reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
just co ty mowisz polnoc? ojej ja juz dawno spie o tej godzinie.:-D:zawstydzona/y:
co u was?
najlepsze zyczenia dla Remika , kawal chlopa juz z niego . ostatnio widzilam zdjecia na FB ale sie zmienil
 
reklama
Rurka w Hiszpani zapisują dzieci już w momencie zrobienia testu a i tak często czekają na miejsce po urodzeniu bo lista długa...
 
Wiolka u nas jak to mówi babcia "stara bieda i nowej nie ma", czyli względny spokój :tak: Remi rośnie jak szalony, ja może tego nie zauważam, ale rośnie mi chłopaczysko, właśnie koleżanki były na chwilkę i jedna z nich widziała Remika jak był malutki, miał półtorej miesiąca i teraz była w ciężkim szoku :tak: zęby ciąg dalszy, ale teraz nasiliły się bardzo i niestety jest problem z załatwianiem się, tzn Remi robi kupkę co dwa trzy dni, a potem się męczy jak jest już czas załatwienia się i tak jakoś czas nam mija :sorry:

a jak tam Twój Skrzacik i jak Ty się czujesz? :happy:
 
just a juz jakis zebol wyczuwalny ? ojeju biedny Remik jak pamietam jak Iwa sie meczyla przy robieniu kupy miala wtedy 3 miesiace ale tak czy tak szkoda dzieciaczka jak sie meczy.
a co do starej bidu to lepsza stara niz nowe problemy:-D
u nas ok Iwa rozbrywna jak zawsze, wygania mnie na kurs bo chce zeby babcia przyjechala i z nia jezdila po znajomych.a ja hmm hormony szaleja, meza nie lubie obecnie, wymiotuje nadal w sumie nic nowego:-)
 
hej hej

Karola-super wieści-czyli nie jest tak źle-a lekarz fajnie cię nazwał;)

Wiola-super brzusio i chyba też tęsknie za moją legalną piłeczką...

u nas też paskudna pogoda-dużo wieje...ale ubrałam małą w kombinezon, zapięłam w śpiworek w wózeczku (w końcu kupiłam nowy na allegro-taki czerwony kaiser-coś mam zboczenie z tą czerwienią;)) i było git

Młodam-a co do ząbkowania to nie skutki może uboczne a objawy: ślinienie na maksa, nerwowośc, kłopoty z zasypianiem, gryzienie wszystkiego , niejedzenie butli, katar, biegunka, gorączka-tyle mi się udało zaobserwowac przy Danielku i przy Mai

pozdrawiam resztę

cisza na wątku to idę gofry robic;)
 
Ostatnia edycja:
Byłam z Ninką u fryzjera,łaskawie zgodziła się na podcięcie włosków o cały 1 (jeden)cm
shocked.gif
laugh.gif
yes2.gif

Ja też podcięłam swoje odrastające coś na głowie:)
I słuchajcie co się wydarzyło...
zadzwoniła mamunia roku,myślałam,że dzwoni powyzywać mnie jak zwykle i nie odbierałam ale dzwoniła natrętnie i skapitulowałam...mówię ''halo'' a ta w ryk i przepraszać zaczęła...że ona nie chciała,że prosi o wybaczenie itp itd...
Nie wiem co sobie wyobraża ta kobieta,że co???Że zadzwoni a ja jej wszystko wybaczę,zapomnę i dziecko oddam????
Fałszywa łajza...grunt jej się pali pod nogami to przyłazi w łaskę...
angry.gif

mad.gif
no.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
angry.gif
angry.gif
angry.gif
eek.gif
realmad2.gif
 
Karola - współczuję takiej matki - ale jak to się mówi - rodziny się nie wybiera, a na zdjęciach trzeba stać z brzegu żeby się szybko odciąć :tak:

A ja jestem niezauważana więc spadam dalej coś pichcić :cool:
paczka mi się sprzedała - pisać szybko - która bo mail z bb :-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry