reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hejka
U mnie fałszywy alarm...miałam iśc dziś do pracy na 2 zmianę a tu telefon że mam dziś wolne heh :cool2:

josephine ja nie pisałam o Tobie i Twojej sytuacji,post był skierowany do wszystkich osób które tak właśnie myślą!
agatkia cwiczenia w czasie ciąży to super sprawa wiem z doświadczenia moich dobrych koleżanek:)
A co do ciała to nie ma się co za bardzo przejmowac,każdy jest jaki jest i nikt tego nie zmieni.Ja natomiast jest szczupłą osóbką bo ważę 59kg i wzrostu mam 183,w ciąży przytyłam 15kg a 2 tygodnie po porodzie wszystko już zgubiłam i powiem więcej zgubiłam więcej wagi niż 15kg bo dziecko tak ze mnie wyciągnęło ale nie jest jeszcze aż tak źle także troszkę wiary w siebie i głowa do góry!!!
maryla dzięki za zrozumienie :tak:;-)
 
reklama
hejka
U mnie fałszywy alarm...miałam iśc dziś do pracy na 2 zmianę a tu telefon że mam dziś wolne heh :cool2:

josephine ja nie pisałam o Tobie i Twojej sytuacji,post był skierowany do wszystkich osób które tak właśnie myślą!
agatkia cwiczenia w czasie ciąży to super sprawa wiem z doświadczenia moich dobrych koleżanek:)
A co do ciała to nie ma się co za bardzo przejmowac,każdy jest jaki jest i nikt tego nie zmieni.Ja natomiast jest szczupłą osóbką bo ważę 59kg i wzrostu mam 183,w ciąży przytyłam 15kg a 2 tygodnie po porodzie wszystko już zgubiłam i powiem więcej zgubiłam więcej wagi niż 15kg bo dziecko tak ze mnie wyciągnęło ale nie jest jeszcze aż tak źle także troszkę wiary w siebie i głowa do góry!!!
maryla dzięki za zrozumienie :tak:;-)


a ok, to ja nie doczytalam dobrze posta w takim razie ;)
ty masz 1m83cm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????
Bo-ze.... Oddac z 10 co? a na modelke nie probowalas? Kurde takih 175cm to jets duzo, ale powyzej 183 niewiele...

183cm... nie moge dojsc do siebie iihiihhi
ciekawe ile ebdzie mial synek, bo podejrzewam z etatus to tez nie ma z metr szesdziesiat ;) no to bedzie koszykarz! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój mąż ma 193 cm wzrozstu także wysoki mężczyzna heh :-D a i synek też do małych ludzi nie należy,duży chłopak z niego i szczerze to nadążyc nie mogę z kupowanie co raz to większych ubrań bo szybko ze wszystkiego wyrasta :blink:

a na modelke nie probowalas? Kurde takih 175cm to jets duzo, ale powyzej 183 niewiele...

...szczerze to próbowałam,dostałam się na casting w Warszawie z gazety AVANTI ale głupia nie pojechałam i teraz szczerze bardzo,bardzo,ale to bardzo mocno żałuję :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
agatkia cwiczenia w czasie ciąży to super sprawa wiem z doświadczenia moich dobrych koleżanek:)
A co do ciała to nie ma się co za bardzo przejmowac,każdy jest jaki jest i nikt tego nie zmieni.Ja natomiast jest szczupłą osóbką bo ważę 59kg i wzrostu mam 183,w ciąży przytyłam 15kg a 2 tygodnie po porodzie wszystko już zgubiłam i powiem więcej zgubiłam więcej wagi niż 15kg bo dziecko tak ze mnie wyciągnęło ale nie jest jeszcze aż tak źle także troszkę wiary w siebie i głowa do góry!!!:tak:;-)


Dzięki za dobre słowa :-D Ja się tam nie przejmuję ciałem, w sumie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, choć żeby go utrzymać muszę o siebie bardzo dbać. Nie mogę bezkarnie jeść tyle ile mi się podoba, a kocham jeść. Ale to taki drobiazg, nie zaprzątam sobie na codzień głowy takimi bzdurami.
A jeśli chodzi o ćwiczenia to dają mi niesamowity power, i po takiej wysiłkowej godzince endorfin mam aż w nadmiarze. Już bardzo się ciesze na te ćwiczenia dla ciężarnych :happy2: Mam tylko nadzieję, że dobrze zniosę ciążę i będę miała na nie pozwolenie od lekarza.
Szkoda, że nie pojechałaś na ten casting do Warszawy :happy2: Mnie podczas tego Sylwestra jeden Pan zapytał, czy startowałam na miss (buhahahah) , ale był już trochę wstawiony więc może nie zauważył, że ja z tych zminiaturyzowanych :-D
 
...szczerze to próbowałam,dostałam się na casting w Warszawie z gazety AVANTI ale głupia nie pojechałam i teraz szczerze bardzo,bardzo,ale to bardzo mocno żałuję :-(

no kurcze... szkoda, ze nie pojechalas... ale wiesz.. ja bym taki atut probowala wykorzystac. zawsze mozesz powysylac gdzieniegdzie zdjecia; nie tylko wybiegi istnieja... jakies gazetki itp
a ciuszek zawsze lpeiej lezy na szczuplei i WYSOKIEJ, nie tylko na wybiegu

jesli chodzi o moja figure i wzrost, to co do modelkowania to uwage zwrocono mi tylko raz i to nietsety wolalabym zeby zajescie sie nie zdazylo...
bo niby komplement a na zawsze podcial skrzydla ( choc wczensiej nie mailam w sumie marzenia czy mysli o modzie!). Ale mysl sie zrodzila a tu po chwili sie dowiedzialam nawet nie mam co probowac miec bo nie wyjdzie...
ja cale zycie mialam dosc nietypowa sylwetke. jestem niska, bo jakies 164cm, ale do tego wzrostu mam smiesznie dlugie nogi. Znaczy nogi sa ok, tylko cialo, tulw wtedy wyglada na dziwnie krotki haahhaahhaha
Do 19-20 roku zycia nosilam rozmiar 32... w ogole nie mam bioder, normalnie spodnie jak dla chlopaka proste
teraz mi sie miednica po ciazy troche rozeszla i z mezem mielsimy szok niespodzianke, oczywicie na plus :)
no i kiedys wlasnie uslyszlam od osoby pracujacej w modzie, ze szkoda ze nie mam 10cm wiecej bo kosciec mam typowo na modelke : wieszak bez wysilku i zrac cale zycie ile chce i co chce
na dodatek zostalam pocieszona tym ze akurat szukali uszatych :) wtedy wchodzila wlasnie moda na nie typowe lalki, tylko niesymetralne, nietypowe buzie. a ja mam tylko jedno ucho lekko odstajace, piegi itp
wiec ponoc bylam materialem ciezkoznajdywalnym no ale co z tego...
nog ani tulowia sobie operacyjnie nie wydluze wiec wybieg pozstaje mi ogladac z pozycji widza :)
 
Dziewczyny a macie konta na naszej klasie?

josephine dzięki za wiadomośc na priva i już Cię znalazłam na nk:)
lecę obejrzec foteczki a potem na małe zakupy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam
chciałam dołączyć do listy mam 2011 :)
chcemy zacząć starania w maju lub czerwcu
jestem po pierwszej wizycie u ginekologa w piątek robię badania, kwas foliowy zakupiony no i czytam czytam czytam :)
pozdrawiam wszystkie przyszłe staraczki
 
Ja wróciłam ze szkoły happy bo miałam 2 kolokwia i oba zaliczone :D
A dzis nauka na kolejne 2 :(

A co do @ to nadal nie ma :/ ale nie cieszę się zbytnio, bo w czerwcu przed sesją też tak mi sie spóźnił ze stresu chyba :(
 
reklama
lovely spokojnie,nie stresuj się a @ pewnie już nie długo przyjdzie?
a bierzesz pod uwagę ciążę?
a poza tym nie mogę otworzyc Twojej wiadomości którą przyslałaś mi na priwa hmmm...

witam
chciałam dołączyć do listy mam 2011 :)
chcemy zacząć starania w maju lub czerwcu
jestem po pierwszej wizycie u ginekologa w piątek robię badania, kwas foliowy zakupiony no i czytam czytam czytam :)
pozdrawiam wszystkie przyszłe staraczki

Witamy kolejną staraczkę i zapraszamy do pisania :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry