reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie!:-)

Phi..a mój też potrafi bardzo ładnie pizzę ... ZAMÓWIĆ :-p
A w kuchni tylko otwiera lodówkę i zmywarkę.. zawsze coś hehe..
 
Paula - jak dla mnie to możesz pamiętać wyłącznie o naszych nielegalnych interesach i dzisiejszym molestowaniu :-))))))))))
Jak Twoje słoneczka się mają?


hehe Kocurek :-):-):-))))) mój też, ale z mojego telefonu :-D))))
 
Kocur-twój to prawdziwy strateg;)))))))))

Made a maluchy dobrze, mała przysypia, Daniel wymyśla 1001 rzeczy na śniadanie a ja go terroryzuje mikołajem;))
a o naszych interesach będę pamiętac;))
 
Kocurek - jak by na to nie patrzeć, sponsorujemy ten placek :-))))
A w ogóle, to chciałabym się pochwalić, że za chwilę atakuję kuchnię i zaczynam robić makowiec :-p Tradycyjny, zawijany....taki jak ze stronki, którą byłaś mi uprzejma podać ;)))
 
paulinko taki strateg, że hoho i manager :-p A właśnie dzwoni, że piernika w pudełku ni ma w Tesco :eek: PIERNIKA NI MA ???????

MADE - JA TEŻ!! Ja też za niego się zabieram :))))))))))))))))))
 
Najlepszy sklepowy piernik jaki do tej pory jadłam był od Bliklego :) Jeśli macie możliwość, to gorącą zachęcam do skosztowania. Wiem, że w Almie mają :tak:
Aha...i jeszcze zaplanowałam na dzisiaj piernikowe ciasteczka :))
 
dobra to widzę że forum będzie dziś rządzic w kuchni;)
Kocur a chciałaś kupic gotowy czy taki w kartoniku do pieczenia?bo moja mama kupiła ostatnio z prymatu przyprawę do piernika i na odwrocie torebki jest przepis na przepyszny piernik-dla lepszego efektu można dac dużo bakalii

a ja właśnie zobaczyłam ile mam prasowania, no nic idę, może do wigilii zdąże:-D
do później papa
 
reklama
paulina - tragedii nie było, za to teraz knuje jakieś teorie spiskowe, że go zdradzam, że chcę odejść itp. Paranoja :no:

lil - jestem jestem, tylko mam w diobły na głowie :sorry2:

jos - wszystkiego NAJ dla Poldusia :tak:


Ja juz przygotowana na święta, dzisiaj z Karolą będziemy jeszcze babeczki robić, mama przyniesie pierożki, cioteczna sis mnie rano obudziła co dziewczynkom ma kupić :szok: nie wiem co ją napadło bo wcześniej się mało ze sobą kontaktowałyśmy :sorry: Ja jeszcze muszę do zoologa iść po żarcie dla królika i koszatniczek i do hydraulicznego bo od kilku tygodni woda mi cieknie z ubikacji i muszę wreszcie to zrobić bo mnie trafi :dry: Wózek wyprałam wczoraj i już jest suchuteńki dzięki osuszaczowi więc zaraz go złożę, zrobię fotki i wystawiam na allegro :tak: Ehh... 3 wózki w domu to za dużo :-p szczególnie na jedno dupkowożące stworzenie :-p M rano pojechał do roboty - wróci 26 kole 11.30. A że Karola miała ospę - już strupki jej odpadają - to siedzimy sobie spokojnie w domu :tak:;-)

Miłego dnia wszystkim :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry