reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carolineee - super wieści!!! To teraz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Wiola - pięknie rośniesz! :tak:

Lil, Paulina - tak myślałam, że z ćwiczeniami na brzuch muszę niestety zaczekać... :zawstydzona/y: A co do siłowni - hmmm, wolałabym chodzić na jogę, ale na mojej siłowni akurat nie ma grupy... :eek: Myślałam o bardzo delikatnym treningu, nie siłowym broń Boże, ale tak, aby się ruszać. :tak: Ale zapytam na wizycie kontrolnej po 6 tyg. od porodu moją lekarkę. Tu oczywiście zalecają ruch dość szybko, ale wezmę poprawkę na moją formę, któa zresztą chyba nie jest taka najgorsza. Mam taką zakichaną górkę jak wracam z mojej trasy spacerowej i włażę z wózkiem i małymi zakupami bez wielkiego dyszenia, jak to było jeszcze niedawno! :-D:-D A te 6 kg, które mi zostało - och, jak ja marzę, by się ich pozbyć... :rolleyes: Ale macie rację, wszystko z czasem!

Ewula - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!


U mnie kawka nr 2. Byłam na krótkim spacerku z Mią. Zimno dziś!... Brrrrr!!!
 
reklama
Carola - gratki i trzymam &&&&& :tak:

Wiola - ależ ci zazdroszczę :sorry:


My Mikołaja wczoraj obchodziliśmy i 5 rocznicę naszych zaręczyn a dzisiaj M ma urodziny więc stoję przy garach i gotuję jego smakołyki :tak: Bo dzisiaj idzie na noc i z nocy jedzie na 48h do ościennego, więc wróci w czwartek :confused2: Ogólnie dalej się chwilami kłócimy ale już jest lepiej :tak:
Spadam bo mi się frytki spalą :-D
 
Cześć i czołem :happy:

u nas pogoda pod psem, czyli deszcz i szaro buro :confused2: spacer nie wchodzi w grę, ale wycieczka na strych jak najbardziej :tak:

Wiolka śliczny brzuś :tak:

Jos chciałam właśnie podzielić się spostrzeżeniem, że Twoi mężczyźni są bardzo do siebie podobni, ci mali szczególnie :tak: Theo jest śliczny :zawstydzona/y:

Karolla wodzisz męża na pokuszenie :-p

Mary Mia sama słodycz, nie dziwię się, że rodzicom serduszko się kraja, jak taka Kruszyna płacze :sorry:

KOCUREK, MADE ju huuuuu gdzie jesteście???? :sorry:
 
Hej Bogusiu,ciotko marnotrawna,gdzie się podziewasz ostatnio?:)

Wodzę męża,wodzę...co mi zostało:)))) Mam nadzieję,że skutecznie go uwiodłam:)
Miałam nawet szpilki w zanadrzu ale nie chciałam dzieci budzić...dzisiaj może wystapię w szpilkach i samej podwiązce?:-D;-)

NAJLEPSZEGO DLA ŻUCZKA!!!!Jest już prawie ''dorosły'' 6miesięcy:)
 
Karola dziękujemy, dziękujemy :laugh2: mój, mały/duży mężczyzna :sorry: wódź męża, wódź, nie żałuj :-p mówisz same szpilki i podwiązka, a może sama kokardka??? :laugh2: wiesz bądź takim ślicznym prezentem na Mikołajki :tak:

oooo przypomniało mi się!!! :sorry:

Wiolka gratuluję zdanego egzaminu :tak:

Ewula piękny brzuszek :tak:

pozdrawiam każdą kobietkę, wybaczcie, że nie piszę do każdej z osobna :sorry:

hmmmm:confused: co to ja jeszcze miałam??? :confused2: aaaa Kocie pisz szybciutko co to za sekretny sposób :-D
 
Karolla z dziś na jutro już wypadają Mikołajki, więc może taki prezent o północy dobrze nastroi na cały dzień :-p:tak::laugh2:
 
reklama
Ewula co to żłobka to w sumie nie mam za bardzo wyjścia, bo teraz jest w moim przedszkolu babka na zastępstwo, ale wrócić będę musiała. W moim mieście, mimo, że jest duże, są tylko 3 żłobki państwowe. Znajoma miała 2 córki od 5 mc i nie narzekała. Oczywiście pojechaliśmy i co się okazało? Że dopiero po urodzeniu dziecko można zapisać, ale... JAK DZIECKO URODZI SIĘ KONIEC MAJA/POCZĄTEK CZERWCA TO DO KOŃCA ROKU NIE MA SZANS NA MIEJSCE. Swoją drogą słyszałam nie raz i nie dwa, że w innych miastach zapisują dzieci do żłobków jeszcze w ciąży, a do przedszkoli od razu jak się urodzi, bo takie są kolejki. Nie zostanie mi nic innego jak ciągnąc zwolnienia, urlopy swoje i męża i w razie co wynająć na kilka miesięcy opiekunkę
eek.gif
eek.gif
eek.gif
paranoja
realmad2.gif
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry