reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
lovely zrob juz ten tescik... bo ja juz nie wytrzymuje hehehe
Dziewczyny ale tak na serio chcialybyscie byc modelkami? mnie ten swiat zupelnie nie pociagal, moze dlatego ze mam pare kolezanek, ktore ten swiat wciagnal... mialy marzenia cos tam podzialaly ale nic wielkiego ,bysmy o nich slyszaly, bardzo trudno sie przebic, no i konkurencja 14-16latek ;)
agnieszka.kk ty masz ta prace fajna, znowu masz wolne suuuper
Linus witaj


Inke no ja pewnie ze bym chciala, tylko powiedzmy ze matryca genetyczna nie taka jak trzeba i chciec to sobie moge hiihi ;)
 
czesc dziewczyny mam nadzieje ze moge do was dołaczyc z Agnieszka.kk juz sie znamy ze tak powiem dzieki niej cos juz wiem :-) mam nadzieje ze i od was sie wiele dowiem mamy zamiar zaczac sie starac o dzidzie po slubie czyli juz w kwietniu ahh nie moge sie doczekac ale w zwiazku z tym ze nie mam jeszcze dzieci a chyba wiekszosc dziewczyn tu juz ma to bede wdzieczna jak podzielicie sie swoim doswiadczeniem z laikiem pozdrawiam :happy2: Asia
 
Hej, asiuasiu1!!
W kwietniu- to tak jak ja :-) I też będzie to moje pierwsze dziecko :-) Kiedy macie ślub?
 
Czesc dziewczyny,
czy u Was tez tak zimno? Brrr u mnie za oknem termometr pokazuje -12 brrr
szkoda wielka, bo z moja niunia uwielbiamy spacerowac po parku w takiej zimowej scenerii, ale dzisiaj nic nas nawet sila nie wyciagnie... brrr
 
Hej dziewczyny :-)
ja to sie już nie przejmuje tymi pytaniami, kwesta przyzwyczajenia :) kiedyś mówili że jestem żoną mojego byłego już szefa i że on chodzi z naszymi dziećmi z jakąś obcą babą a to była mataka jego dzieci i jego partnerka - bo slubu nie mieli także wiecie wisi i powiewa mi to co mówią :):-)

josephine: nie wiem czemu miałam problem z wysłaniem wiadomości do Ciebie , pewno coś źle nacisnełam i wyszło jak wyszło :)

u mnie tak mówią że jestem w ciąży bo po tych tabletkach to mi sie tak ciało zmieniło że jak tyje to głównie w brzuchu i kształt mi sie robi taki zakrąglony i cyce :) a tyłek mam płaski i nogi też nie takie grube itylko brzuch mam albo płaski - jak schudne albo małą piłeczke :) ale juz nie długo odrzuce te tabletki :) i może wruce do normy :) - tak sie tłumacze - bo lubie :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
CZESC
co dzis porabiacie ? my od niedawna na nogach... powoli dzien sie rozkreca
za oknem o dziwo slonce i mam andzieje ze uda nam sie pospacerkowac
wczoraj maly wyszedl 2 razy, raz z niania i 1 ze mna, bylo +5, +6 okolo :)
ja mam dzis duzo pracy, musze dokonzyc zalieczenia, wczoraj siedzialam do 24h30, ale nie dalam rady skonczyc
moj F. dzis wraca z londynu :))))))))))))
milego dnia i witaj asiuasiu! :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry