reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja z zakupami mam spokój na jakieś 2 miesiące bo jak robiłam wyprawkę to kupowałam też rzeczy do 6 miesiąc no ale mimo tego jak jestem i coś widzę to i tak się skuszę bo tego nigdy nie za wiele bo wiecie jak to jest z dziećmi. Szybko się brudzą:-D agnieszka.kk 40 f to i tak jeszcze nie tak dużo uwierz mi:tak::tak:
Ja dzisiaj mam lenia i pozwalam się sobą zajmować T:-D Miały być zakupy dzisiaj ale jakiś taki leń nas ogarną i zostaliśmy w domu...:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka:-)
Ja po intensywnym weekendzie i jeszcze muszę przeżyć jakoś ostatnie zaliczenia i egzaminy w szkole więc nie mam czasu na kompa na razie :-(
 
Oczywiście, że nie zapomnę :D i tak sporo sie uczę z kompa, wiec postaram się zaglądać ;)
 
witam,chcialabym dolaczyc do Was kobietki bo temat jest mi bliski:-)mam nadzieje,ze bedzie nam sie dobrze pisalo i jak wszystkie licze na wsparcie jak juz "wybija" nasze m-ce,w ktorych rozpoczniemy starania:tak::tak::tak:a tymczasem pozdrawiam;-)
 
A ja z moim zaczęłam starania na dobre... skończył mi sie @ i szaleliśmy już wczoraj :) co prawda dni płodne mam dopiero za kilka dni, no ale może już się coś uda ;)
Kurde wcześniej nie mogłam doczekać się starań, a teraz jestem przerażona że już :D co prawda niby nie chcę sie tym tak na razie przejmować, bo przecież jeszcze jestem młoda i mam dużo czasu, ale stale o tym myślę :/
 
reklama
Tak sobie pomyślałam, że zamiast "staram się być mamą w 2010" to powinnam raczej u Was zagościć;-) Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw to raczej 2011 wchodzi w grę jeżeli jakiś wogóle wchodzi:-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry