reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A właśnie, ciekawa sprawa... Już wiemy, że mama się stara o trzecie maleństwo :tak: A Wy, Dziewczyny, ile chciałybyście mieć dzieci? Sama mam dwójkę rodzeństwa młodszego i już wiem, że minimum dwoje ;-) Mój się upiera, że trzecie to już ewentualnie maaaaaksymalnie jak dwójeczka podrośnie, ale ja tam liczę, że w międzyczasie się zgodzi na czworo :tak::-) Dwójka przed 30-stką, a jak młodsze skończy 10 lat to kolejna dwójka :-)


Mi się marzy dwoje dzieci a ewentualnie kiedyś trzecie jakby się przytrafiło :-D
I w tym roku rozpoczynamy po weselichu naszym staranka, czyli gdzieś od lipca :-)
Ile masz lat?
 
reklama
AGUS KULA- witaj slonko,dziekuje za slowa otuchy-dam rade i jak juz pisalam NIE PODDAM SIE BEZ WALKI O MOJEGO MALUSZKA,skoro mozna skorzystac z lekow to skorzystam i zobaczymy jak to wszysto nam sie pouklada.:tak:
No i takie nastawienie mi się podoba:-):-) Tak trzymać!!
sergeevna oj tak dawno Cię nie było tutaj:-):-) Co słychać???
pysia888 jesteś z Podkarpacia tak?? A skąd dokładnie??? Bo ja też z Podkarpacia jestem:-):-)
 
No i takie nastawienie mi się podoba:-):-) Tak trzymać!!
sergeevna oj tak dawno Cię nie było tutaj:-):-) Co słychać???
pysia888 jesteś z Podkarpacia tak?? A skąd dokładnie??? Bo ja też z Podkarpacia jestem:-):-)


a ja z okolic TArnobrzega :-D
 
A właśnie, ciekawa sprawa... Już wiemy, że mama się stara o trzecie maleństwo :tak: A Wy, Dziewczyny, ile chciałybyście mieć dzieci? Sama mam dwójkę rodzeństwa młodszego i już wiem, że minimum dwoje ;-) Mój się upiera, że trzecie to już ewentualnie maaaaaksymalnie jak dwójeczka podrośnie, ale ja tam liczę, że w międzyczasie się zgodzi na czworo :tak::-) Dwójka przed 30-stką, a jak młodsze skończy 10 lat to kolejna dwójka :-)
Mi marzy się 4:-) I chciałabym się wyrobić do 30/32 :-) Śmieje się że później zamykam fabrykę:-D:-D
a ja z okolic TArnobrzega :-D
Ja jestem z okolic Pilzna to między Dębicą a Tarnowem. W Tarnobrzegu mam rodzinę:-):-) Ok ja idę spać bo mężulek wrócił z pracy. Kolorowych snów:-)
 
Agus_kula a no dawno, dawno... ;-)
pysia888 no już lada moment 22 :-)

Uciekam Misiaki spać, bo mój się dopomina, że za mało Go przytulam :-D Buziaki i do jutra :tak:
 
Hej Kobietki!!
Ja dziś znów zaglądałam tylko co jakiś czas, ale nie pisałam, bo głównie przekopywałam internet szukając zespołów weselnych... Mam nadzieje, że rozumiecie i się nie pogniewacie, że się nie będę aż tyle udzielać aż tego nie załatwię?
Dobre nocki!!
 
witam sie rancem:-Dzawiozlam Zuze do przedszkola,ale ziiiiiiiiiiiiiiimno:crazy:niby w dzien +1 ma byc ,ale noc musiala byc bardzo mrozna!!! zjedlismy z Domisiem sniadanko i syn sam wlaczyl mi laptopa no to juz wykorzystam sprawe i napisze do Was:-D u Domina po wymiotach nie ma juz sladu,na szczescie-podejzewam,ze ogorek zielony Mu zaszkodzil,zjadl kanapke z ogorkiem i widocznie musial byc mega pryskany skoro wymiotowal:-(no ale dzis przespal cala nocke bez budzenia wiec napewno juz jest si:tak: ja biore sie za sprzatanie i oczywiscie zerkam na Was 1 okiem,takze wstawaaaaaaaaaaaaaaaac,no moze oprocz Agnieszki bo Ona pewnie troche musi odespac to nocne wstanie do pracy. LOVELY-zalatwiaj swoje sprawy i wracaj do nas-pewnie,ze to rozumiemy:tak:
 
witam sie i ja :)
wstalam :) i czekam na synusia ktory jeszcze smacznie spi
jakie plany na dzis macie ??? ja poki co zadnych, ale pogoda chyba bedzie deszczowa i czuje, ze mnie len ogarnie :)
 
reklama
ja tez nie mam zadnych konkretnych planow-ogarnalam dom i teraz przebieram pranie,to co wyschlo to zaniose na gore a reszta niech schnie,zaraz pomysle nad obiadem a przed chwila walczylam z laptopem bo mi sie g.... zawiesilo:angry::crazy::angry: ale poradze sobie z nim,nie z takimi rzeczami sobie radzilam:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry