam sweter-tunike i spodniczke pod kolor, sweter 25 wiec spoko, ale spodniczka prawie 3 razy tyle... i teraz tak na nia patrze... kilkadziesiat cm cieniuskiego materialu i zastanawiam sie czy dobrze zrobilam... najgorsze ze spodniczka i sweter pod kolor- siwe. ale jaki odcien siwego to jua wam nie powiem i nie wiem co pod sweter i jakie rajstopy teraz wiec zonk... ( sweter jest niezapinnay, tylko taka luzna jakby narzuta, ale z rekawami)
 
Co będę robić...myślę że odpoczywać bo na zakupy nie chce mi się iść.Za daleko mam do centrum a mąż będzie w pracy także mnie nie podrzuci a poza tym zimno i mam co do czytania w domu na kompie także wolny czas wykorzystam na poznawanie mojej lustrzanki:)

A tu mam coś dla was dziewczyny,śmieszny filmik,mąż znalazł na wykopie,obejrzyjcie.Ja uśmiałam się do łez...babka ma tupet ale policjant też :-D:-D:-D
[video=youtube;bawIbBx6a2o]http://www.youtube.com/watch?v=bawIbBx6a2o&feature=email[/video]
 
Ostatnia edycja:
cześć wszystkim i witam wszystkie nowe kobitki :-):-):-)
uf nadrobiłam czytanie , :tak:
bardzo podobają mi się imiona wybrane przez jedną z naszych mam.
ja na pewno skłonię się ku imieniu Antonina lub Łucja, ( moja córeczka mi pomaga ) a chłopiec Tobiasz lub Szymon .
podobają mi się stare imiona które teraz powracają .

agnieszka .kk - mojemu mężowi by sie spodobał ten filmik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agnieszka -nie chcę nic mówić ale w tej pracy to norma , uwierz mi zdarzają sie rzeczy bardziej śmieszne i głupie .
 
pozostaje ma wierzyc na slowo,ze film smieszny bo cos nie chce mi odpalic.:sorry: a sasiadka wlasnie odniosla telefon-maz przyjechal-wychodzilam zaniesc Jej herbate w ta zimnice,otwieram drzwi a Ona miala pukac. biedna,zaplakana-powiedziala,ze nigdzie sie juz nie rusza bedzie siedziala w domu,2 dni temu cos sie stalo niwzrozumialam Jej i laweta Ja pod dom podwozila z autem,wczesniej w lesie zlapala gume i nikt nie chcial sie zatrzymac a dzis to...
 
reklama
pozostaje ma wierzyc na slowo,ze film smieszny bo cos nie chce mi odpalic.:sorry: a sasiadka wlasnie odniosla telefon-maz przyjechal-wychodzilam zaniesc Jej herbate w ta zimnice,otwieram drzwi a Ona miala pukac. biedna,zaplakana-powiedziala,ze nigdzie sie juz nie rusza bedzie siedziala w domu,2 dni temu cos sie stalo niwzrozumialam Jej i laweta Ja pod dom podwozila z autem,wczesniej w lesie zlapala gume i nikt nie chcial sie zatrzymac a dzis to...
biedna kobieta jak pech to na całej lini
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry