reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
h105.gif


BUZIACZKI DLA POLDUSIA!!!!!!!!!!!

Dziś wpadłam głównie z życzonkami - nie dam rady dziś popisać więcej, nocka średnia u nas, Maciuś nie poszedł do przedszkola, a ja z żalu płaczę, bo miały być jasełka, Maciuś 3 tygodnie miał próby, tatuś miał nagrać te jasełka na pamiątkę - i wszystko szlag trafił....ŻAL ŻAL ŻAL!

Widzę, że więcej tu dziś nerwów - kochane już pojutrze Wigilia - będzie lepiej!

Paulinka takie niestety uroki allegro....ja też nie lubię wystawiać negatywów, bo potem ludzie na złość też mogą negatywa wystawić - co jest bzdurą i niesprawiedliwością - ale może czasem trzeba to olać i pojechać po bandzie!

Rureczka ubiłabym...współczuję...

Sol welcome back! Już się martwiłam gdzie jesteś!

Renna emocje rosną??? :-)

Jos mały już czai, że ma urodziny???

Asionku na razie weź apap i nie myśl o antybiotyku! Poza tym to chyba nie zawsze oznacza koniec karmienia???? Ja w ogóle zamówiłam w aptece VAXOL do czyszczenia uszu zamiast patyczków - bo Maciusia ostatnio też uszko bolało - wiele problemów z uszami mamy niestety z nadmiernej higieny patyczkowej! PATYCZKI PRECZ! Trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Poldeczka, samych radości, cudownych przyjaciół i czego tylko zapragnie :*:*:*


Dzień dobry Kochane :)))
Choinka się świeci, więc made zadowolona :-) Rozpisywać się nie będę bo obowiązki wzywają. Będę zerkać i w miarę możliwości się uaktywniać :))
Byle do świąt !!!!!

 
Dzień dobry :-):-):-)

Mam dla Was seromaka - WYSZEDŁ PALCE LIZAĆ !! :-D

LILI ... MADE -
i jeszcze chciałam pokazać ozdóbki i fotofiliżankę :)))))))))))))))

lili oooj szkoda tych jasełek no... buziak!

jos POLDUSIOWI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO - duuużo zdrówka przede wszystkim !!! :-):-):-):-):-)
 
Nie no....teraz to się muszę kawy napić do tego sernikomakowca :-) jak on się do mnie śmieje :))))))
Kocurku - cóż mi pozostaje...Filiżanka - cudowna :tak:, ozdóbki - nie dość, ze eko, to jeszcze śliczne :tak:, a ciacho - paluszki lizać :-D))))
i te płatki migdałów, mniam mniam :))))
 
Matko Kocurku ale cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta filiżanka bomba! Choinka z pomarańczy cudo! Ciasta już nie komentuję, bo ile można!!!!!!!!! Kurcze też tak chcę! No i jeszcze ten kawałek domku co podejrzałam na zdjęciach! Nie może to być prawda! Wycięłaś to wszystko z katalogu jakiegoś!!!!

Made kochana przytulaki od naszej paki!
 
helol :)

dziekuje wszystkim w imieniu poldeczka za zyczenia urodzinowe :)

lil : tak, czai, choc dzis bedzie tylko ciasto i upominek - koszulka z cars, bo urodziny-impreze juz mial organizowana z tata dziadkami i 2 kolegami, 26.11 jak mama byla 3,5h po CC ;) wtedy dostal tez prezenty, dzis jest symbolicznie, bo prawdziwa data na podwieczorek bedzie ciasto czekoladowe ze swieczkami :)

kcourek : piekna filizanka :) tutaj to tylko takie wulgarne kubki robia, a twoja ma îekna forme i jeszcze wokol zdjecia te aplikcje sama bym taka chciala :)

asionek : nie wiem co mam poradzic co do ucha;.. sama mialam zapalenie ucha raz w zyciu i to w wieku 21 lat, no i byl faktycznie antybiotyk... ale moze wrazie gdyby sie rozwinelo to mozesz dostac jakis antybiotyk co mozna karmic...? wkoncu i dla noworodkow sa antybiotyki
moj T. mial 11 dni jak dostal antybiotyk w kroplach do oka na zapchany kanalik... musisz zapytac lekarza... ale ucho jendo jets pewne - lepiej wyleczyc
niewyleczona : choroba ciagle wraca, moj tata tak ma i z czasem nawet zaczal w nim tracic sluch... takze jak bedzie bolec to wio do lekarza!

kocurek : ozdoby i ciacho tez niczego sobie dopiero lepiej oblukalam :) pieknie pieknie pieknie :)

ja dzis porobie fotki to wstawie nasza choinke, 3 letnia poldynke no i filutka :) ale to dopiero po poludniu :)
 
made : witaj :) jak zygmus :) dalej wyciszony? :)

lil : przykro mi z powodu jaselek... :(

renna : hej i &&&&&&&&&& za porod :)
 
Bigos bym pokazała też, ale jest w brzydkim garze :-p

Kochane moje naprawdę dziękuję za komplementy :sorry2: :***

Zaraz biorę się za makowca zwijanego... albo nie - trochę odpocznę :))) Bo gościa właśnie pożegnałam - kuzyna G. zmęczył mnie, bo kolację robiłam wczoraj i śniadanko dziś dość wystawne.. Poza tym do 24:00 sprzątałam kuchnię, bo bym nie mogła zasnąć :dry: A teraz malizna śpi, to ja sobie kawkę strzelę w nowej filiżance :-)
 
Kocurku a ta filiżanka tak na ile ml?

Jos ja to mam z prezentami tak jak Ty - za dużo w jednym czasie i boję się, że Maciuś przestanie się cieszyć...dlatego na urodziny kupiłam wspólnie z mamą taki fotel kręcony z ikei - i nic więcej od nas nie dostanie, bo to już za dużo zabawek.
 
reklama
Liluś - kurde, szkoda, że filmu nie będzie z udziałem Maciusia :( Trzeba Go teraz jakoś pocieszyć, może buziak od cioci made...? :-))))


jos - dupa tam z wyciszenia :-)))) wróciliśmy do starych nawyków -darcia ciąg dalszy hahahaaaa ale już nie tak intensywny i długotrwały, powiedzmy lajtowo daje znać o swojej obecności :)))) Nie wiem dlaczego, ale przed każdym zaśnięciem wyje tak średnio 30 minut :baffled:
Może uda mi się w końcu rozwikłać tę zagadkę :)


Kocurek - e nie, jak w brzydkim garze to nie pokazuj, ja jestem zbyt wrażliwa na brzydotę hahahhaaaaaaaaa :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry