reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej wszystkim.
U mnie się posypało,wszystko jak leci ale oszczędzę Wam szczegółów.
Znikam na trochę,wrócę jak będę mogła.
Życzę Wam WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:)
Oby były lepsze niż u mnie:)
Buziaki
 
Karola-oby się polepszyło, trzymaj się dzielnie i również Wesołych Świąt i oby Nowy Rok był lepszy dla was-do zobaczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja znikam chwilowo bo dziecię się obudziło,papa
 
Dzień dobry!

Wlatuję z życzeniami:

Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla każdej z Was!
A czekającym na upragnione
II życzę, by marzenie wreszcie się spełniło!!!

bomb.jpg
 
hej :)

u nas nocka super czyli jedna pobudka jak zwykle ostatnio na jedzonko :)
za to kupa poszla i ja jak malego zaczelam przewijac u nas w lozku , bo mi sie nie chcialo do lazienki isc do zaczely sie gazy jeden za drugim , a na koncu pod ogromnym cisnieniem poszlo kupsko , a wsumie wystrzelilo :szok: lozko i ja cala bylam ubrudzona :szok: masakra :-D nie ma to jak mila pobudka ;-)


dzisiaj maly w super formie , krzyczy do karuzeli az czkawki dostal heheh , tempki nie ma i oby tak zostalo !

a tak wogole to maly wazy juz 6050g :szok: rosnie w oczach hehe , tyg. temu jak pediatra wazyla mial 5850g ....


Dzień dobry!!!!!!
.

Aaa mała na noc tak się objadła, że przespała 5 godzin - od 21.30 do 2.30 - bez jedzenia!

super moze juz jej sie reguluje spanie dluzsze ?? moj tak zaczal i od dluzszego czasu spi juz od 20 do ok 2.30, 3.00 bez pobudki , takze super , bo wieczory mam dla siebie , albo dla meza zalezy czy w domu jest :)

helol


asionek : nie uskuteczniajac zadnych rasowych segregacji i uogolnien, ale jeszcze tutaj od 8 lat nie spotkalam sprztajacej (zarobkowo) rodowitej francuzki ;)))
:)

no wsumie racja ja tez nie widzialam :)))
pewnie na drzemke czekasz ?? :)

Czesc wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak tam przygotowania do świąt? U mnie czas oczekiwania na nasza druga pocieche
miała byc cesarka bo dzidzia byla nie odwrócona ale jak pojechalam na usg okazalo sie ze sie odwróvcila i czekamy. Termin na 1 -szego stycznia. Ciekawe czy doczekam :)

Co u was??

u mnie nijak oprocz ubranej choinki i prezentow pod nia innych rzeczy zero i pewnie tak zostanie , bo jak sama mam byc z malym to bez sensu robic nie wiadomo co ..
ale juz malo ci zostalo !! kurka na dniach mozesz rodzic :))) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!

heloł
pada śnieg pada śnieg;)))))) co prawda nie dużo ale już jest;)))

Lil-wiem że są te sukienki za 49 zł-tylko oni je robią w tajlandii więc przesyłka i sukienka to 75 zł a czekasz do 2 tyg na przesyłkę-mi się udało męża namówic i jutro w mieście kupię baaaaaaaaardzo podobną do asosa-bo niestety asos drogo wychodzi a tu mam ciut taniej;)))

a my wczoraj pojechaliśmy do pani która nastawiła mi 2 dyski piersiowe w kręgosłupie-cholerstwo wylazło i już nie mogłam z bólu-teraz pobolewa ale jakby lepiej, muszę za to bardzo uważac na siebie i moje okno umyje jutro mąż;))

Kocur ja to bym taką panią raz w miesiącu z chęcią przygarnęła-ile więcej czasu dla ciebie na relaks i ile masz czasu dla małej więcej;))

oo a wieczorkiem robiłyśmy z mamą uszka, krokiety, pierogi i pomroziłyśmy-w wigilię wystarczy wrzucic do wody;))
pozdrawiam resztę

aha nie mogę sobie odmówic- zdj, Mai pt. Busted;)))-świeżo po kąpieli, wielkie tatusiowe oczy, fryzura na irokeza i stopa wędrująca do buzi;)
Zobacz załącznik 418416

te sukienki z Tajlandi podobno niezla kicha gatunkowo jak szmaty wiec lepiej , ze obok siebie znalazlas :)
pysznosci z mama porobilas :)
uwazaj teraz na plecki !!
mala cudna jest ! i jakie oczka sliczne :)))

Cześć Koleżanki :) Ja mam dzisiaj ambitny plan posprzątania mieszkania przynajmniej w połowie, a po południu jak Ł. wróci jedziemy na zakupy. Już czuje co się będzie w sklepach działo :eek:

tez musze posprzatac , u mnie podobnie jak u Mai ciagle syf pomimo ciaglego sprzatania hmmmm
u mnie masakra w sklepach od dluzszego czasu , zreszta tutaj caly czas dramat w CH , bo w centrum jest jedno tylko i kurka wszyscy tam leca :/ a teraz to juz apogeum totalne ...
 
Z małą w nosidełku męczę seromakowca :-p Pozdrawiam wszystkie zapracowane babeczki :-D Zgłoście się - będzie mi raźniej :tak::-D
 
Kocurku ja mam pytanie właśnie odnośnie tego nosidełka. Wstawiałaś kiedyś link. Mogłabyś jeszcze raz napisać jakie masz? od kiedy stosowałaś i do kiedy można w takim nosidełku dziecko nosić i jak się sprawdza. Ja się zastanawiam nad chustą ale może takie nosidełko byłoby prostrze:-)

pozdrawienia dla wszystkich
 
Kocur ja uwielbiam seromakowca! Ale jestem głodna!:-)

Carola kurcze a może podziel się z nami swoim nastrojem - wspólnie raźniej...Trzymam za Ciebie kciuki!

Asionek rozbawiłaś mnie tą kupą!:-)
 
Hej :)
W sobotę ubrałyśmy z córą choinkę, a wczoraj szlag trafił lampki choinkowe :angry: Jakoś je zdemontowałyśmy bez uszczerbku dla cacuszek, ale teraz....jak ja mam zamontować nowe...? nie uśmiecha mi się tego wszystkiego zdejmować :eek:
Poza tym wszystko super :))) Tradycyjnie wywinęłam się Wigilii i gościmy się u rodziny :-)
 
reklama
Made ja jeszcze nigdy nie przygotowałam wigilii :-) Jak trochę podrosnę to może wtedy :-) A tymi lampkami to lipa faktycznie...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry