reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Życzę powodzenia u doktora :)

My lecimy na święta bo chcemy spędzic je z rodzicami no ale oprócz tego chce odwiedzic dermatologa,ginekoloda i dentystę,mój M z resztą do dentysty też musi się wybrac także będziemy mieli co robic a poza tym wybieram się na duże zakupu do Gdańska albo Olsztyna:)
...a teraz szukam na Angielskim ebay torebki dla siebie i dupa nic ciekawego dla mnie nie ma :-(
 
reklama
No to załatwień też macie pełno ale tak jest pewnie za każdym razem. Ja marze o tym żeby kiedyś zajechać do PL jak na wakacje i nie biegać od doktora do urzędów itd. może kiedyś.
Kochana szukaj szukaj może jeszcze znajdziesz jakąś fajną ale często jest tak że jak się szuka bo pasowało by to nie ma. Najfajniejsze rzeczy kupuje się znienacka:tak::tak::tak:
 
No to załatwień też macie pełno ale tak jest pewnie za każdym razem. Ja marze o tym żeby kiedyś zajechać do PL jak na wakacje i nie biegać od doktora do urzędów itd. może kiedyś.
Kochana szukaj szukaj może jeszcze znajdziesz jakąś fajną ale często jest tak że jak się szuka bo pasowało by to nie ma. Najfajniejsze rzeczy kupuje się znienacka:tak::tak::tak:

aj szkoda gadac,będzie ciagła bieganina ale co zrobic,tu w UK musiałabym za takie prywatne wizyty zapłacic dużo kasy a w Pl zrobię to wszystko za polowe ceny.

...a co do torebki to jeszcze nic nie znalazłam :-(nadal szukam...
 
Skąd ja to znam;-) I jedno i drugie:tak: Powodzenia w szukaniu torebki. A ja zmykam pod prysznic i spać. Miłej nocki:tak:
 
Witam się i ja:-) w ten jak na razie ładny dzień bo bez deszczu:-):-) zobaczymy jak długo... Emi właśnie się obudziła z drzemki przed południowej pewnie wyczuła że mama do laptopa siadła:baffled: mały tyran:-D:-D
 
witam
ja po obiadku, na necik zagladam i ciesze sie cisza w domku, moja polowka i moje serduszko maja poobiednia drzemke. Ja przegladam allegro musze brzdacowi pokupowac troche body i spioszkow, bo ze wszystkiego wyrasta, wiekszosc rzeczy sa na styk :)
Milego dnia
 
reklama
A ja właśnie skończyłam sprzątac i mam już dośc :sorry2:
Nie długo obiadek mniam mniam
Inke no jak trzeba kupic to trzeba bo fak dzieci szybko ze wszystkiego wyrastają.Wczoraj obkupiłam synka,kupiłam 3 pary spodni,4 bluzki,2 eleganckie koszule,majtki i skarpety,kapcie i 3 bluzki i zapłaciłam 40 funtów :dry:ale jak trzeba to trzeba niestety.
No a gdzie reszta dziewczyn?
Coś puściutko tu ostatnio?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry