reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
lil : suwaczek cos nie dziala, L. jest z 22.12.08 wiec jutro konczy 3 latka, a t. z 26.11.11 wiec bez miesiaca mamy 3 letnia roznice, gdyby T. sie urodizl w terminie (19.12) to byly by prawie idealnie 3 lata roznicy ;)
 
reklama
Asionek - mnie Maniek takie wyrzutnie armatnie serwował :-))))) hahahaaa wszystko potrafił zafajdać :))))))
)

dobrze wiedziec , ze nie tylko moj taki zdolny hehe

Asionku a kilogramy już wszystkie zgubiłaś????

juz jakis czas temu wszystko poszlo :) teraz leci to co utylo sie przed ciaza :)
ogolnie jestem bardzo mile zaskoczona szybkim powrotem do formy bez wyrzeczen , diet , a nawt jedzac mase slodyczy ktorych wczesniej nie tykalam .... chyba karmienie cycem tak dziala :)

helol



asionek : ja malego w nocy przebieram tylko na lozku :) i tez juz zaliczylam wystrzal na rece, koszule, przescieradlo i nawte sie kropka zalapala na dywan :) hahahahaha
tyle ;)))))))))))

fajnie , ze pospalas :)
moze chlopaki tak maja ? :) ja juz chyba jednak bede chodzic do lazienki przebierac malego hehe

wszystkiego na najlepszego dla Poldusia :))))



powiedz mi czy tutaj jest jakas kontrola bioderek ?? bo nam nic nikt nie sprawdzal i nie mowi na ten temat i tak sobie mysle czy to tutja norma ?


Kocurek rzeczywiscie swietny stol i krzesla ! w moim stylu :)



a co sie dzieje z Oliwka ?? bo nie doczytalam jakos ....:(
 
asionek : dziekuje i poldus tez dziekuje :)
bioderka tutaj nie robia radio, bo radio gorsze dla zdrowia, sprawdzaja dokladnie recznie
mi pediatra dal skierowania na radio : na moje zyczenie, ale wkoncu nie zrobilam

ciasto gotowe w formie gwiazdy tylko tak uroslo ze troszke peklo na szczycie... trudno, drugiego robic nie bede, zakamufluje confetti ;)
 
Jakbym chciała to was nie nadrobię :-p

Byłam u Wisieńki- Emilka jest cuuuudna :tak:;-) Maciek mówił cały czas do mnie per "pani" co mnie doprowadzało do białej gorączki :sorry: Ehh - nastolatki :laugh2: Ogólnie spotkałam we Wrocku pełno znajomych i bawiłam się świetnie :tak: Wyspałam się, odpoczęłam psychicznie i czuję się zarąbiście. Nastawiłam już bigos i groch z kapustą a jutro grochówka będzie :-p Dom cały, dzieci uśmiechnięte więc jest ok :tak:

Spadam się z dziećmi pobawić bo mnie tu Emila młotkiem tłucze :-p
 
pierwsza!!!!!!!!!!!!!!! ??????????????????????????
Niebywale hehe :)

co tam u was babolki?
u nas oki, L. konczy dzis 3 latka, chodze cala w szoku kiedy to zlecialo... ???
maz sprobuje dzis wrocic wczesniej z pracy :)
chlopcy najedzeni, mama z kawa i sniadankiem :)
 
witam sie przedswiatecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co slychac??
U mnie pogoda deszczowa kompletnie nie swiateczna :) Ale najwyrazniej mojej dzidzi tez sie nie podoba bo nie chce wyjsc :)
Siedzi w srodku i sie smieje :)
 
Jos 100 lat dla Poldinki :-D:-D

Jestem mega zła:wściekła/y: Nie dość, że durny synuś moich sąsidów urządza sobie imprezy w ciągu tygodnia, nie wspomnę już o tym, że głośna muzyka po 22 to norma zarówno w weekend jak i w tygodniu, to jeszcze rano nie dadzą pospać :wściekła/y: Zwracaliśmy już uwagę parę razy, że jest głośno, zgłaszałam do spółdzielni. Dzisiaj zadzwonie jeszcze raz, jak to nie pomoże, to będę wzywać policję i w d*** mam czy się obrażą czy nie, bo to już szczyt wszystkiego! Ten 22 letni chłopczyk siedzi sobie w domku na utrzymaniu rodziców, którzy udają, że on studiuje, co jest kompletną bzdura, i może sobie pozwolić na spanie do 11 czy 12. Natomiast mój mąż wstaje przed 6 i zasypiane po 1 w nocy nie daje mu się wyspać. To jest debilizm w czystej postaci:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
hej :)

kurka dziewczyny pomocy ucho mnie boli !! co moge zrobic ?? boje sie zeby nie rozwinelo sie dalej , bo wtedy tylko antybiotyk mnie czeka :( i koniec z karmienim cycem , bo nie umiem nic odciagnac :( ehhh pierwszy raz w zyciu boli mnie ucho i to akurat teraz :/



Rureczka wzywaj policje moze sie czegos nauczy ! wcale sie nie dziwie , ze zla jeses tez bym byla :/


Jakbym chciała to was nie nadrobię :-p

Byłam u Wisieńki- Emilka jest cuuuudna :tak:;-) Maciek mówił cały czas do mnie per "pani" co mnie doprowadzało do białej gorączki :sorry: Ehh - nastolatki :laugh2: Ogólnie spotkałam we Wrocku pełno znajomych i bawiłam się świetnie :tak: Wyspałam się, odpoczęłam psychicznie i czuję się zarąbiście. Nastawiłam już bigos i groch z kapustą a jutro grochówka będzie :-p Dom cały, dzieci uśmiechnięte więc jest ok :tak:

Spadam się z dziećmi pobawić bo mnie tu Emila młotkiem tłucze :-p

fajnie , ze wyjazd udnany i zazdroszcze spotkania z Wisienka :) napewno bylo super !

pierwsza!!!!!!!!!!!!!!! ??????????????????????????
Niebywale hehe :)

co tam u was babolki?
u nas oki, L. konczy dzis 3 latka, chodze cala w szoku kiedy to zlecialo... ???
maz sprobuje dzis wrocic wczesniej z pracy :)
chlopcy najedzeni, mama z kawa i sniadankiem :)

jeszcze raz wszystkiego naj dla malego Poldusia :)))

witam sie przedswiatecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co slychac??
U mnie pogoda deszczowa kompletnie nie swiateczna :) Ale najwyrazniej mojej dzidzi tez sie nie podoba bo nie chce wyjsc :)
Siedzi w srodku i sie smieje :)

ciekawe kiedy kiedy urodzisz ? jakies przeczucia ? :))
 
reklama
hej hej
100 latek dla Poldusia!!!!!!!!!!!!!ja też tak mam że często się zastanawiam jak ten czas szybko leci;)))

jejku przez to zamieszanie przedświąteczne cierpie na brak czasu pdowójnie;) dziś dzionek zapracowany-gotuje obiadki, potem mąż wróci, zakupy, kontrola u ortopedy z małą i pieczemy ciacha;), a jeszcze musze skończyc sprzątanie i pranie zrobic, ufff

Asionek-masz olejek kamforowy? trochę na watkę i do ucha

Sol-super że 'urlopik' się udał-a tatuś zadowolony też????:-D

pozdrawiam resztę

Rurka-nie krępuj się, ja już bym dawno policję wezwała-pomyśl co będzie jak maluszek się urodzi

a ja jestem zła, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, mam pecha do allegro-ale nie do sprzedaży, tylko do kupna wylicytowanych rzeczy...
1. kupiłam Danielkowi niby w stanie bdb komplet czapka, szalik, rękawiczki H&M-kiedy doszło zobaczyłam że był zmechacony-a myśle, a co tam-schowałam do szafy-wystawiłam komentarz-pozytyw-nie lubię bruźdźic ludziom-potem wyciągam, patrzę a tam dziury w czapce!!!!!!!!!!!! próbowałam skontaktowac się z panią, zero odzewu-zaszyłam czapkę, wygoliłam zmechacenia i wszystko ładnie już wyglądało-ale że już nie mogłam patrzec na to (jakiś uraz miałam) więc sprzedałam dalej na allegro-kupiłam nowe w sklepie H&M
2. kurteczka jak nowa next dla małej-zimówka-nie przyszła w ogóle, zero kontaktu-sprawa będzie zgłaszana na policję-allegro już wie
3. kurteczka na podwórko do targania, dla Danielka-czekam już 1,5 tyg i nie ma kontaktu ze sprzedającym-no szlak by to trafił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wymiękam....
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry