reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Młodam,jak u Ciebie?
Mam wizytę u ginka na 8.40,odezwę się pewnie 10-11,mam nadzieję,że coś wymyśli.
Trzymajcie &&&&
 
reklama
Karola powodzenia u gina! u nas do przodu.
Ola zaczęła mi się budzic w nocy...:szok::wściekła/y: ponarzekam to może wróci do normy;-) więc budziczek o 1-2 i ok 5. dziś udało się że przespała do 5 hura. ciekawe jak będzie dzisiaj.
pogoda do d była dzisiaj i na spacerki nie poszłyśmy, ciężko jak zwykle ostatnio z popołudniowym spaniem. oo i się wygadałam.

Kocurek cóż to za rewela sposób? czekam :-)
 
Dzień dobry
wink2.gif



Za chwilke uciekam na praktykę jeszcze tylko oko pomalować ;] ;] i juz
biggrin.gif


Nad robie Was jak tylko się ogarnę.

Mój mężczyzna własnie dzisiaj skończył pół roczku . jej jak ten czas leci
wink2.gif



Rurka , Wiolka , Carolina , Made , Sergi , Ajas , Ewula , Asionek , mlodam , Mary , Paulina , LiL , Jos , Zizi , Sol , Maran , Kocurek , Asiek , Agapa , Pysia , JUst i reszta wspaniałych pozdrawiam i przysyłam WIeLKI BUZIAK DLA KAZDEJ OSOBNO ! ; *

 
Hejka!

Miłego dnia wszystkim!
U nas było troszkę płaczu od 22 do 0.00... Mia męczy się okropnie z gazami... :sad: W sumie płacze tylko wtedy, gdy męczą ją te gazy i nie wiem, co oprócz masażu, delikatnego przyciskania nóżek do brzuszka oraz kładzenia na brzuszku możemy zrobić by jej pomóc... :eek: Strasznie mi jej szkoda!

Carolineee - powodzenia u gina!
 
hej hej kobietki
Młoda-wszystkiego naj naj dla Rafika

Młodam- a może u was też ząbki?u nas pogoda też bez sensu i czasami lepiej w domu zostac-a nasza mała też czasami psuje się w nocy ale po jakimś czasie samoistnie się naprawia, także &&&&&&&&&&& u was za szybką naprawę

Karola-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla ciebie

Mary-eh te małe bolące brzuszki-my też się namęczyliśmy okrutnie z tym-dawaj jej dalej kropelki, kładź na brzuszku i noś jak trzeba-nic więcej się nie da zrobic, ale zobaczysz jeszcze troszkę i malutkiej będzie lepiej-u nas było ciut lepiej po 1 mies. a całkowita naprawa nastąpiła przy końcówce 3 mies. ale zaczęły się zębiska;) także jak nie urok to...

jejku u Mai już widac dwie dolne jedynki-jeszcze się nie przebiły ale prawie są-można je też wyczuc palcem, kiedy smarujemy jej dziąsła żelem

miłego dzionka dla reszty!!!
 
Mary-eh te małe bolące brzuszki-my też się namęczyliśmy okrutnie z tym-dawaj jej dalej kropelki, kładź na brzuszku i noś jak trzeba-nic więcej się nie da zrobic, ale zobaczysz jeszcze troszkę i malutkiej będzie lepiej-u nas było ciut lepiej po 1 mies. a całkowita naprawa nastąpiła przy końcówce 3 mies. ale zaczęły się zębiska;) także jak nie urok to...

jejku u Mai już widac dwie dolne jedynki-jeszcze się nie przebiły ale prawie są-można je też wyczuc palcem, kiedy smarujemy jej dziąsła żelem

miłego dzionka dla reszty!!!

Paulinka - dzięki! :*:* Na pewno się wszystko unormuje, trzeba czasu... Teraz widzę światło we mgle, ale wcześniej sama widziałaś po moich postach, jaka zielona w tym wszystkim byłam! Pozostaje mi mieć nadzieję, ze nowe mleko jest OK dla Mii... A jaką dietkę stosujesz?
 
hehe Mary-dieeetka mż.;) mniej jeśc po prostu;), staram się sama ograniczac,szczególnie w słodkościach,nie jem po 18 i cwiczę weidera, gdybym się bardziej zmotywowała to już pewnie ważyła ile powinnam- ale jakoś bata nie mam na siebie;)
 
hehe Mary-dieeetka mż.;) mniej jeśc po prostu;), staram się sama ograniczac,szczególnie w słodkościach,nie jem po 18 i cwiczę weidera, gdybym się bardziej zmotywowała to już pewnie ważyła ile powinnam- ale jakoś bata nie mam na siebie;)

Paulinka - kochana, ale efekty są!!! :-) Kg lecą w dół, czyli działa! :tak: A czy Ty miałaś CC? Bo ja dumam, od kiedy mogę zacząć ćwiczyć mięśnie brzucha?... :eek: Od stycznia wracam na siłownię, ale nie wiem nadal, czy mogę zacząć ćwiczyć brzuch... U mnie też ta sama dieta! :-D
 
Witam się i ja - weekend huczny, najadłam się ciasta i miałam efekty w postaci bólów brzuszka u małej...nocka w plecy :-(

Jos witaj kochana! Niesamowita opowieść porodowa! A ja nie widziałam zdjęcia maluszka :-(

Mary wydaje mi się, że styczeń to za wcześnie na siłownię dla Ciebie. A już na pewno nie ćwicz mięśni brzucha...Na razie najlepsze będą spacerki i zajmowanie się dzieckiem - kilogramy polecą!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry